Wiadomości z regionu

Zapraszamy na 16. edycję Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona Niechaj zabrzmi Bukowina! Wyłoniono 12 utalentowanych wykonawców, którzy wystąpią 25-26 maja w BSCK. Oprócz części konkursowej na Festiwalu zagrają:  Nasza Basia Kochana, Mika Urbaniak , Victor Davies i Urszula Dudziak.

16. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona 'Niechaj zabrzmi Bukowina'

Edycja: 2024-04-13 12:21 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4752)

Zapraszamy na 16. edycję Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina"! Wyłoniono 12 utalentowanych wykonawców, którzy wystąpią 25-26 maja w BSCK. Oprócz części konkursowej na Festiwalu zagrają: 'Nasza Basia Kochana', Mika Urbaniak , Victor Davies i Urszula Dudziak. więcej»

Po siarce mam ochotę harce, ale po borowinie mi minie. Jak zawsze z suspensem, dowcipem i poezją uzdrowiskową powitał licznie zebranych gości Jacek Cygan podczas spotkania autorskiego w Bristol Art & Medical Spa w Busku-Zdroju.

Spotkanie z Jackiem Cyganem w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-04-13 10:21 - Komentarze: (2)  (odsłon: 400)

"Po siarce mam ochotę harce, ale po borowinie mi minie". Jak zawsze z suspensem, dowcipem i poezją uzdrowiskową powitał licznie zebranych gości Jacek Cygan podczas spotkania autorskiego w Bristol Art & Medical Spa w Busku-Zdroju. więcej»

W środowy wieczór, 10 kwietnia Buskie Samorządowe Centrum Kultury stało się miejscem wyjątkowego wydarzenia artystycznego. W ramach cyklu Podwieczorek z Gwiazdą gościem specjalnym był znana aktorka - Katarzyna Żak.

Podwieczorek z Gwiazdą: Spotkanie z Katarzyną Żak w BSCK (foto)

Edycja: 2024-04-13 08:59 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1219)

W środowy wieczór, 10 kwietnia Buskie Samorządowe Centrum Kultury stało się miejscem wyjątkowego wydarzenia artystycznego. W ramach cyklu "Podwieczorek z Gwiazdą" gościem specjalnym był znana aktorka - Katarzyna Żak. więcej»

Już 3 maja Literacka Majówka w Pacanowie! Europejskie Centrum Bajki zamieni się w bajkowy pociąg do... literatury!

Literacka Majówka w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie

Edycja: 2024-04-12 16:46 - Komentarze: (0)  (odsłon: 229)

Już 3 maja Literacka Majówka w Pacanowie! Europejskie Centrum Bajki zamieni się w bajkowy pociąg do... literatury! więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

Zapraszamy do naszej weekendowej ściągawki, gdzie znajdziecie kilka propozycji na spędzenie weekendu w regionie. Przedstawiamy wydarzenia, które mogą zainteresować naszych Czytelników.

Weekend w regionie - sprawdź co będzie się działo!

Edycja: 2024-04-12 00:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 17698)

Zapraszamy do naszej weekendowej ściągawki, gdzie znajdziecie kilka propozycji na spędzenie weekendu w regionie. Przedstawiamy wydarzenia, które mogą zainteresować naszych Czytelników. więcej»

Muzyczna Tężnia zaprasza! Przed nami moc artystycznych emocji! Kwiecień w kompleksie #TężniaBusko zapowiada się bardzo muzycznie! Szykujcie się na 3 piątkowe wieczory z dobrą muzyką.

Muzyczna Tężnia zaprasza na koncerty

Edycja: 2024-04-11 10:46 - Komentarze: (0)  (odsłon: 288)

Muzyczna Tężnia zaprasza! Przed nami moc artystycznych emocji! Kwiecień w kompleksie #TężniaBusko zapowiada się bardzo muzycznie! Szykujcie się na 3 piątkowe wieczory z dobrą muzyką. więcej»

Zapraszamy na projekcję filmu pt. MUR w ramach 22. Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS. Seans odbędzie się w środę, 10 kwietnia o godzinie 16:30 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju. Wstęp wolny.

Projekcja filmu 'MUR' w buskiej bibliotece

Edycja: 2024-04-10 13:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 390)

Zapraszamy na projekcję filmu pt. 'MUR' w ramach 22. Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS. Seans odbędzie się w środę, 10 kwietnia o godzinie 16:30 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju. Wstęp wolny. więcej»

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w sobotę, 20.04.2024 roku specjalnie dla Państwa organizuje imprezę w stylu LATINO. Gwarantujemy świetną muzykę przy kubańskich rytmach, wyśmienite menu oraz niesamowite wspomnienia. Nie może Was zabraknąć!!!

