Wyniki wyborów w powiecie buskim.
Dodał: AT Data: 2010-11-22 12:16:08 (czytane: 25076)
Zbiorcze
informacje o kandydatach na urząd Wójta/Burmistrza w powiecie buskim |
|||||||
Lp. |
Kandydat |
Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie |
Liczba głosów oddanych na kandydata |
% głosów |
|
||
WIŚLICA |
|||||||
1 |
Krzak Stanisław Zygmunt |
Wiślica, nie należy do partii politycznej |
1918 |
74.69% |
|
||
2 |
Pieńkowski Jerzy |
Kobylniki, członek Prawa i Sprawiedliwości |
650 |
25.31% |
|
||
TUCZĘPY |
|||||||
1 |
Kaczmarek Marek |
Tuczępy, nie należy do partii politycznej |
1499 |
68.20% |
|
||
2 |
Łabęcki Leopold Adam |
Tuczępy, nie należy do partii politycznej |
699 |
31.80% |
|
||
STOPNICA |
|||||||
1 |
Borowiec Cezary Jakub |
Stopnica, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego |
358 |
8.31% |
|
||
2 |
Kotlarz Teresa Zofia
|
Klępie Górne, nie należy do partii politycznej |
54 |
1.25% |
|
||
3 |
Łukasik Jan Józef |
Stopnica, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego |
1063 |
24.69% |
|
||
4 |
Zych Ryszard |
Wolica, nie należy do partii politycznej |
2831 |
65.75% |
|
||
SOLEC-ZDRÓJ |
|||||||
1 |
Pałys Adam Antoni |
Solec-Zdrój, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego |
Głos za 1810 |
Głos przeciw 525 |
77.52% |
||
PACANÓW |
|||||||
1 |
Skop Wiesław |
Pacanów, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego |
Głos za 2305 |
Głos przeciw 1007 |
69.60% |
||
NOWY KORCZYN - brak wyników |
|||||||
1 |
Gajda Janusz Stanisław |
Podzamcze, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego |
856 |
24.74% |
|
||
2 |
Jaroszek Artur Józef |
Nowy Korczyn, nie należy do partii politycznej |
148 |
4.28% |
|
||
3 |
Kwas Wiktor Stanisław |
Ucisków, nie należy do partii politycznej |
1032 |
29.83% |
II TURA |
||
4 |
Lasak Jan Marcin |
Strożyska, członek Prawa i Sprawiedliwości |
109 |
3.15% |
|
||
5 |
Pabijańczyk Henryk Stanisław |
Nowy Korczyn, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej |
228 |
6.59% |
|
||
6 |
Zagaja Paweł Jan |
Brzostków, nie należy do partii politycznej |
1087 |
|
II TURA |
||
GNOJNO |
|||||||
1 |
Boksa Renata |
Jarząbki, nie należy do partii politycznej |
397 |
15.84% |
|
||
2 |
Dziewit Marcin |
Raczyce, członek Prawa i Sprawiedliwości |
373 |
14.88% |
|
||
3 |
Stachowicz Jolanta Barbara |
Janowice Raczyckie, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego |
1736 |
69.27% |
|
Zbiorcze
informacje o kandydatach na urząd Burmistrza Buska-Zdroju |
|||||
Lp. |
Kandydat |
Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie |
Liczba głosów oddanych na kandydata |
% głosów |
|
1 |
Jankowski Grzegorz Stanisław |
Busko-Zdrój, członek Prawa i Sprawiedliwości , popierany przez Prawo i Sprawiedliwość |
1776 |
11.96% |
|
2 |
Przepiórka Jarosław Tomasz |
Busko-Zdrój, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej |
471 |
3.17% |
|
3 |
Radosz Henryk Jan |
Łagiewniki, nie należy do partii politycznej |
1644 |
11.07% |
|
4 |
Romanowska Irena Anna |
Busko-Zdrój, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej , popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej |
442 |
2.97% |
|
5 |
Sikora Waldemar Józef |
Widuchowa, nie należy do partii politycznej |
5589 |
37.65% |
II TURA |
6 |
Wąsowicz Piotr Ludwik |
Busko-Zdrój, nie należy do partii politycznej |
4922 |
33.15% |
II TURA |
WYBORY DO RADY POWIATU
Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 8 mandatów.
