Wiadomości z regionu

W minioną niedzielę, w godzinach od 6:00 do 24:00, buscy policjanci przeprowadzili szeroko zakrojoną akcję pod kryptonimem Bezpieczny jednoślad. Działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach oraz eliminację nieodpowiedzialnych i nietrzeźwych kierujących jednośladami.

Bezpieczny jednoślad: Buska policja ukarała nietrzeźwych rowerzystów

Edycja: 2024-07-15 12:39 - Komentarze: (4)  (odsłon: 902)

W minioną niedzielę, w godzinach od 6:00 do 24:00, buscy policjanci przeprowadzili szeroko zakrojoną akcję pod kryptonimem 'Bezpieczny jednoślad'. Działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach oraz eliminację nieodpowiedzialnych i nietrzeźwych kierujących jednośladami. więcej»

Dziś około godziny 14:30 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym na drodze krajowej nr DK 73 w miejscowości Żabiec, gmina Pacanów. Kierowca samochodu osobowego w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Wypadek na DK 73 w miejscowości Żabiec (foto)

Edycja: 2024-07-12 16:22 - Komentarze: (2)  (odsłon: 5269)

Dziś około godziny 14:30 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym na drodze krajowej nr DK 73 w miejscowości Żabiec, gmina Pacanów. Kierowca samochodu osobowego w stanie ciężkim trafił do szpitala. więcej»

W związku z dużymi upałami, policja przypomina, że nie można nawet na krótko zostawiać w nagrzanym aucie dzieci i zwierząt. Już kilkuminutowy pobyt w zamkniętym samochodzie może mieć tragiczne konsekwencje.

Nagrzany samochód jest jak piekarnik; nie zostawiajmy w środku dzieci i zwierząt

Edycja: 2024-07-11 09:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1144)

W związku z dużymi upałami, policja przypomina, że nie można nawet na krótko zostawiać w nagrzanym aucie dzieci i zwierząt. Już kilkuminutowy pobyt w zamkniętym samochodzie może mieć tragiczne konsekwencje. więcej»

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem dla województwa świętokrzyskiego.

Ostrzeżenie meteorologiczne: Silny deszcz i burze nadchodzą do województwa świętokrzyskiego

Edycja: 2024-07-11 08:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 12958)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem dla województwa świętokrzyskiego. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

Dzisiaj, we wtorek, 9 lipca, doszło do pożaru samochodu osobowego marki Audi zaparkowanego na osiedlu Kościuszki w Busku-Zdroju. Tuż po godzinie 9:00 rano straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze. Na szczęście, nie było osób poszkodowanych.

Pożar samochodu na osiedlu Kościuszki w Busku-Zdroju (foto)

Edycja: 2024-07-09 12:58 - Komentarze: (4)  (odsłon: 3188)

Dzisiaj, we wtorek, 9 lipca, doszło do pożaru samochodu osobowego marki Audi zaparkowanego na osiedlu Kościuszki w Busku-Zdroju. Tuż po godzinie 9:00 rano straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze. Na szczęście, nie było osób poszkodowanych. więcej»

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na dk 73 w Szczeglinie, gmina Stopnica, w którym zginął 37-letni mężczyzna. Jego żona i siedmioletnia córka trafiły do szpitala.

Śmiertelny wypadek drogowy w miejscowości Szczeglin, gmina Stopnica

Edycja: 2024-07-09 08:58 - Komentarze: (9)  (odsłon: 5692)

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na dk 73 w Szczeglinie, gmina Stopnica, w którym zginął 37-letni mężczyzna. Jego żona i siedmioletnia córka trafiły do szpitala. więcej»

W piątek, 14 czerwca 2024 roku po godzinie 14-stej w miejscowości Nowy Folwark, gmina Busko-Zdrój, doszło do zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczył pojazd osobowy marki Volkswagen oraz motocykl marki Honda. W wyniku tego wypadku kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policja poszukuje świadków wypadku

Edycja: 2024-07-08 13:41 - Komentarze: (9)  (odsłon: 4058)

W piątek, 14 czerwca 2024 roku po godzinie 14-stej w miejscowości Nowy Folwark, gmina Busko-Zdrój, doszło do zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczył pojazd osobowy marki Volkswagen oraz motocykl marki Honda. W wyniku tego wypadku kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. więcej»

W niedzielę wieczorem do dyżurnego z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu osoby. Sytuacja była poważna, ponieważ 32-latek wysłał najbliższym wiadomości sugerujące, że może zrobić sobie coś złego. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Ogłoszono alarm.