IMPREZA z DJ w stylu LATINO

Edycja: 2024-04-10 10:33 - Komentarze: (0)  (odsłon: 464)

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w sobotę, 20.04.2024 roku specjalnie dla Państwa organizuje imprezę w stylu LATINO. Gwarantujemy świetną muzykę przy kubańskich rytmach, wyśmienite menu oraz niesamowite wspomnienia. Nie może Was zabraknąć!!! więcej»

REKLAMA
Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Klank Optyk salon optyczny

ul. Kościuszki 12, ul. 1 Maja 15A. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: klank.optyk@op.pl

www.klank-optyk.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Klank Optyk to salon optyczny oferujący najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne markowe oprawy okularowe. Doświadczenie i kompetencje zawodowe sprawiają, że klienci naszych salonów otrzymują pełny komfort widzenia oraz satysfakcję z noszonych okularów i soczewek kontakto

Kategorie: Okulista, gabinet okulistyczny / Opieka medyczna /

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki na koncert wyjątkowego duetu Indivi-Duo, który odbędzie się w piątek, 19 kwietnia o godzinie 18:30 w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni.

Koncert Indivi-Duo: Wieczór pełen emocji w Domu Zdrojowym

Edycja: 2024-04-10 08:52 - Komentarze: (0)  (odsłon: 870)

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki na koncert wyjątkowego duetu Indivi-Duo, który odbędzie się w piątek, 19 kwietnia o godzinie 18:30 w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni. więcej»

W piątek, 12 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:00, Dom Zdrojowy przy buskiej Tężni stanie się smakowitym miejscem dla wszystkich miłośników czekolady. Dlaczego? Bo właśnie wtedy będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Czekolady!

Wariacje na temat czekolady w Domu Zdrojowym

Edycja: 2024-04-09 15:14 - Komentarze: (0)  (odsłon: 770)

W piątek, 12 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:00, Dom Zdrojowy przy buskiej Tężni stanie się smakowitym miejscem dla wszystkich miłośników czekolady. Dlaczego? Bo właśnie wtedy będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Czekolady! więcej»

W dniach 9-11 kwietnia 2024 roku mieszkańcy Buska-Zdroju będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym - mobilnym widowisku edukacyjnym pt. ISKRY NIEPODLEGŁEJ. Przedsięwzięcie to prezentacja Polaków i Polek, którzy mieli istotny wpływ na historię kraju i światowej kultury.

ISKRY NIEPODLEGŁEJ: Mobilne Widowisko Edukacyjne w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-04-09 10:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1643)

W dniach 9-11 kwietnia 2024 roku mieszkańcy Buska-Zdroju będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym - mobilnym widowisku edukacyjnym pt. "ISKRY NIEPODLEGŁEJ". Przedsięwzięcie to prezentacja Polaków i Polek, którzy mieli istotny wpływ na historię kraju i światowej kultury. więcej»

Muzyczna scena Buska-Zdroju wzbogaciła się o nowe oblicze - Zespół Zepsuł. Ta młoda, pełna energii grupa, zaskakuje nie tylko swoją nietuzinkową nazwą, ale przede wszystkim debiutanckim singlem Peron. Zapraszamy do obejrzenia autorskiego teledysku.

Zespół Zepsuł debiutuje z 'Peronem' (video)

Edycja: 2024-04-08 15:41 - Komentarze: (4)  (odsłon: 3153)

Muzyczna scena Buska-Zdroju wzbogaciła się o nowe oblicze - Zespół Zepsuł. Ta młoda, pełna energii grupa, zaskakuje nie tylko swoją nietuzinkową nazwą, ale przede wszystkim debiutanckim singlem "Peron". Zapraszamy do obejrzenia autorskiego teledysku. więcej»

REKLAMA
POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Bristol Art & Medical SPA

1 Maja 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: recepcja@bristolbusko.pl

www.bristolbusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty /

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia 2024 roku, o godzinie 17:00, serdecznie zapraszamy na kolejny wernisaż w galerii sztuki Gromada. Tym razem swoje prace zaprezentuje Marek Bachurski, utalentowany artysta ze Starachowic.

