Aktualności

Wielu osobom wydaje się, że są zobowiązane do spłacania kredytu mieszkaniowego aż do ostatniego terminu wskazanego w harmonogramie. Ale nie jest to prawda! Refinansowanie kredytu hipotecznego to sprawdzony i legalny sposób na obniżenie zobowiązania lub zmianę jego warunków. Oszczędności mogą być liczone w setkach tysięcy złotych!

Jak refinansowanie kredytu hipotecznego może obniżyć Twoje raty? Sprawdź teraz!

Edycja: 2024-07-09 10:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 672)

Wielu osobom wydaje się, że są zobowiązane do spłacania kredytu mieszkaniowego aż do ostatniego terminu wskazanego w harmonogramie. Ale nie jest to prawda! Refinansowanie kredytu hipotecznego to sprawdzony i legalny sposób na obniżenie zobowiązania lub zmianę jego warunków. Oszczędności mogą być liczone w setkach tysięcy złotych! więcej»

Outdoor marketing od dawna stanowi ważny obszar promowania konkretnych marek czy nawet też wybranych przekazów informacyjnych. Przeważnie doskonała widoczność oraz możliwość dotarcia do naprawdę szerokiego grona potencjalnych odbiorców sprawia, że reklama zewnętrzna już od lat utrzymuje swoją popularność.

Efektywny outdoor marketing od kulis. Jak skutecznie prezentować informacje?

Edycja: 2024-07-04 09:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 783)

Outdoor marketing od dawna stanowi ważny obszar promowania konkretnych marek czy nawet też wybranych przekazów informacyjnych. Przeważnie doskonała widoczność oraz możliwość dotarcia do naprawdę szerokiego grona potencjalnych odbiorców sprawia, że reklama zewnętrzna już od lat utrzymuje swoją popularność. więcej»

Wśród różnych rodzajów wag na szczególną uwagę zasługują wagi dźwigowe. Modele elektroniczne są z powodzeniem stosowane w różnych sferach.

Wagi dźwigowe - wybór dla różnych branż

Edycja: 2024-07-04 08:40 - Komentarze: (0)  (odsłon: 738)

Wśród różnych rodzajów wag na szczególną uwagę zasługują wagi dźwigowe. Modele elektroniczne są z powodzeniem stosowane w różnych sferach. więcej»

Nie trzeba nikogo przekonywać, że reklama stanowi prawdziwą dźwignię handlu. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z ogromnej roli, jaką we współczesnej promocji marek odgrywają tworzywa sztuczne. Tymczasem ich poszczególne rodzaje znajdują szerokie zastosowanie w branży marketingowej.

Tworzywa sztuczne w przemyśle reklamowym. Sprawdź, czy znasz ich zastosowanie

Edycja: 2024-07-02 09:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 648)

Nie trzeba nikogo przekonywać, że reklama stanowi prawdziwą dźwignię handlu. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z ogromnej roli, jaką we współczesnej promocji marek odgrywają tworzywa sztuczne. Tymczasem ich poszczególne rodzaje znajdują szerokie zastosowanie w branży marketingowej. więcej»

REKLAMA
Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: blackline@o2.pl

www.tatuazebusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

W czasach zaciętej konkurencji na rynku większość firm stara się zrobić coś, aby wyróżnić swoje logo, nazwę czy hasło reklamowe. Ten cel można osiągnąć na różne sposoby, a sukces przełoży się na lepszą rozpoznawalność i wzrost popularności wśród konkretnej grupy odbiorców. Gra jest zdecydowanie warta zachodu, dlatego dziś podpowiadamy, jak wykorzystać naklejki 3D do wypromowania swojej marki!

Jak wypromować własną markę, używając naklejek 3D?

Edycja: 2024-07-01 12:08 - Komentarze: (0)  (odsłon: 136)

W czasach zaciętej konkurencji na rynku większość firm stara się zrobić coś, aby wyróżnić swoje logo, nazwę czy hasło reklamowe. Ten cel można osiągnąć na różne sposoby, a sukces przełoży się na lepszą rozpoznawalność i wzrost popularności wśród konkretnej grupy odbiorców. Gra jest zdecydowanie warta zachodu, dlatego dziś podpowiadamy, jak wykorzystać naklejki 3D do wypromowania swojej marki! więcej»

Od 1 lipca minimalne wynagrodzenie za pracę wzrośnie do 4300 zł brutto, a stawka godzinowa do 28,10 zł. To druga w tym roku podwyżka płacy minimalnej, która obejmie ponad 3 mln osób. W porównaniu do 2014 r. wynagrodzenie minimalne będzie wyższe o 2620 zł, czyli o 156 proc.

