Aktualności

19 czerwca 2024 r. kończy się możliwość logowania do systemu naboru!

Uwaga! Kandydaci do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych

Edycja: 2024-06-14 14:40 - Komentarze: ()  (odsłon: 1249)

19 czerwca 2024 r. kończy się możliwość logowania do systemu naboru! więcej»

Uczniowie Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju - Maciej Piwowarski oraz Szymon Rasiński zdobyli tytuł Laureata wojewódzkiego Konkursu pn. AI w edukacji - przyszłość vs zagrożenie.

Uczniowie buskiego 'Informatyka' Laureatami wojewódzkiego Konkursu

Edycja: 2024-06-13 13:59 - Komentarze: ()  (odsłon: 814)

Uczniowie Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju - Maciej Piwowarski oraz Szymon Rasiński zdobyli tytuł Laureata wojewódzkiego Konkursu pn. 'AI w edukacji - przyszłość vs zagrożenie'. więcej»

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju ponownie udowodnili swoje zdolności, zdobywając tytuły laureatów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Kielcach. W trzecim etapie konkursów, który stanowi prawdziwe wyzwanie, trójka uczniów zdobyła tytuł Laureata, plasując się na czołowych miejscach w województwie.

Uczniowie PSP nr 2 w Busku-Zdroju laureatami wojewódzkich Konkursów

Edycja: 2024-06-13 13:08 - Komentarze: ()  (odsłon: 1213)

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju ponownie udowodnili swoje zdolności, zdobywając tytuły laureatów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Kielcach. W trzecim etapie konkursów, który stanowi prawdziwe wyzwanie, trójka uczniów zdobyła tytuł Laureata, plasując się na czołowych miejscach w województwie. więcej»

Celem wizyt dzieci z Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego Słoneczko oraz Publicznego Przedszkola nr 1 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Busku-Zdroju było obejrzenie widowiska Mały Książę, przygotowanego przez członków koła polonistycznego z klasy IVA pod opieką Jadwigi Lewickiej.

'Mały Książę' w wykonaniu uczniów PSP nr 1 dla przedszkolaków (foto)

Edycja: 2024-06-12 15:02 - Komentarze: ()  (odsłon: 690)

Celem wizyt dzieci z Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego 'Słoneczko' oraz Publicznego Przedszkola nr 1 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Busku-Zdroju było obejrzenie widowiska "Mały Książę", przygotowanego przez członków koła polonistycznego z klasy IVA pod opieką Jadwigi Lewickiej. więcej»

REKLAMA
Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: blackline@o2.pl

www.tatuazebusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

Piątek, 7 czerwca 2024 roku, był dniem wyjątkowym dla miłośników muzyki w Busku-Zdroju. W Publicznym Przedszkolu nr 1 w Busku-Zdroju rozbrzmiewały przepiękne melodie, a sceną zawładnęły młode talenty. Wszystko za sprawą Międzyprzedszkolnego Konkursu Wokalnego pt. Mam Cudownych Rodziców, którego organizatorem było Publiczne Przedszkole nr 1 w Busku-Zdroju.

Małe Gwiazdki na Scenie: Międzyprzedszkolny Konkurs Wokalny w Busku-Zdroju (foto)

Edycja: 2024-06-11 09:37 - Komentarze: ()  (odsłon: 1783)

Piątek, 7 czerwca 2024 roku, był dniem wyjątkowym dla miłośników muzyki w Busku-Zdroju. W Publicznym Przedszkolu nr 1 w Busku-Zdroju rozbrzmiewały przepiękne melodie, a sceną zawładnęły młode talenty. Wszystko za sprawą Międzyprzedszkolnego Konkursu Wokalnego pt. "Mam Cudownych Rodziców", którego organizatorem było Publiczne Przedszkole nr 1 w Busku-Zdroju. więcej»

Udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych to nie tylko szansa na zgłębianie wiedzy, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz twórcze myślenie, ale również możliwość odniesienia sukcesu. Konkursy te przynoszą wiele korzyści i dają możliwość zdobycia prestiżowych tytułów Laureata i Finalisty.

