FOTOLUSTRO - obsługa imprez okolicznościowych, fotobudka

Dane teleadresowe:

Busko-Zdrój,

tel: 609 750 008

Zadzwoń

Kategorie: Usługi inne / Fotografia ślubna, okolocznościowa, reklamowa / Dekoracje weselne /

Dane teleadresowe:

FOTOLUSTRO - obsługa imprez okolicznościowych, fotobudka

Busko-Zdrój,


tel: 609 750 008

Zadzwoń

FOTOLUSTRO POZWOLI UWIECZNIĆ NAJLEPSZE CHWILE!

Nie bez powodu ludzie pokochali fotografie. Wszyscy mamy w sobie cząstkę, która pragnie uwiecznić ważne momenty w życiu. Zdjęcia zatrzymują chwile i sprawiają, że możemy wracać do pięknych wspomnień za każdym razem, gdy zaczniemy je przeglądać, czy to w albumie, czy na komputerze. Jeżeli zatem planujemy istotne wydarzenie, warto zapewnić sobie i uczestnikom możliwość jego uwiecznienia.

Dlatego właśnie fotolustro na wesele, urodziny czy inne imprezy, to atrakcja, o którą powinien zadbać każdy organizator. Jedno jest pewne fotolustro – to zabawa na najwyższym poziomie oraz goście zadowoleni z profesjonalnych selfie! Niezaprzeczalnie fotolustro staje się coraz bardziej modne, rozpoznawalne i coraz chętniej wybierane przy organizacji różnego rodzaju rozrywek eventowych.

fotolustro_2.jpg

Fotolustro to przenośne urządzenie do wykonywania zdjęć, które drukowane są zaraz po zrealizowanej sesji. Jest zbudowane na bazie dużego ekranu, w którym osoby podchodzące do zdjęcia mogą się przeglądać – dokładnie jak w lustrze. Dzięki zastosowaniu specjalnego półprzepuszczalnego lustra, oprócz swojego odbicia, osoba robiąca sobie zdjęcie widzi komunikaty i grafiki wyświetlane na ekranie. Po zrealizowanej sesji zazwyczaj zachęca do dodania ręcznego podpisu na wykonanych zdjęciach. Działalność będzie prowadzona w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Magiczne fotolustro

to najnowszy trend na weselach, poprawinach, studniówkach, osiemnastkach, kinderbalach czy innych imprezach okolicznościowych.

Fotolustro jest także idealnym rozwiązaniem na eventy firmowe oraz spotkania integracyjne.

Dzięki formule nowoczesnego, dotykowego lustra masz kontrolę nad swoim wyglądem, dzięki czemu już podczas robienia zdjęcia wiesz, że wyjdzie perfekcyjnie!

Stworzymy niepowtarzalny klimat Twojej imprezy, zapewniając wyjątkowe chwile i niezapomniane wrażenia, a Twoi goście zabiorą ze sobą wspomnienia w postaci pięknych fotografii.

Magiczne lustro to więcej niż fotobudka!

Fotolustro zwane z ang. Selfie mirror to najnowsza generacja tradycyjnej fotobudki, czyli innymi słowy automat do robienia selfie łączący w sobie fotobudkę oraz dotykowe lustro.

Selfie mirror czyli fotobudka lustro to urządzenie, które wyglądem przypomina duże podświetlane lustro z elegancką obudową. Konstrukcja foto lustra, które w rzeczywistości jest ogromnym dotykowym ekranem zdecydowanie dodaje prestiżu i elegancji każdemu przyjęciu. W sercu lustra czyli w środku jego obudowy ukryty jest najwyższej jakości sprzęt elektroniczny zaczynając od wysokiej klasy aparatu fotograficznego po drukarkę termo sublimacyjną, dzięki której w dosłownie kilkanaście sekund otrzymujemy zdjęcia drukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym.

Zdecydowaną zaletą fodobudki w formie lustra jest też fakt, że posiada wysokiej jakości lampę fotograficzną, dzięki której zdjęcia wykonane za pomocą fotolustra są idealnie doświetlone i nieodbiegają od jakości zdjęć profesjonalnego studia fotograficznego. Jest to bardzo istotne ponieważ po zakończeniu imprezy otrzymujesz komplet zdjęć w wysokiej rozdzielczości co pozwoli Ci na wydrukowanie najlepszych zdjęć w duzym albumowym formacie…

Tradycyjna fotobudka to przedmiot, którego przedstawiać zazwyczaj nie trzeba. Fotobudki były już wszędzie i większości są już znane. Fotolustro działa analogicznie jednak zostało wzbogacone o szereg dodatkowych udogodnień, które dają jeszcze większe możliwości organizowania dobrej zabawy.

 fotolustro_1.jpg

FOTOLUSTRO

TEL. 609 750 008


Odslon: 12836

Data ostatniej weryfikacji: 2022-08-26