Od 1 lipca wzrasta minimalne wynagrodzenie za pracę i minimalna stawka godzinowa

Edycja: 2024-07-01 09:46 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2125)

Od 1 lipca minimalne wynagrodzenie za pracę wzrośnie do 4300 zł brutto, a stawka godzinowa do 28,10 zł. To druga w tym roku podwyżka płacy minimalnej, która obejmie ponad 3 mln osób. W porównaniu do 2014 r. wynagrodzenie minimalne będzie wyższe o 2620 zł, czyli o 156 proc. więcej»

Świat druku nieustannie ewoluuje, a kluczową rolę w tym procesie odgrywają różnorodne palety kolorów. Czy wiesz, jakie rodzaje są wykorzystywane w branży poligraficznej i jakie zalety oraz ograniczenia za sobą niosą? W niniejszym artykule zagłębimy się w ten temat, aby dostarczyć Ci kompleksową wiedzę, która pozwoli Ci podejmować świadome decyzje przy realizacji projektów drukowanych.

CMYK, RGB i Pantone - rodzaje palet kolorów i ich zastosowania

Edycja: 2024-06-26 08:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 489)

Świat druku nieustannie ewoluuje, a kluczową rolę w tym procesie odgrywają różnorodne palety kolorów. Czy wiesz, jakie rodzaje są wykorzystywane w branży poligraficznej i jakie zalety oraz ograniczenia za sobą niosą? W niniejszym artykule zagłębimy się w ten temat, aby dostarczyć Ci kompleksową wiedzę, która pozwoli Ci podejmować świadome decyzje przy realizacji projektów drukowanych. więcej»

Modelki - kim są? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które marzą o karierze w świecie mody, a także tych, którzy podziwiają piękno i wdzięk prezentowane na wybiegach i w sesjach zdjęciowych. Modelki to nie tylko twarze i sylwetki, które widzimy na okładkach magazynów i w kampaniach reklamowych. Za każdym z tych wizerunków kryje się historia, pasja, determinacja oraz ciężka praca.

Modelki - kim Są? Odkrywamy tajemnice świata modelingu

Edycja: 2024-06-06 09:54 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1176)

Modelki - kim są? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które marzą o karierze w świecie mody, a także tych, którzy podziwiają piękno i wdzięk prezentowane na wybiegach i w sesjach zdjęciowych. Modelki to nie tylko twarze i sylwetki, które widzimy na okładkach magazynów i w kampaniach reklamowych. Za każdym z tych wizerunków kryje się historia, pasja, determinacja oraz ciężka praca. więcej»

REKLAMA
GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański

ul. Kusocińskiego 2A I-piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: adam-wolanski@wp.pl

http://wolanskirehabilitacja.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

AVR, czyli Automatic Voltage Regulator to urządzenie, które automatycznie stabilizuje napięcie dostarczane do różnych urządzeń elektronicznych. Jego głównym celem jest utrzymanie stałego poziomu napięcia i ochrona sprzętu przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wahania napięcia w sieci elektrycznej.

Regulatory napięcia 230V - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Edycja: 2024-06-03 08:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 955)

AVR, czyli Automatic Voltage Regulator to urządzenie, które automatycznie stabilizuje napięcie dostarczane do różnych urządzeń elektronicznych. Jego głównym celem jest utrzymanie stałego poziomu napięcia i ochrona sprzętu przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wahania napięcia w sieci elektrycznej. więcej»

Wysyłka paczek to nieodłączny element działalności wielu firm. Jak sprawić, aby stała się ona prosta, szybka i efektywna? Rozwiązaniem może być abonament kurierski, który wpływa na zwiększenie efektywności działalności firmy.

Wysyłka paczek dla firm - jak abonament kurierski wpływa na efektywność działalności?

Edycja: 2024-05-13 16:30 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1202)

Wysyłka paczek to nieodłączny element działalności wielu firm. Jak sprawić, aby stała się ona prosta, szybka i efektywna? Rozwiązaniem może być abonament kurierski, który wpływa na zwiększenie efektywności działalności firmy. więcej»

Jak zaprojektować kubek z własnym nadrukiem, który zostanie zapamiętany?

Edycja: 2024-05-05 09:22 - Komentarze: (0)  (odsłon: 404)

więcej»

System Enova365 to nowoczesne rozwiązanie dla firm, które pragną usprawnić swoje procesy biznesowe i zwiększyć efektywność działania. Ten zaawansowany system został zaprojektowany z myślą o różnorodnych potrzebach przedsiębiorstw. Dzięki Enova365 możesz zarządzać swoimi zasobami, finansami, produkcją oraz relacjami z klientami w sposób bardziej efektywny i zorganizowany.