Osiągnięcia uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3: Laureaci i Finalista Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Edycja: 2024-06-08 10:09 - Komentarze: ()  (odsłon: 1677)

Udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych to nie tylko szansa na zgłębianie wiedzy, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz twórcze myślenie, ale również możliwość odniesienia sukcesu. Konkursy te przynoszą wiele korzyści i dają możliwość zdobycia prestiżowych tytułów Laureata i Finalisty. więcej»

W środę, 5 czerwca uczniowie SOSW w Broninie wybrali się na wycieczkę do Pęczelic koło Buska-Zdroju. Odwiedzili Farmę Zdrowia Jabusko.pl i Pasiekę Pęczelice, gdzie poznali tajniki ekologicznego rolnictwa i pszczelarstwa oraz spotkali pasjonatów kultywujących tradycje przodków.

Urokliwe Pęczelice: Lekcja smaków i historii dla SOSW w Broninie

Edycja: 2024-06-07 10:05 - Komentarze: ()  (odsłon: 810)

W środę, 5 czerwca uczniowie SOSW w Broninie wybrali się na wycieczkę do Pęczelic koło Buska-Zdroju. Odwiedzili Farmę Zdrowia Jabusko.pl i Pasiekę Pęczelice, gdzie poznali tajniki ekologicznego rolnictwa i pszczelarstwa oraz spotkali pasjonatów kultywujących tradycje przodków. więcej»

Ministerstwo Sportu i Turystyki wdraża w obszarze kultury fizycznej program Aktywna szkoła. Przedsięwzięcie polega na wsparciu samorządów lokalnych w upowszechnianiu aktywności fizycznej zarówno wśród uczniów, jak też osób dorosłych.

Program Aktywny weekend w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-06-05 13:21 - Komentarze: ()  (odsłon: 950)

Ministerstwo Sportu i Turystyki wdraża w obszarze kultury fizycznej program Aktywna szkoła. Przedsięwzięcie polega na wsparciu samorządów lokalnych w upowszechnianiu aktywności fizycznej zarówno wśród uczniów, jak też osób dorosłych. więcej»

REKLAMA
Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@m-copy.pl

www.m-copy.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Serwis, sprzedaż, naprawa urządzeń automatyki biurowej. Tonery, Tusze - oryginały oraz wysokiej jakości zamienniki. Profesjonalna regeneracja tonerów. Papiery i folie do kserokopiarek, drukarek i faxów. M-Copy, ul. Szaniecka 2, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Sprzęt biurowy i wyposażenie biura / Usługi inne /

We wtorek, 4 czerwca 2024 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie odbyło się podsumowanie wyników i wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego pn. Zdrowo i sportowo.

'Zdrowo i Sportowo': Kreatywność i aktywność w SOSW Broninia

Edycja: 2024-06-05 12:57 - Komentarze: ()  (odsłon: 999)

We wtorek, 4 czerwca 2024 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie odbyło się podsumowanie wyników i wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego pn. 'Zdrowo i sportowo'. więcej»

26 kwietnia 2024 roku, w sali konferencyjnej Targów Kielce, odbyła się uroczystość, podczas której Wojewoda Świętokrzyski - Pan Józef Bryk oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty - Pan Piotr Łojek wręczyli medale i dyplomy laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2023/2024.

Sukcesy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-06-04 13:23 - Komentarze: ()  (odsłon: 1573)

26 kwietnia 2024 roku, w sali konferencyjnej Targów Kielce, odbyła się uroczystość, podczas której Wojewoda Świętokrzyski - Pan Józef Bryk oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty - Pan Piotr Łojek wręczyli medale i dyplomy laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2023/2024. więcej»

W dniu 29 maja 2024 roku niemal 50 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju, Wicedyrektor Szkoły Marek Partyka oraz troje nauczycieli buskiego Kopernika uczestniczyło w wycieczce edukacyjnej do Warszawy pod hasłem Praktyczna lekcja demokracji, zorganizowanej przy współpracy i na zaproszenie Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Jarubasa.

Uczniowie buskiego 'Kopernika' z wizytą w Biurze Parlamentu Europejskiego oraz Sejmie RP w Warszawie (foto)

Edycja: 2024-06-04 10:16 - Komentarze: ()  (odsłon: 1415)

W dniu 29 maja 2024 roku niemal 50 uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju, Wicedyrektor Szkoły Marek Partyka oraz troje nauczycieli buskiego 'Kopernika' uczestniczyło w wycieczce edukacyjnej do Warszawy pod hasłem 'Praktyczna lekcja demokracji', zorganizowanej przy współpracy i na zaproszenie Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Jarubasa. więcej»