Alarm w Busku-Zdroju: Policja odnalazła zaginionego mężczyznę

Edycja: 2024-07-08 12:22 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2674)

W niedzielę wieczorem do dyżurnego z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu osoby. Sytuacja była poważna, ponieważ 32-latek wysłał najbliższym wiadomości sugerujące, że może zrobić sobie coś złego. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Ogłoszono alarm. więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

Od godziny 6 w sobotę do godziny 6 w niedzielę na drogach powiatu buskiego prowadzone były działania pod nazwą Alkohol i narkotyki. Mundurowi podczas kontroli drogowych sprawdzili trzeźwość blisko tysiąca kierujących, wyeliminowali z ruchu drogowego czterech użytkowników będących na podwójnym gazie.

Akcja 'Alkohol i narkotyki': Pijana kobieta uciekała przed policją

Edycja: 2024-07-08 11:40 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2424)

Od godziny 6 w sobotę do godziny 6 w niedzielę na drogach powiatu buskiego prowadzone były działania pod nazwą 'Alkohol i narkotyki'. Mundurowi podczas kontroli drogowych sprawdzili trzeźwość blisko tysiąca kierujących, wyeliminowali z ruchu drogowego czterech użytkowników będących na 'podwójnym gazie'. więcej»

Dzisiaj, w sobotę 6 lipca, około godziny 11:00 doszło do potrącenia pieszej na ulicy Batorego w Busku-Zdroju, w pobliżu Banku Spółdzielczego. Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano karetkę pogotowia oraz patrol policji.

Potrącenie pieszej na ul. Batorego w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-07-06 11:15 - Komentarze: (1)  (odsłon: 6111)

Dzisiaj, w sobotę 6 lipca, około godziny 11:00 doszło do potrącenia pieszej na ulicy Batorego w Busku-Zdroju, w pobliżu Banku Spółdzielczego. Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano karetkę pogotowia oraz patrol policji. więcej»

Komenda Powiatowa Policji w Staszowie informuje, że 16-letnia mieszkanka miejscowości Wolica (gmina Szydłów), która była poszukiwana, została odnaleziona cała i zdrowa.

Zaginiona 16-latka z Wolicy została odnaleziona

Edycja: 2024-07-06 08:28 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6903)

Komenda Powiatowa Policji w Staszowie informuje, że 16-letnia mieszkanka miejscowości Wolica (gmina Szydłów), która była poszukiwana, została odnaleziona cała i zdrowa. więcej»

Wczoraj buscy policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca Buska-Zdroju, podejrzewanego o kradzież karty płatniczej oraz dowodu osobistego. Mężczyzna wykorzystał skradzioną kartę do dokonywania płatności w różnych sklepach na łączną kwotę około 140 złotych. Za takie przestępstwo, zgodnie z kodeksem karnym, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie podejrzanego o kradzież karty płatniczej w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-07-05 12:07 - Komentarze: (7)  (odsłon: 1663)

Wczoraj buscy policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca Buska-Zdroju, podejrzewanego o kradzież karty płatniczej oraz dowodu osobistego. Mężczyzna wykorzystał skradzioną kartę do dokonywania płatności w różnych sklepach na łączną kwotę około 140 złotych. Za takie przestępstwo, zgodnie z kodeksem karnym, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. więcej»

REKLAMA

Nowo otwarta Kopalnia Młyny II oferuje wysokiej jakości rumosz szaniecki / piach / ziemię w promocyjnych cenach. Dobrej jakości, różnej gramatury materiał, drobniejszy lub grubszy w zależności od zapotrzebowania. Rumosz / piasek trzeciorzędowy to kruszywo służące do: zagęszcz

Kategorie: Dom i budownictwo / Materiały budowlane i wykończeniowe /

W piątek, 5 lipca 2024 roku, o godzinie 12:00 na Cmentarzu Parafialnym w Oblekoniu, gmina Pacanów, odbędzie się ceremonia pogrzebowa tragicznie zmarłego mężczyzny o nieustalonej tożsamości. Jego zwłoki zostały znalezione 10 czerwca bieżącego roku w miejscowości Oblekoń. Po ceremonii nastąpi złożenie trumny ze Zmarłym na miejscu wiecznego spoczynku.

Pogrzeb tragicznie zmarłego w Oblekoniu: Kim był?

Edycja: 2024-07-04 13:13 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6177)

W piątek, 5 lipca 2024 roku, o godzinie 12:00 na Cmentarzu Parafialnym w Oblekoniu, gmina Pacanów, odbędzie się ceremonia pogrzebowa tragicznie zmarłego mężczyzny o nieustalonej tożsamości. Jego zwłoki zostały znalezione 10 czerwca bieżącego roku w miejscowości Oblekoń. Po ceremonii nastąpi złożenie trumny ze Zmarłym na miejscu wiecznego spoczynku. więcej»

W środę, 3 lipca, po godzinie 20:00, na ulicy Waryńskiego w Busku-Zdroju doszło do kolizji drogowej. Przejeżdżający patrol policji zauważył zdarzenie i natychmiast podjął interwencję. Uczestnikami kolizji byli 40-letni motocyklista oraz 18-letni kierowca samochodu osobowego marki Chevrolet.