Wernisaż Marka Bachurskiego: Odkryj Talenty Sztuki Polskiej

Edycja: 2024-04-05 09:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 546)

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia 2024 roku, o godzinie 17:00, serdecznie zapraszamy na kolejny wernisaż w galerii sztuki Gromada. Tym razem swoje prace zaprezentuje Marek Bachurski, utalentowany artysta ze Starachowic. więcej»

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju zaprasza na 22. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. W ramach Festiwalu między innymi projekcja filmów MUR, Nasz cały świat, Ambasadorka z TIK TOKA, 20 dni w Mariupolu, Ocean na sprzedaż, Granica i inne.

22. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS

Edycja: 2024-04-05 09:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4703)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju zaprasza na 22. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. W ramach Festiwalu między innymi projekcja filmów 'MUR', 'Nasz cały świat', 'Ambasadorka z TIK TOKA', '20 dni w Mariupolu', 'Ocean na sprzedaż', 'Granica' i inne. więcej»

Serdecznie zapraszamy na magiczny wieczór pełen muzyki z Januszem Wawrowskim i Aleksandrą Świgut, którzy zabiorą nas w niezapomnianą podróż Z klasyką przez Polskę. Zapraszamy w piątek, 5 kwietnia o godzinie 19:00. Bezpłatne wejściówki do odbioru w BSCK.

Koncert w BSCK: 'Z klasyką przez Polskę'

Edycja: 2024-04-04 09:18 - Komentarze: (0)  (odsłon: 867)

Serdecznie zapraszamy na magiczny wieczór pełen muzyki z Januszem Wawrowskim i Aleksandrą Świgut, którzy zabiorą nas w niezapomnianą podróż "Z klasyką przez Polskę". Zapraszamy w piątek, 5 kwietnia o godzinie 19:00. Bezpłatne wejściówki do odbioru w BSCK. więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza w poniedziałek, 29 kwietnia o godzinie 19:00 na koncert grupy Old Breakout - Tribute to Nalepa.

Koncert Old Breakout - Tribute to Nalepa

Edycja: 2024-04-03 10:51 - Komentarze: (0)  (odsłon: 632)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza w poniedziałek, 29 kwietnia o godzinie 19:00 na koncert grupy Old Breakout - Tribute to Nalepa. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sztuki na wernisaż Leszka Wawrzyka, który odbędzie się w piątek, 5 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 w Galerii Antresola.

Wernisaż Leszka Wawrzyka: Podróż w świat surrealizmu

Edycja: 2024-04-03 09:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 903)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sztuki na wernisaż Leszka Wawrzyka, który odbędzie się w piątek, 5 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 w Galerii Antresola. więcej»

Wszystkich miłośników sztuki graficznej i inspirujących przekazów pragniemy serdecznie zaprosić do Domu Zdrojowego przy buskiej Tężni, gdzie już od 2 kwietnia będzie można podziwiać niezwykłą wystawę pt. V.

Wystawa grafik Małgorzaty Negi w Domu Zdrojowym

Edycja: 2024-04-02 10:27 - Komentarze: (0)  (odsłon: 750)

Wszystkich miłośników sztuki graficznej i inspirujących przekazów pragniemy serdecznie zaprosić do Domu Zdrojowego przy buskiej Tężni, gdzie już od 2 kwietnia będzie można podziwiać niezwykłą wystawę pt. "V". więcej»

W sobotę, 23 marca mieszkańcy i goście Buska-Zdroju mieli okazję cieszyć się wyjątkowym Jarmarkiem Wielkanocnym. Atmosfera świąt wypełniła ulice miasta, a słoneczna pogoda sprawiła, że wszyscy mogli w pełni delektować się tym wydarzeniem.

Jarmark Wielkanocny w Busku-Zdroju i Życzenia dla Mieszkańców (foto/nowe video)

Edycja: 2024-03-28 17:00 - Komentarze: (28)  (odsłon: 8919)

W sobotę, 23 marca mieszkańcy i goście Buska-Zdroju mieli okazję cieszyć się wyjątkowym Jarmarkiem Wielkanocnym. Atmosfera świąt wypełniła ulice miasta, a słoneczna pogoda sprawiła, że wszyscy mogli w pełni delektować się tym wydarzeniem. więcej»

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a nic nie wprowadza w tak wspaniałą atmosferę jak piękna muzyka. Dlatego też zapraszamy na wyjątkowy koncert Chóru Dziecięcego Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku-Zdroju.