Niecodziennym wyczynem mogą pochwalić się młodzi siatkarze buskiej Jedynki. Podopieczni nauczyciela Mariusza Panka zwyciężyli dziesiąty raz z rzędu w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców organizowanym przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Kolejne Mistrzostwo Województwa dla siatkarzy buskiej 'Jedynki'

Edycja: 2024-06-03 16:14 - Komentarze: ()  (odsłon: 1143)

Niecodziennym wyczynem mogą pochwalić się młodzi siatkarze buskiej 'Jedynki'. Podopieczni nauczyciela Mariusza Panka zwyciężyli dziesiąty raz z rzędu w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców organizowanym przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

W dniach 26-31 maja 2024 r. uczniowie oraz nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach wzięli udział już w trzeciej mobilności realizowanej w ramach projektu Unity in Diversity spółfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Uczniowie z PSP w Zbludowicach z wizytą w Turcji w ramach Programu Erasmus+ (foto)

Edycja: 2024-06-03 14:46 - Komentarze: ()  (odsłon: 1246)

W dniach 26-31 maja 2024 r. uczniowie oraz nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach wzięli udział już w trzeciej mobilności realizowanej w ramach projektu 'Unity in Diversity' spółfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. więcej»

Rekrutację na studia rozpoczyna od soboty Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nowością w ofercie uczelni będzie rolnictwo. Studenci, którzy rozpoczną naukę na tym kierunku otrzymają stypendia w wysokości ponad 2 tys. zł miesięcznie.

Rolnictwo nowością na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego; rekrutacja od 1 czerwca

Edycja: 2024-05-31 20:10 - Komentarze: ()  (odsłon: 5312)

Rekrutację na studia rozpoczyna od soboty Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nowością w ofercie uczelni będzie rolnictwo. Studenci, którzy rozpoczną naukę na tym kierunku otrzymają stypendia w wysokości ponad 2 tys. zł miesięcznie. więcej»

Rozpoczyna się pilotaż programu edukacyjno-obronnego Edukacja z wojskiem m.in. dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Buska 'Budowlanka' ćwiczy z wojskiem

Edycja: 2024-05-29 15:44 - Komentarze: ()  (odsłon: 1408)

Rozpoczyna się pilotaż programu edukacyjno-obronnego 'Edukacja z wojskiem' m.in. dla uczniów szkół ponadpodstawowych. więcej»

28 maja 2024 r. na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyło się VI Forum Zawodowe - Szkoła w działaniu. Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością Świętokrzyski Kurator Oświaty, Piotr Łojek oraz Starosta Buski, Jerzy Kolarz.

VI Forum Zawodowe - Szkoła w działaniu

Edycja: 2024-05-29 13:25 - Komentarze: ()  (odsłon: 980)

28 maja 2024 r. na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyło się VI Forum Zawodowe - 'Szkoła w działaniu'. Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością Świętokrzyski Kurator Oświaty, Piotr Łojek oraz Starosta Buski, Jerzy Kolarz. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

W dniu 27 maja 2024 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju odbyło się szkolenie w ramach programu Bezpieczna szkoła. Celem szkolenia było zwiększenie świadomości uczniów i nauczycieli na temat bezpieczeństwa w szkole oraz w życiu codziennym.

Innowacyjne szkolenie 'Bezpieczna Szkoła' w Zespole Szkół Ponadpodstawowych

Edycja: 2024-05-29 10:25 - Komentarze: ()  (odsłon: 1252)

W dniu 27 maja 2024 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju odbyło się szkolenie w ramach programu "Bezpieczna szkoła". Celem szkolenia było zwiększenie świadomości uczniów i nauczycieli na temat bezpieczeństwa w szkole oraz w życiu codziennym. więcej»

Klasa 1c Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju w bieżącym roku szkolnym 2023/2024 realizowała Ogólnopolski Projekt Edukacyjny w ramach programu Uniwersytetu Dzieci w Klasie pt. Ciekawskie pierwszaki. Jak poznawać świat w klasie? Organizatorem projektu jest Fundacja Uniwersytet Dzieci z siedzibą w Krakowie.