Kolizja drogowa na ulicy Waryńskiego w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-07-04 09:49 - Komentarze: (11)  (odsłon: 3567)

W środę, 3 lipca, po godzinie 20:00, na ulicy Waryńskiego w Busku-Zdroju doszło do kolizji drogowej. Przejeżdżający patrol policji zauważył zdarzenie i natychmiast podjął interwencję. Uczestnikami kolizji byli 40-letni motocyklista oraz 18-letni kierowca samochodu osobowego marki Chevrolet. więcej»

W środę, 3 lipca, o godzinie 2:16, straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Stopnica, w okolicach fotoradaru.

Pożar samochodu ciężarowego w Stopnicy

Edycja: 2024-07-03 09:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2644)

W środę, 3 lipca, o godzinie 2:16, straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Stopnica, w okolicach fotoradaru. więcej»

W ostatni weekend w całym regionie panowała iście wakacyjna aura. Pogoda, a przede wszystkim temperatury przekraczające 30 stopni, zachęciły wielu do wypoczynku nad wodą. Choć zabawa nad zalewem może być wspaniała, nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. Niestety, doszło do kilku tragicznych wypadków!

Tragiczny weekend nad wodą w województwie świętokrzyskim

Edycja: 2024-07-02 10:03 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2978)

W ostatni weekend w całym regionie panowała iście wakacyjna aura. Pogoda, a przede wszystkim temperatury przekraczające 30 stopni, zachęciły wielu do wypoczynku nad wodą. Choć zabawa nad zalewem może być wspaniała, nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. Niestety, doszło do kilku tragicznych wypadków! więcej»

REKLAMA
Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@inntax.pl

https://inntax.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, obsługę kadrową i płacową, doradztwo informatyczne dla firm i osób prywatnych. Rozliczanie PIT. Zapraszamy Inntax Biuro Rachunkowe, ul. Partyzantów 78, 28-100 Busko-Zdrój

Kategorie: Biura rachunkowe i księgowi /

Nietypowo dla jednego z buskich policjantów zakończyła się czwartkowa służba. Funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego przygarnął do swojego domu kota, którego znalazł siedzącego na środku lokalnej drogi. Kot u mundurowego znalazł nowy dom, gdyż do tej pory nie zgłosił się żaden właściciel.

Patrol zakończony adopcją kotka

Edycja: 2024-07-01 16:23 - Komentarze: (5)  (odsłon: 1705)

Nietypowo dla jednego z buskich policjantów zakończyła się czwartkowa służba. Funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego przygarnął do swojego domu kota, którego znalazł siedzącego na środku lokalnej drogi. Kot u mundurowego znalazł nowy dom, gdyż do tej pory nie zgłosił się żaden właściciel. więcej»

W czwartek, 27 czerwca po ponad 4 latach kierowania Komendą Powiatową Policji w Busku-Zdroju, ze sztandarem i jednostką pożegnał się jej dotychczasowy szef mł. insp. Marcin Chatys. Z dniem dzisiejszym został delegowany do pełnienia dalszej służby w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach i powierzono mu obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.

Mł. Insp. Marcin Chatys awansowany do Kielc: Buska Policja ma nowego Komendanta

Edycja: 2024-06-27 14:24 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2894)

W czwartek, 27 czerwca po ponad 4 latach kierowania Komendą Powiatową Policji w Busku-Zdroju, ze sztandarem i jednostką pożegnał się jej dotychczasowy szef mł. insp. Marcin Chatys. Z dniem dzisiejszym został delegowany do pełnienia dalszej służby w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach i powierzono mu obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach. więcej»

Dwie osoby, które straciły orientację podczas grzybobrania w lesie na terenie gminy Gnojno, zostały wczoraj uratowane przez stopnickich policjantów. Małżeństwo z województwa małopolskiego zgubiło się podczas zbierania grzybów i nie mogło znaleźć drogi powrotnej. Na pomoc ruszyli funkcjonariusze policji.

Policjanci pomogli zabłąkanym grzybiarzom

Edycja: 2024-06-26 12:07 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1005)

Dwie osoby, które straciły orientację podczas grzybobrania w lesie na terenie gminy Gnojno, zostały wczoraj uratowane przez stopnickich policjantów. Małżeństwo z województwa małopolskiego zgubiło się podczas zbierania grzybów i nie mogło znaleźć drogi powrotnej. Na pomoc ruszyli funkcjonariusze policji. więcej»

W niedzielę, 23 czerwca, o godzinie 10:00, straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Niegosławice, gmina Pacanów. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe, w jednym z nich podróżowały dzieci.