1) DUDA Roman Józef z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY SLD
2) JASTRZĄB Zbigniew Stanisław z listy nr 12 KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
3) KOLARZ Jerzy Adam z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4) LASAK Grzegorz z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5) MARZEC Wiesław Waldemar z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6) MOSKAL Stanisław z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7) SKUBERA Andrzej Adam z listy nr 13 KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
8) STRZELECKI Jacek Józef z listy nr 12 KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 4 mandaty.
1) GUZ Zofia Teresa z listy nr 12 KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
2) KLIMCZAK Stanisław z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3) SZCZEPANIK Marek Władysław z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4) ZIOŁO Zbigniew Jan z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 4 mandaty.
1) ELIASZ Krzysztof Stanisław z listy nr 12 KWW NASZ GŁOS W POWIECIE
2) GĄDEK Andrzej Marcin z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3) GWÓŹDŹ Robert Paweł z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4) SURDEL Zbigniew Włodzimierz z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 3 mandaty.
1) GAJEK Krzysztof Antoni z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2) LASAK Andrzej Franciszek z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3) WOJTAŚ Krzysztof z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
WYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W BUSKU-ZDROJU
Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 6 mandatów.
1) GRADZIK Adam Marian z listy nr 15 KW STOWARZYSZENIE "ZIEMIA BUSKA"
2) NUREK Justyna Anna z listy nr 16 KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
3) OZGOWICZ Jan Zbigniew z listy nr 16 KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
4) RADOSZ Henryk Jan z listy nr 14 KW GOSPODARNA GMINA BUSKO - ZDRÓJ
5) SZARLIŃSKI Waldemar Michał z listy nr 15 KW STOWARZYSZENIE "ZIEMIA BUSKA"
6) ZWIERZ Andrzej Robert z listy nr 16 KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 5 mandatów.
1) GAJEWSKI Witold z listy nr 15 KW STOWARZYSZENIE "ZIEMIA BUSKA"
2) KOKOCIŃSKI Jerzy z listy nr 4 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
3) SZYDŁOWSKI Jerzy Marek z listy nr 16 KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
4) WALASEK Stanisław Adam z listy nr 14 KW GOSPODARNA GMINA BUSKO - ZDRÓJ
5) WĄSOWICZ Piotr Ludwik z listy nr 15 KW STOWARZYSZENIE "ZIEMIA BUSKA"
Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 5 mandatów.
1) BŁASZCZYK Bogdan Stanisław z listy nr 14 KW GOSPODARNA GMINA BUSKO - ZDRÓJ
2) GRĘDA Marek Rafał z listy nr 15 KW STOWARZYSZENIE "ZIEMIA BUSKA"
3) PRĘDKA Danuta z listy nr 15 KW STOWARZYSZENIE "ZIEMIA BUSKA"
4) PRĘDKI Artur Janusz z listy nr 16 KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
5) SUWAJ Beata Zofia z listy nr 16 KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 5 mandatów.
1) CIBA Janusz Wiktor z listy nr 15 KW STOWARZYSZENIE "ZIEMIA BUSKA"
2) CIEPLIŃSKI Radosław z listy nr 15 KW STOWARZYSZENIE "ZIEMIA BUSKA"
3) GAWIN Maciej z listy nr 14 KW GOSPODARNA GMINA BUSKO - ZDRÓJ
4) MOLISAK Wiesław Adam z listy nr 14 KW GOSPODARNA GMINA BUSKO - ZDRÓJ
5) WIELGO Barbara z listy nr 16 KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BUSKO-ZDRÓJ
Protokoły:
- Protokół z wyborów do Rady Powiatu w Busku Zdroju [ PDF ]
- Zestawienie zbiorcze (okręg nr 1 - Rada Powiatu w Busku-Zdroju) [ PDF ]
- Zestawienie zbiorcze (okręg nr 2 - Rada Powiatu w Busku-Zdroju) [ PDF ]
- Zestawienie zbiorcze (okręg nr 3 - Rada Powiatu w Busku-Zdroju) [ PDF ]
Reklama
REKLAMA
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.144.28.50
-Ktoś (2011-05-10 22:35:33)
Justyna śliwińska to fałszywa baba widzi tylko czubek własnego nosa.