System Enova365 dla Twojego biznesu

Edycja: 2024-04-28 13:05 - Komentarze: (0)  (odsłon: 532)

System Enova365 to nowoczesne rozwiązanie dla firm, które pragną usprawnić swoje procesy biznesowe i zwiększyć efektywność działania. Ten zaawansowany system został zaprojektowany z myślą o różnorodnych potrzebach przedsiębiorstw. Dzięki Enova365 możesz zarządzać swoimi zasobami, finansami, produkcją oraz relacjami z klientami w sposób bardziej efektywny i zorganizowany. więcej»

REKLAMA
Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Klank Optyk salon optyczny

ul. Kościuszki 12, ul. 1 Maja 15A. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: klank.optyk@op.pl

www.klank-optyk.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Kategorie: Okulista, gabinet okulistyczny / Opieka medyczna /

Kalkulator leasingowy to proste, ale niezwykle przydatne narzędzie, które pozwala na znalezienie najkorzystniejszej dla siebie oferty leasingu na samochód. W obecnych czasach, gdzie na każdym kroku czekają nas podwyżki cen, skorzystanie z kalkulatora może się wiązać z realnymi oszczędnościami – w ten sposób możesz zapłacić nawet kilkanaście procent mniej. Jak działa kalkulator leasingu? Kto może z niego skorzystać i co jeszcze warto wiedzieć o kalkulatorach leasingowych online? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym tekście.

Kalkulator leasingowy: Jak zaoszczędzić na leasingu samochodu w czasach wzrostu cen?

Edycja: 2024-04-27 12:54 - Komentarze: (0)  (odsłon: 718)

Kalkulator leasingowy to proste, ale niezwykle przydatne narzędzie, które pozwala na znalezienie najkorzystniejszej dla siebie oferty leasingu na samochód. W obecnych czasach, gdzie na każdym kroku czekają nas podwyżki cen, skorzystanie z kalkulatora może się wiązać z realnymi oszczędnościami – w ten sposób możesz zapłacić nawet kilkanaście procent mniej. Jak działa kalkulator leasingu? Kto może z niego skorzystać i co jeszcze warto wiedzieć o kalkulatorach leasingowych online? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym tekście. więcej»

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A., renomowana firma działająca w branży zdrowia i rekreacji, została wyróżniona Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu 2023, przyznawaną przez Business Center Club.

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. uhonorowane prestiżową nagrodą Lidera Polskiego Biznesu 2023

Edycja: 2024-04-26 13:07 - Komentarze: (10)  (odsłon: 3207)

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A., renomowana firma działająca w branży zdrowia i rekreacji, została wyróżniona Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu 2023, przyznawaną przez Business Center Club. więcej»

Smycze reklamowe z logo firmy to nie tylko skuteczne, ale i niedrogie gadżety, które mają wiele zastosowań. Co więcej, możemy w nich zmienić i dopasować każdy element w taki sposób, aby dokładnie spełniał wszystkie oczekiwania. Oto powody, dla których tego typu produkty będą idealne również dla naszego biznesu.

Skuteczne wykorzystywanie smyczy reklamowych w promocji firmy. Radzimy co powinno się na nich znaleźć

Edycja: 2024-04-25 12:18 - Komentarze: (0)  (odsłon: 996)

Smycze reklamowe z logo firmy to nie tylko skuteczne, ale i niedrogie gadżety, które mają wiele zastosowań. Co więcej, możemy w nich zmienić i dopasować każdy element w taki sposób, aby dokładnie spełniał wszystkie oczekiwania. Oto powody, dla których tego typu produkty będą idealne również dla naszego biznesu. więcej»

Telewizja

Katalog firm: Biznes, Prawo, Ekonomia

Biznes, Prawo, Ekonomia: Banki, Kantory, Ubezpieczenia, Leasing, Kredyty i pożyczki, Konferencje, szkolenia, Biura rachunkowe i księgowi, Kancelarie adwokackie, Kancelarie notarialne, Doradztwo, Rzeczoznawcy, Bankomaty, Instytucje finansowe

Reklama

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

Busko-Zdrój, ul. Partyzantów 78

Biuro Rachunkowe EFEKT

Busko Zdrój, Langiewicza 39

Biuro Rachunkowe PERFEKTUS Barbara Pawlik

Busko Zdrój, ul. Wyszyńskiego 12

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

Busko-Zdrój, ul. Partyzantów 78

Biuro Rachunkowe EFEKT

Busko Zdrój, Langiewicza 39

Biuro Rachunkowe PERFEKTUS Barbara Pawlik

Busko Zdrój, ul. Wyszyńskiego 12

Biuro Rachunkowe DASMA - usługi księgowe

Pińczów, ul. 3-go Maja 20A

Imprezy/wydarzenia w regionie


Muzeum Regionalne w Pińczowie serdecznie zaprasza na wystawę "Powstanie Styczniowe na Ponidziu".<br />

Od 26 maja 2024 roku w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni będzie 
można zapoznać się z fascynującą historią miasta Busko-Zdrój, wydobycia 
soli i solanek. Na stałe zagości wystawa pt. "Buskie Skarby", której 
otwarcie odbędzie się o godzinie 17:30.