Wypadek w Niegosławicach: Zderzenie dwóch samochodów osobowych

Edycja: 2024-06-23 12:16 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2273)

W niedzielę, 23 czerwca, o godzinie 10:00, straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Niegosławice, gmina Pacanów. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe, w jednym z nich podróżowały dzieci. więcej»

REKLAMA
Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

GABINET LARYNGOLOGICZNY - dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak

Bohaterów Warszawy 106. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@twojlaryngolog.pl

http://twojlaryngolog.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Gabinety lekarskie /

W czwartek, 20 czerwca 2024 roku, punktualnie o godzinie 10:00 na terenie zakładu wyrobów metalowych METAL-KOP oraz leśnictwa Budy przeprowadzone zostały ćwiczenia powiatowe służb ratunkowych. Ich celem było doskonalenie umiejętności praktycznych oraz możliwości współdziałania jednostek organizacyjnych ochrony przeciwpożarowej z innymi podmiotami i służbami ratowniczymi.

Ćwiczenia powiatowe służb ratunkowych 'METAL-KOP 2024' (foto/video)

Edycja: 2024-06-21 16:18 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1191)

W czwartek, 20 czerwca 2024 roku, punktualnie o godzinie 10:00 na terenie zakładu wyrobów metalowych METAL-KOP oraz leśnictwa Budy przeprowadzone zostały ćwiczenia powiatowe służb ratunkowych. Ich celem było doskonalenie umiejętności praktycznych oraz możliwości współdziałania jednostek organizacyjnych ochrony przeciwpożarowej z innymi podmiotami i służbami ratowniczymi. więcej»

Tragiczny wypadek nad wodą w powiecie staszowskim. Dwie nastolatki weszły do zbiornika retencyjnego w miejscowości Bukowa i zaczęły tonąć. Mimo prowadzonej na miejscu akcji reanimacyjnej życia 16-latek nie udało się uratować.

Tragedia nad wodą w powiecie staszowskim, nie żyją dwie nastolatki

Edycja: 2024-06-21 09:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3403)

Tragiczny wypadek nad wodą w powiecie staszowskim. Dwie nastolatki weszły do zbiornika retencyjnego w miejscowości Bukowa i zaczęły tonąć. Mimo prowadzonej na miejscu akcji reanimacyjnej życia 16-latek nie udało się uratować. więcej»

W środę, 19 czerwca doszło do groźnego wypadku drogowego na trasie w kierunku Nowego Korczyna. Volkswagen dostawczy prowadzony przez 63-letniego mężczyznę jechał w kierunku Nowego Korczyna, kiedy na łuku drogi nagle pojawił się łoś.

Groźne zderzenie na drodze do Nowego Korczyna: Łoś nie przeżył, dwie osoby w szpitalu

Edycja: 2024-06-20 09:56 - Komentarze: (2)  (odsłon: 3569)

W środę, 19 czerwca doszło do groźnego wypadku drogowego na trasie w kierunku Nowego Korczyna. Volkswagen dostawczy prowadzony przez 63-letniego mężczyznę jechał w kierunku Nowego Korczyna, kiedy na łuku drogi nagle pojawił się łoś. więcej»

10 czerwca bieżącego roku w miejscowości Oblekoń w powiecie buskim, przy drodze w pobliżu cmentarza i wału wiślanego ujawniono ciało mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić. Ze względu na obrażenia trudno jest ustalić jak wyglądał. Policyjni specjaliści odtworzyli przybliżony wizerunek jego twarzy.

Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

Edycja: 2024-06-20 08:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5723)

10 czerwca bieżącego roku w miejscowości Oblekoń w powiecie buskim, przy drodze w pobliżu cmentarza i wału wiślanego ujawniono ciało mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić. Ze względu na obrażenia trudno jest ustalić jak wyglądał. Policyjni specjaliści odtworzyli przybliżony wizerunek jego twarzy. więcej»

REKLAMA
GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański

ul. Kusocińskiego 2A I-piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: adam-wolanski@wp.pl

http://wolanskirehabilitacja.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

W czasie wolnym od służby, policjantka ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju wykazała się czujnością i zdecydowaną reakcją. Podróżując prywatnym autem przez teren gminy Gnojno, zauważyła podejrzane zachowanie innego kierowcy, którego tor jazdy wskazywał na możliwe spożycie alkoholu.

