Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Data zakończenia: 2019-06-07
Konkurs zakończony: Do wygrania były podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju.
Sprawdz czy jestes na liscie zwyciezcow!
Wyniki:
Podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju wygrywają:
- Krystyna D.
- Mariusz Z.
Zwycięzcom gratulujemy!
Zwycięzców o wygranej poinformujemy mailowo.
UWAGA!! Ze względu na Ochronę Danych Osobowych biorąc udział w
konkursie wyrażasz zgodę na przechowywanie danych i przekazanie ich
Organizatorowi konkursu. Dane będą przechowywane do momentu
rozstrzygnięcia konkursu. Szczegóły polityka prywatności:
www.busko.com.pl/polityka-prywatnosci,17,11,11,p.html
Agencja Koncertowa TOMMA zaprasza na spektakl "SZALONE NOŻYCZKI", który odbędzie się 9 czerwca o godzinie 16.00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.
"Szalone nożyczki" to wyjątkowe teatralne doświadczenie! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszacy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!





Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu– właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm!-wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!!!
W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał?Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!




Zapraszamy!
Obsada:
Dominik Kowalewski - Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek
Barbara Markowska - Dominika Gwit
Antoni Wzięty - Leszek Stanek
Edward Wurzel - Alan Andersz
Pani Dąbek - Urszula Dębska/Joanna Kupińska
Michał Tomasiak - Maciej Wilewski
GOŚCINNIE W SPEKTAKLU WYSTĘPUJE MICHAŁ PIRÓG!
BILETY W CENIE: 90,-, 60,- PLN
BILETY W INTERNECIE: WWW.KUPBILECIK.PL, WWW.BILETYNA.PL
BUSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY TEL. 41 370 54 00
ORGANIZACJA SPEKTAKLI TEL. 603 410 411
REZERWACJE GRUPOWE TEL. 887 410
Zobacz video:
Zobacz video:
Organizator:
Agencja Koncertowa TOMMA, 20-215 Lublin, ul.Kresowa 12/13
tel. kom.: +48 603 410 411
biuro: +48 887-410-411
http://facebook.com/agencjatomma/
Powrót do spisu konkursów Odsłon: 776123
Nasz Patronat

Mecz HLB TĘŻNIA Busko-Zdrój vs SPR Górnik Zabrze
Data: 2023-03-25,
Miejsce: Busko-Zdrój
Mecz o mistrzostwo II Ligi Piłki Ręcznej już w sobotę, 25 marca o godz. 17:00! HLB TĘŻNIA Busko-Zdrój zmierzy się z drużyną SPR Górnik Zabrze.
Ogłoszenia: sprzedam - kupię - zamienię...
- Spotkam Się Z Panem
- Poznam Mężczyznę
- 16 letni chłopak szuka pracy
- 41 letni mężczyzna szuka pracy
- Doswiadczony spawacz poszukuje pracy
- Pani Szuka Pana
- Pani Szuka Pana - Ogłoszenie Prywatne
- Praca zdalna - tester (4000-7500 zł miesięcznie)
- Poznam Dyskretnego Faceta
- Praca zdalna - tester (4000-7500 zł miesięcznie)
- Psy rasy Amstaff
- słodka i urocza brunetka
- słodka i urocza brunetka
- BMW E36 diesel 150km.
- Pralnia dywanów
- Lokal do wynajęcia
- Montaż anten satelitarnych i telewizji naziemnej c...
- Naprawa komputerów, laptopów
- Sprzedam motorek na baterie
- Zjerzdrzalnie dla dziecka więcej
Polityka

Bezpłatne porady prawne - dziś do godz. 17:00 (video)
Pięciu prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa udziela dziś nieodpłatnych porad prawnych mieszkańcom powiatu buskiego. Radny sejmiku wojewódzkiego, Maciej Gawin wraz z Wspólnotą Samorządową zaprasza dziś do godz. 17.00 do restauracji Grand przy ul. Tadeusza Kościuszki 60. więcej»
- Kosiniak-Kamysz: składamy wniosek o odwołanie ministra rolnictwa; Kowalczyk oszukał polską wieś (video)
- Spotkanie Otwarte z Prezesem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem
- XLIV Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE
- LVIII Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE
- Poseł Michał Cieślak - zaprasza na Targi AGROTECH i LAS-EXPO
- Poseł Michał Cieślak - Życzenia z okazji Dnia Kobiet
- Poseł Michał Cieślak - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Chrobrzu
Kultura, rozrywka

Weekend w regionie - sprawdź co będzie się działo!
W naszej weekendowej ściągawce podpowiadamy jak spędzić nadchodzący weekend w regionie. Dla naszych Czytelników mamy kilka ciekawych propozycji ... koncerty, wystawy, spektakle, mecz piłki ręcznej, turniej tańca, piłki siatkowej i tenisa stołowego... więcej»
Sport

Mecz HLB TĘŻNIA Busko-Zdrój vs SPR Górnik Zabrze
Mecz o mistrzostwo II Ligi Piłki Ręcznej już w sobotę, 25 marca o godz. 17:00! HLB TĘŻNIA Busko-Zdrój zmierzy się z drużyną SPR Górnik Zabrze. więcej»
Kronika policyjna

Kolejny pijany kierowca próbował uciekać policjantom
W ciągu zaledwie jednego tygodnia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Działoszycach zmuszeni zostali do podjęcia dwóch pościgów za nietrzeźwymi kierującymi. Wczoraj 23-letni mieszkaniec powiatu proszowickiego próbował uniknąć kontroli drogowej. Nie zatrzymał się na wyraźny znak policjantów, kierował autem w stanie nietrzeźwości i nie miał przy tym uprawnień. więcej»