Buska Galeria Sztuki Willa Polonia wraz z Muzeum Teatralnym w 
Teatrze Wielkim - Operze Narodowej ma zaszczyt zaprosić na wyjątkową 
wystawę pt. 'Primadonny i szansonistki'. Ekspozycja, będąca częścią 
obchodów jubileuszowego XXX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. 
Krystyny Jamroz, będzie dostępna dla zwiedzających od 28 czerwca do 8 
sierpnia 2024 roku.

<p>Już od 1 lipca 2024 roku w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni 
będziemy mogli poznać i podziwiać twórczość Wiesława Służalskiego, 
mieszkańca naszego miasta, urodzonego w Nowym Folwarku w 1944 roku.
</p><p> </p><p> </p><p> </p>

Zapraszamy na wydarzenia zorganizowane przy Tężni w Busku-Zdroju.<br />
2024-07-01 - 2024-07-31

Wydarzenia przy buskiej Tężni


Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Zdrój" w Busku-Zdroju.<br />
2024-07-09 - 2024-07-30

Terminarz Kina 'Zdrój'


Plenerowa wystawa zorganizowana z okazji 160. rocznicy Powstania 
Styczniowego będzie prezentowana na terenach zielonych przy Buskim 
Samorządowym Centrum Kultury w Busku- Zdroju. Zapraszamy na wernisaż 
wystawy w piątek, 12 lipca o godzinie 14:00.

Zapraszamy na seanse do Kina Solec-Zdrój! A w repertuarze:<br />
2024-07-12 - 2024-07-28

Kino w Solcu-Zdroju zaprasza na seanse

Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca 2024 r. o godzinie 17:00, 
Galeria Sztuki Gromada serdecznie zaprasza na wernisaż wyjątkowej 
wystawy zatytułowanej 'Gorące lato - EROTYKA'.
Dbacie o zdrowie i chcecie dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu
 życia? Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca zapraszamy na EXPO ZDROWIE 
BO KOCHAM ŻYCIE, które odbędzie się przy Tężni w Busku-Zdroju.

W niedzielę, 23 czerwca, rozpoczyna się cykl letnich wydarzeń 
"Lato na trawie" przy buskiej Tężni. Organizatorzy przygotowali bogaty 
program atrakcji, które będą odbywać się w każdą niedzielę aż do 
września. Poniżej przedstawiamy harmonogram na najbliższe tygodnie:
2024-07-14 - 2024-09-01

Lato na trawie przy buskiej Tężni


Dobre wieści dla miłośników teatru i doskonałego humoru! 
Ponownie, 18 lipca o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego 
Centrum Kultury będziemy mieli okazję zobaczyć spektakl 'Związek 
otwarty' w wykonaniu niezwykle utalentowanego małżeństwa aktorskiego - 
Eweliny Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieja Nowosielskiego.

W galerii Stradivarius przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury 
będzie można podziwiać wystawę "Twarze ZAiKS-u". Wystawa ta jest niezwykłą 
okazją do poznania portretów znaczących postaci polskiej kultury 
związanych ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.
2024-07-19 - 2024-08-19

Wystawa 'Twarze ZAiKS-u'


Kompleks Tężnia zaprasza na serię koncertów, które odbędą się na
 tarasie widokowym tężni solankowej w ramach cyklu Korona Park Muzyczna 
Tężnia. To idealne miejsce na spędzenie letnich wieczorów przy dźwiękach
 muzyki, relaksując się na leżakach i podziwiając zachód słońca.

Ogłoszenia

Dodano: 2024-07-16 00:54:10

ZBIÓR OGÓRKÓW

Dodano: 2024-07-16 00:32:49

Niegrzeczna Blondyneczka

Dodano: 2024-07-15 23:21:00

Żyrandole pokojowe

Dodano: 2024-07-15 22:10:23

Praca na budowie

Dodano: 2024-07-15 21:40:27

Mieszkanie do wynajęcia

Dodano: 2024-07-15 19:11:50

Koszenie

Dodano: 2024-07-15 19:09:48

Usługi koparką obrotową

Dodano: 2024-07-15 17:53:49

Sprzedam Drobniejsza Brzoskwinie

Dodano: 2024-07-15 17:16:50

Szukam pracy

Dodano: 2024-07-15 15:48:39

Sprzedam ekologiczne kwiaty słonecznika

Dodano: 2024-07-15 14:13:18

Sprzedam zboże

Dodano: 2024-07-15 13:59:08

nieruchomość zabudowana

Dodano: 2024-07-15 12:39:41

Przeprowadzki, transport

Dodano: 2024-07-15 12:33:14

Praca

Dodano: 2024-07-15 12:29:41

Kelnerka Restauracja Victoria