Policjantka po służbie zatrzymała nietrzeźwego kierowcę

Edycja: 2024-06-19 12:30 - Komentarze: (9)  (odsłon: 1768)

W czasie wolnym od służby, policjantka ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju wykazała się czujnością i zdecydowaną reakcją. Podróżując prywatnym autem przez teren gminy Gnojno, zauważyła podejrzane zachowanie innego kierowcy, którego tor jazdy wskazywał na możliwe spożycie alkoholu. więcej»

W poniedziałek, 17 czerwca, w miejscowości Ucisków, gmina Nowy Korczyn, doszło do pożaru stodoły. Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali około godziny 12:00. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały skierowane jednostki straży pożarnej. Akcja trwała prawie 6 godzin.

Pożar stodoły w miejscowości Ucisków, gmina Nowy Korczyn

Edycja: 2024-06-18 12:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1462)

W poniedziałek, 17 czerwca, w miejscowości Ucisków, gmina Nowy Korczyn, doszło do pożaru stodoły. Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali około godziny 12:00. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały skierowane jednostki straży pożarnej. Akcja trwała prawie 6 godzin. więcej»

W minioną sobotę Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące dla 26-latka podejrzanego o dokonanie wymuszenia rozbójniczego oraz popełnienie kilku innych przestępstw.

Trzymiesięczny areszt dla 26-latka podejrzanego o wymuszenie rozbójnicze i inne przestępstwa

Edycja: 2024-06-17 10:31 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1464)

W minioną sobotę Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące dla 26-latka podejrzanego o dokonanie wymuszenia rozbójniczego oraz popełnienie kilku innych przestępstw. więcej»

Obfite opady deszczu i ciepła, słoneczna pogoda sprawiły, że sezon na grzybobranie został otwarty. Amatorzy leśnych zbiorów wyruszyli do lasów, jednak warto pamiętać o bezpieczeństwie, ponieważ w lesie łatwo stracić orientację.

Policja odnalazła zaginionego grzybiarza w podstaszowskich lasach

Edycja: 2024-06-14 09:23 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2554)

Obfite opady deszczu i ciepła, słoneczna pogoda sprawiły, że sezon na grzybobranie został otwarty. Amatorzy leśnych zbiorów wyruszyli do lasów, jednak warto pamiętać o bezpieczeństwie, ponieważ w lesie łatwo stracić orientację. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

Burza oraz intensywne opady deszczu, które przeszły na powiatem buskim w poniedziałek, 10 czerwca spowodowały zalanie ulic, piwnic, garaży na posesjach prywatnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Straż otrzymała 48 zgłoszeń o zalaniach.

Intensywne opady i burza w Busku-Zdroju: 48 interwencji strażaków

Edycja: 2024-06-11 09:30 - Komentarze: (36)  (odsłon: 10532)

Burza oraz intensywne opady deszczu, które przeszły na powiatem buskim w poniedziałek, 10 czerwca spowodowały zalanie ulic, piwnic, garaży na posesjach prywatnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Straż otrzymała 48 zgłoszeń o zalaniach. więcej»

Dziś przed godziną 11 doszło do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Grotta, Miodowicza i Wyszyńskiego w Busku-Zdroju.

Kolizja drogowa w Busku-Zdroju: Możliwe utrudnienia w ruchu (foto)

Edycja: 2024-06-10 11:57 - Komentarze: (6)  (odsłon: 3267)

Dziś przed godziną 11 doszło do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Grotta, Miodowicza i Wyszyńskiego w Busku-Zdroju. więcej»

O godzinie 2:46 Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze przy ul. Zachodniej w Busku-Zdroju. Po dojeździe zastępów z JRG Busko na miejsce zdarzenia, ustalono że pali się budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy z częścią garażową.

Pożar przy ul. Zachodniej w Busku-Zdroju: płonął budynek mieszkalny i gospodarczy (nowe foto)

Edycja: 2024-06-09 10:20 - Komentarze: (2)  (odsłon: 6898)

O godzinie 2:46 Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze przy ul. Zachodniej w Busku-Zdroju. Po dojeździe zastępów z JRG Busko na miejsce zdarzenia, ustalono że pali się budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy z częścią garażową. więcej»

Wczoraj w Dobrowodzie buscy policjanci, we współpracy z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Busku-Zdroju oraz uczniami miejscowej szkoły, prowadzili akcję profilaktyczną. Kierowcom zatrzymanym do kontroli drogowej wręczano jabłko lub plaster cytryny.

Akcja profilaktyczna: jabłko dla niepalących, cytryna dla palaczy!

