Powiatowy Konkurs Plastyczny 'EKO - Plakat' (foto)
Dodał: admin Data: 2019-06-19 16:31:41 (czytane: 7105)
Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów Młodym Artystom - laureatom Konkursu. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili licznie zgromadzeni uczestnicy Konkursu, ich Opiekunowie i Rodzice, a także Starosta Powiatu - Jerzy Kolarz, Wicestarosta Powiatu - Stanisław Klimczak oraz Naczelnik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska – Andrzej Lasak.
Nagrodzeni i wyróżnieni laureaci otrzymali liczne i cenne nagrody takie jak: rower, Smartwatche, JBL, hulajnogi, plecaki, kredki, gry itp.
Lista uczniów nagrodzonych
Szkoły Podstawowe - Klasy I - III:
I miejsce - Luigi Podolski - Szkoła Podstawowa w Stopnicy
II miejsce - Kinga Sadowska - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
III miejsce - Szymon Bojdo - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Wyróżnienia:
Szkoły Podstawowe - Klasy I – III
Jakub Bojdo - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Dominika Sowula - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Maja Nowicka - Zespół Placówek Oświatowych w Tuczępach
Weronika Czerw - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku – Zdroju
Wiktor Bartos - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Magdalena Galus - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Busku – Zdroju
Blanka Wiewióra - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Busku – Zdroju
Lena Musiał - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Adam Kopacz - Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu
Karol Basa - Zespół Placówek Oświatowych w Tuczępach
Magdalena Czapla - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Szkoły Podstawowe - Klasy IV – VI:
I miejsce - Zuzanna Lasia - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku - Zdroju
II miejsce - Zuzanna Prędka - Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu
III miejsce - Julia Otręba - Szkoła Podstawowa w Brzostkowie
Wyróżnienia:
Szkoły Podstawowe - Klasy IV – VI:
Julia Gaweł - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie
Michalina Romanek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuczępach
Gabriel Schabowski - Szkoła Podstawowa w Brzostkowie
Patrycja Rzepecka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiślicy
Oliwia Kostur - Szkoła Podstawowa w Jarząbkach
Roksana Kempa - Publiczna Szkoła Podstawowa w Siesławicach
Milena Gwóźdź - Zespół Placówek Oświatowych w Dobrowodzie
Kinga Rudnik - Zespół Szkół Specjalnych w Busku – Zdroju
Maja Baran - Szkoła Podstawowa w Balicach
Maria Czapla - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie
Wiktoria Palmąka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuczępach
Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum:
I miejsce - Dawid Pacholec - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Broninie
II miejsce - Aleksandra Mącznik - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Korczynie
III miejsce - Izabela Szymańska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie
Wyróżnienia
Szkoła podstawowa klasy VII – VIII oraz Gimnazjum:
Klaudia Woźniak - Gimnazjum w Wiślicy
Julia Solarska - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wiślicy
Karolina Kaczmarczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie
Kinga Sobczyk - Zespół Szkół Specjalnych w Busku - Zdroju
Szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce - Gabriela Bochenek - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku - Zdroju
II miejsce - Oliwia Bińczyk - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku - Zdroju
III miejsce - Wiktoria Kosela - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku - Zdroju
Wyróżnienia
Szkoły Ponadgimnazjalne:
Amelia Spaczyńska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku – Zdroju
Natalia Pieterwas - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju
Aleksandra Cabaj - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju
Piotr Fit - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju
Organizatorzy docenili również inspirującą rolę nauczycieli i wychowawców wszystkich nagrodzonych uczestników konkursu, wręczając im w dowód uznania dyplomy z podziękowaniem za propagowanie wiedzy ekologicznej wśród swoich podopiecznych.
Wszyscy zaproszeni skorzystali z poczęstunku, który przygotowali uczniowie klas gastronomicznych Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju.
Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Konkursu.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu: zobacz galerię zdjęć
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.224.44.108