Zakończenie Projektu w PSP nr 2 'Ciekawskie pierwszaki. Jak poznawać świat w klasie?' (foto)

Edycja: 2024-05-29 09:23 - Komentarze: ()  (odsłon: 1454)

Klasa 1c Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju w bieżącym roku szkolnym 2023/2024 realizowała Ogólnopolski Projekt Edukacyjny w ramach programu Uniwersytetu Dzieci w Klasie pt. 'Ciekawskie pierwszaki. Jak poznawać świat w klasie?' Organizatorem projektu jest Fundacja Uniwersytet Dzieci z siedzibą w Krakowie. więcej»

W dniu 27 maja 2024 r. Minister Edukacji Barbara Nowacka wręczyła powołania do Rady Dyrektorów Szkół i Placówek Szkolnictwa Branżowego. Wśród osób powołanych w skład Rady znalazł się Pan Waldemar Wójcik - dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Busku-Zdroju.

Rada Dyrektorów Szkół i Placówek Szkolnictwa Branżowego

Edycja: 2024-05-28 14:36 - Komentarze: ()  (odsłon: 1360)

W dniu 27 maja 2024 r. Minister Edukacji Barbara Nowacka wręczyła powołania do Rady Dyrektorów Szkół i Placówek Szkolnictwa Branżowego. Wśród osób powołanych w skład Rady znalazł się Pan Waldemar Wójcik - dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Busku-Zdroju. więcej»

Buska filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Kielcach, w ramach współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju, zrealizowała w roku szkolnym 2023/2024 wśród uczniów klas III tej placówki oświatowej projekt edukacyjny pt. Podróże po Europie - poznajemy dziedzictwo cywilizacyjne Europy.

Projekt 'Podróże po Europie' z buską Biblioteką Pedagogiczną

Edycja: 2024-05-27 11:24 - Komentarze: ()  (odsłon: 1022)

Buska filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Kielcach, w ramach współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju, zrealizowała w roku szkolnym 2023/2024 wśród uczniów klas III tej placówki oświatowej projekt edukacyjny pt. 'Podróże po Europie - poznajemy dziedzictwo cywilizacyjne Europy'. więcej»

REKLAMA
Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

GABINET LARYNGOLOGICZNY - dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak

Bohaterów Warszawy 106. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@twojlaryngolog.pl

http://twojlaryngolog.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Gabinety lekarskie /

Patronat

Patronat

Busko, powiat buski Sobótki 2024 w Nowym Korczynie

Nowy Korczyn zaprasza na tradycyjne Sobótki, które odbędą się w sobotę, 22 czerwca, o godzinie 19:00 nad Nidą przy Molo. To wyjątkowe wydarzenie to doskonała okazja, aby wspólnie przeżywać magiczną Noc Kupały, pełną pląsów przy ogniskach, zapachu ziół oraz kolorowych wianków rzucanych przez panny do wody.

Katalog firm: Edukacja i szkolnictwo

Edukacja, nauka, szkolnictwo, gimnazja, kursy, szkolenia, kursy językowe, kursy prawa jazdy, przedszkola, szkolenia komputerowe, szkoły podstawowe, szkoły średnie, szkoły wyższe, żłobki

Reklama

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

więcej

Kursy językowe

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

więcej

Kursy prawa jazdy

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7

więcej

Kursy i szkolenia

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Aeroklub Regionalny w Pińczowie

Pińczów, ul. Legionistów 26 A

Ogłoszenia

Dodano: 2024-06-16 13:28:16

Działka na sprzedaż

Dodano: 2024-06-16 13:02:37

Poderwij moja żonę

Dodano: 2024-06-16 12:57:10

Praca

Dodano: 2024-06-16 12:56:15

Praca sezonowa od zaraz

Dodano: 2024-06-16 12:37:26

Zatrudnię do pracy

Dodano: 2024-06-16 12:35:06

Drzewo Opałowe Brzoza oraz Sosna

Dodano: 2024-06-16 12:24:51

Sprzedam Koszyczki plastików 2 kg

Dodano: 2024-06-16 11:41:18

Sprzedam Czeresnie odmiana Wega

Dodano: 2024-06-16 10:32:22

Zbiór czereśni

Dodano: 2024-06-16 10:29:20

Pilnie szukam pracy

Dodano: 2024-06-16 08:54:24

Sprzedam Seata Leon II 2011rok po wypadku

Dodano: 2024-06-16 08:12:43

Zboże

Dodano: 2024-06-16 07:22:22

Rolety rzymskie premium na szynach i linach żegla...

Dodano: 2024-06-16 07:18:57

Sprzedam zestaw mebli KENT

Dodano: 2024-06-15 21:07:51

DAM PRACĘ