Edycja: 2024-06-08 11:36 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1171)

Wczoraj w Dobrowodzie buscy policjanci, we współpracy z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Busku-Zdroju oraz uczniami miejscowej szkoły, prowadzili akcję profilaktyczną. Kierowcom zatrzymanym do kontroli drogowej wręczano jabłko lub plaster cytryny. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991.
Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis… i nie tylko…

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis… i nie tylko…

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

Blisko 1 promil alkoholu w organizmie miał 49-latek, który prowadząc samochód marki Audi, wjechał do rowu i dachował. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Alkohol, brak uprawnień i dachowanie: Teraz 49-latek odpowie przed sądem

Edycja: 2024-06-06 11:28 - Komentarze: (2)  (odsłon: 4206)

Blisko 1 promil alkoholu w organizmie miał 49-latek, który prowadząc samochód marki Audi, wjechał do rowu i dachował. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. więcej»

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju poszukują świadków zdarzenia, które miało miejsce 18 maja 2024 roku przed godziną dwudziestą drugą w Busku-Zdroju na ulicy Wojska Polskiego. Policjanci rozpoczęli pościg za, jak się później okazało, nietrzeźwym kierującym pojazdem marki Citroen C5.

Policja prosi świadków zdarzenia o pomoc

Edycja: 2024-06-05 09:07 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2175)

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju poszukują świadków zdarzenia, które miało miejsce 18 maja 2024 roku przed godziną dwudziestą drugą w Busku-Zdroju na ulicy Wojska Polskiego. Policjanci rozpoczęli pościg za, jak się później okazało, nietrzeźwym kierującym pojazdem marki Citroen C5. więcej»

Wczoraj, w centrum Buska-Zdroju, doszło do zdarzenia, które dowodzi, że policjantem jest się nie tylko na służbie. Policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z buskiej komendy, będący akurat na wolnym, zauważył poszukiwanego przez sąd 32-latka. Natychmiast skontaktował się z dyżurnym, a ten na miejsce wysłał patrol.

Policjant na wolnym rozpoznał poszukiwanego 32-latka

Edycja: 2024-06-04 13:41 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2214)

Wczoraj, w centrum Buska-Zdroju, doszło do zdarzenia, które dowodzi, że policjantem jest się nie tylko na służbie. Policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z buskiej komendy, będący akurat na wolnym, zauważył poszukiwanego przez sąd 32-latka. Natychmiast skontaktował się z dyżurnym, a ten na miejsce wysłał patrol. więcej»

Około godziny 8:00 w niedzielę, 2 czerwca doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej nr 79 w miejscowości Nowy Korczyn. Samochód osobowy marki Peugeot, jadąc w kierunku Nowego Korczyna, prawdopodobnie zahaczył o część pobocza drogi, co doprowadziło do utraty panowania nad pojazdem.

Nowy Korczyn: Samochód uderzył w drzewo i dachował na poboczu

Edycja: 2024-06-02 11:19 - Komentarze: (0)  (odsłon: 12871)

Około godziny 8:00 w niedzielę, 2 czerwca doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej nr 79 w miejscowości Nowy Korczyn. Samochód osobowy marki Peugeot, jadąc w kierunku Nowego Korczyna, prawdopodobnie zahaczył o część pobocza drogi, co doprowadziło do utraty panowania nad pojazdem. więcej»

REKLAMA
Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: blackline@o2.pl

www.tatuazebusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

Zmarł 45-latek, który został dotkliwie pobity przez młodszego o 5 lat znajomego. 40-letni mieszkaniec Buska-Zdroju już przebywa w areszcie. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 5 lat, a nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zmarł pobity mężczyzna, sprawcy grozi nawet dożywocie

Edycja: 2024-05-31 20:15 - Komentarze: (9)  (odsłon: 4502)

Zmarł 45-latek, który został dotkliwie pobity przez młodszego o 5 lat znajomego. 40-letni mieszkaniec Buska-Zdroju już przebywa w areszcie. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 5 lat, a nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. więcej»

Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące 40-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna podejrzewany jest o pobicie swojego 45-letniego znajomego. Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 3 do 20 lat pozbawienia wolności.

Areszt dla mężczyzny z Buska-Zdroju za pobicie znajomego

Edycja: 2024-05-29 15:10 - Komentarze: (7)  (odsłon: 3482)

Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące 40-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna podejrzewany jest o pobicie swojego 45-letniego znajomego. Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 3 do 20 lat pozbawienia wolności. więcej»

We wtorek, 28 maja po godzinie 22:00, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym, który miał miejsce na drodze krajowej numer 79 w miejscowości Harmoniny, gmina Nowy Korczyn.

Wypadek na drodze krajowej numer 79 w Harmoninach

Edycja: 2024-05-29 13:54 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2052)

We wtorek, 28 maja po godzinie 22:00, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym, który miał miejsce na drodze krajowej numer 79 w miejscowości Harmoniny, gmina Nowy Korczyn. więcej»

We wtorek, 28 maja, doszło do kolizji drogowej w Busku-Zdroju. Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji około godziny 11:50. W wyniku zderzenia sześciotygodniowa dziewczynka wraz z mamą zostały zabrane do szpitala na obserwację.

Kolizja w Busku-Zdroju: Dziecko z mamą zabrane do szpitala na obserwację

Edycja: 2024-05-28 14:00 - Komentarze: (11)  (odsłon: 3800)

We wtorek, 28 maja, doszło do kolizji drogowej w Busku-Zdroju. Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji około godziny 11:50. W wyniku zderzenia sześciotygodniowa dziewczynka wraz z mamą zostały zabrane do szpitala na obserwację. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

W ubiegły poniedziałek do 84-letniej mieszkanki Buska-Zdroju zadzwonił oszust. Osoba podająca się za prokuratora przekonywała, że zięć kobiety spowodował wypadek i potrzebne są pieniądze w zamian za załatwienie sprawy. Seniorka uwierzyła przestępcy i przekazała oszustowi 50 000 złotych.

84-latka oszukana na 50 tysięcy złotych, sprawca w areszcie

Edycja: 2024-05-27 12:38 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2151)

W ubiegły poniedziałek do 84-letniej mieszkanki Buska-Zdroju zadzwonił oszust. Osoba podająca się za 'prokuratora' przekonywała, że zięć kobiety spowodował wypadek i potrzebne są pieniądze w zamian za 'załatwienie sprawy'. Seniorka uwierzyła przestępcy i przekazała oszustowi 50 000 złotych. więcej»

33-letni kierowca BMW pędził w obszarze zabudowanym z prędkością 127 kilometrów na godzinę. Pińczowscy policjanci zakończyli jego szaleńczą jazdę. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 5000 złotych, a jego konto zasiliło 15 punktów karnych. Ponadto stracił uprawnienia do kierowania na 3 miesiące.

Mandat 5000 zł i utrata prawa jazdy dla kierowcy BMW

Edycja: 2024-05-24 11:17 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3426)

33-letni kierowca BMW pędził w obszarze zabudowanym z prędkością 127 kilometrów na godzinę. Pińczowscy policjanci zakończyli jego szaleńczą jazdę. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 5000 złotych, a jego konto zasiliło 15 punktów karnych. Ponadto stracił uprawnienia do kierowania na 3 miesiące. więcej»

Pińczowscy policjanci podczas realizacji nakazu doprowadzenia zostali zmuszeni do użycia paralizatora. Powodem zastosowania tego środka przymusu bezpośredniego był atak 43-latka z siekierą na interweniujących mundurowych. Mężczyzna został obezwładniony i trafił do policyjnej celi.

Atak siekierą na policjantów: Użyto paralizatora

Edycja: 2024-05-22 12:22 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2886)

Pińczowscy policjanci podczas realizacji nakazu doprowadzenia zostali zmuszeni do użycia paralizatora. Powodem zastosowania tego środka przymusu bezpośredniego był atak 43-latka z siekierą na interweniujących mundurowych. Mężczyzna został obezwładniony i trafił do policyjnej celi. więcej»

Mieszkanka powiatu pińczowskiego, korzystając z popularnego portalu ogłoszeniowego, wystawiła na sprzedaż książkę. Niestety, kliknęła w link przesłany przez osobę rzekomo zainteresowaną zakupem. W ciągu kilkunastu minut straciła wszystkie oszczędności.

Mieszkanka powiatu pińczowskiego straciła oszczędności

Edycja: 2024-05-21 15:52 - Komentarze: (0)  (odsłon: 15812)

Mieszkanka powiatu pińczowskiego, korzystając z popularnego portalu ogłoszeniowego, wystawiła na sprzedaż książkę. Niestety, kliknęła w link przesłany przez osobę rzekomo zainteresowaną zakupem. W ciągu kilkunastu minut straciła wszystkie oszczędności. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

W sobotni wieczór, 18 maja, przed godziną 22, na ulicy Wojska Polskiego w Busku-Zdroju doszło do niebezpiecznej sytuacji z udziałem pijanego kierowcy. Policjanci chcieli zatrzymać do kontroli samochód marki Citroen, jednak kierowca zignorował sygnały do zatrzymania i podjął próbę ucieczki.

Pijany kierowca zatrzymany po pościgu w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-05-20 13:46 - Komentarze: (6)  (odsłon: 3796)

W sobotni wieczór, 18 maja, przed godziną 22, na ulicy Wojska Polskiego w Busku-Zdroju doszło do niebezpiecznej sytuacji z udziałem pijanego kierowcy. Policjanci chcieli zatrzymać do kontroli samochód marki Citroen, jednak kierowca zignorował sygnały do zatrzymania i podjął próbę ucieczki. więcej»

W czwartek, 16 maja 2024 roku, strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Busku-Zdroju oraz druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych w Pacanowie, Oblekoniu i Ratajach Karskich, przeprowadzili kompleksowe ćwiczenia doskonalące na terenie Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.

Strażacy doskonalą umiejętności w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie

Edycja: 2024-05-17 11:23 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1221)

W czwartek, 16 maja 2024 roku, strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Busku-Zdroju oraz druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych w Pacanowie, Oblekoniu i Ratajach Karskich, przeprowadzili kompleksowe ćwiczenia doskonalące na terenie Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. więcej»

Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec 46-latki z Jędrzejowa, która ugodziła nożem policjantkę. Kobiecie przedstawiono zarzuty usiłowanie zabójstwa i czynnej napaści na funkcjonariuszkę policji. Grozi jej dożywocie.

Areszt i zarzut usiłowania zabójstwa po ataku na policjantkę

Edycja: 2024-05-16 12:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3117)

Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec 46-latki z Jędrzejowa, która ugodziła nożem policjantkę. Kobiecie przedstawiono zarzuty usiłowanie zabójstwa i czynnej napaści na funkcjonariuszkę policji. Grozi jej dożywocie. więcej»

W środę, 15 maja 2024 roku, około godziny 18:40, w miejscowości Kameduły, gmina Busko-Zdrój doszło do wypadku samochodowego, w którym uczestniczył samochód osobowy marki Ford Fiesta. Kierowca miał prawie 4 promile alkoholu.

Wypadek w Kamedułach: Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Edycja: 2024-05-16 10:11 - Komentarze: (9)  (odsłon: 3994)

W środę, 15 maja 2024 roku, około godziny 18:40, w miejscowości Kameduły, gmina Busko-Zdrój doszło do wypadku samochodowego, w którym uczestniczył samochód osobowy marki Ford Fiesta. Kierowca miał prawie 4 promile alkoholu. więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

27-letnia policjantka została ugodzona nożem podczas interwencji w jednym z domów w Jędrzejowie. Trafiła do szpitala. W sprawie zatrzymano 46-letnią napastniczkę.

Policjantka raniona nożem podczas interwencji

Edycja: 2024-05-14 12:15 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2535)

27-letnia policjantka została ugodzona nożem podczas interwencji w jednym z domów w Jędrzejowie. Trafiła do szpitala. W sprawie zatrzymano 46-letnią napastniczkę. więcej»

W minioną środę jędrzejowscy kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali cztery osoby. Początek sprawy sięga stycznia 2024 roku. W wyniku działań funkcjonariuszy zwalczających przestępczość narkotykową zatrzymano łącznie dziewięć osób, zlikwidowano magazyn z narkotykami oraz laboratorium, gdzie były one wytwarzane.

Blisko pół tony narkotyków i substancji do ich wytwarzania zabezpieczyli jędrzejowscy kryminalni

Edycja: 2024-05-13 09:38 - Komentarze: (4)  (odsłon: 3849)

W minioną środę jędrzejowscy kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali cztery osoby. Początek sprawy sięga stycznia 2024 roku. W wyniku działań funkcjonariuszy zwalczających przestępczość narkotykową zatrzymano łącznie dziewięć osób, zlikwidowano magazyn z narkotykami oraz laboratorium, gdzie były one wytwarzane. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-07-16 00:54:10

ZBIÓR OGÓRKÓW

Dodano: 2024-07-16 00:32:49

Niegrzeczna Blondyneczka

Dodano: 2024-07-15 23:21:00

Żyrandole pokojowe

Dodano: 2024-07-15 22:10:23

Praca na budowie

Dodano: 2024-07-15 21:40:27

Mieszkanie do wynajęcia

Dodano: 2024-07-15 19:11:50

Koszenie

Dodano: 2024-07-15 19:09:48

Usługi koparką obrotową

Dodano: 2024-07-15 17:53:49

Sprzedam Drobniejsza Brzoskwinie

Dodano: 2024-07-15 17:16:50

Szukam pracy

Dodano: 2024-07-15 15:48:39

Sprzedam ekologiczne kwiaty słonecznika

Dodano: 2024-07-15 14:13:18

Sprzedam zboże

Dodano: 2024-07-15 13:59:08

nieruchomość zabudowana

Dodano: 2024-07-15 12:39:41

Przeprowadzki, transport

Dodano: 2024-07-15 12:33:14

Praca

Dodano: 2024-07-15 12:29:41

Kelnerka Restauracja Victoria