Koncert 'Śpiewające Święta' Chóru Dziecięcego w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-03-20 13:44 - Komentarze: (0)  (odsłon: 769)

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a nic nie wprowadza w tak wspaniałą atmosferę jak piękna muzyka. Dlatego też zapraszamy na wyjątkowy koncert Chóru Dziecięcego Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku-Zdroju. więcej»

REKLAMA
Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Centrum Okulistyczne - Waligóra

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój,

www.okulistawaligora.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Gabinet okulistyczny, okulista Anna Gorzelak - Waligóra oferuje kompleksowe badania okulistyczne: USG gałki ocznej i oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Kategorie: Zdrowie i medycyna / Okulista, gabinet okulistyczny /

W Niedzielę Palmową o godzinie 15:30, miłośnicy kultury i tradycji regionalnych mają niepowtarzalną okazję uczestniczyć w prelekcji Aleksandry Imosy, Przewodnika Muzealnego z Muzeum Wsi Kieleckiej. Spotkanie odbędzie się w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni.

Tradycje i Obrzędy Wielkanocne - Spotkanie z Aleksandrą Imosą

Edycja: 2024-03-20 10:12 - Komentarze: (0)  (odsłon: 931)

W Niedzielę Palmową o godzinie 15:30, miłośnicy kultury i tradycji regionalnych mają niepowtarzalną okazję uczestniczyć w prelekcji Aleksandry Imosy, Przewodnika Muzealnego z Muzeum Wsi Kieleckiej. Spotkanie odbędzie się w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni. więcej»

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza wszystkich miłośników literatury na wyjątkowe spotkanie autorskie z Janem Chruślińskim,pisarzem, publicystą, historykiem oraz emerytowanym pułkownikiem Wojska Polskiego. Spotkanie będzie także okazją do promocji jego najnowszej książki pt. Od zmierzchu do świtu.

Spotkanie Autorskie z Janem Chruślińskim w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej

Edycja: 2024-03-19 10:31 - Komentarze: (0)  (odsłon: 875)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza wszystkich miłośników literatury na wyjątkowe spotkanie autorskie z Janem Chruślińskim,pisarzem, publicystą, historykiem oraz emerytowanym pułkownikiem Wojska Polskiego. Spotkanie będzie także okazją do promocji jego najnowszej książki pt. "Od zmierzchu do świtu". więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki na niezapomniane wydarzenie - koncert Orkiestry Wojskowej z Lublina, który odbędzie się 18 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BSCK.

Koncert Orkiestry Wojskowej z Lublina w BSCK

Edycja: 2024-03-18 13:45 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1009)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki na niezapomniane wydarzenie - koncert Orkiestry Wojskowej z Lublina, który odbędzie się 18 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BSCK. więcej»

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza wszystkich na niezapomnianą podróż przez bezkresne i mroźne obszary Syberii. To nie tylko opowieść o fizycznej ekspedycji, lecz także historia odwagi, determinacji i niezłomnej woli opowiedziana przez niezwykłego podróżnika - Krzysztofa Suchowierskiego.

Zapraszamy na niezwykłą podróż przez Syberię: Opowieść o determinacji i odwadze

Edycja: 2024-03-18 11:37 - Komentarze: (0)  (odsłon: 743)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza wszystkich na niezapomnianą podróż przez bezkresne i mroźne obszary Syberii. To nie tylko opowieść o fizycznej ekspedycji, lecz także historia odwagi, determinacji i niezłomnej woli opowiedziana przez niezwykłego podróżnika - Krzysztofa Suchowierskiego. więcej»

REKLAMA
GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański

ul. Kusocińskiego 2A I-piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: adam-wolanski@wp.pl

http://wolanskirehabilitacja.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji dla dzieci i dorosłych, fizykoterapii, opieki pielęgniarskiej,treningu sportowego, terapii odchudzania.

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach serdecznie zaprasza do udziału w 48. edycji Buskich Spotkań z Folklorem. Ruszył nabór zgłoszeń do jednego z najstarszych, najbardziej prestiżowych i oczekiwanych konkursów dla wykonawców muzyki ludowej w Polsce.

48. Buskie Spotkania z Folklorem: Święto muzyki ludowej

Edycja: 2024-03-16 09:46 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3436)

Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach serdecznie zaprasza do udziału w 48. edycji Buskich Spotkań z Folklorem. Ruszył nabór zgłoszeń do jednego z najstarszych, najbardziej prestiżowych i oczekiwanych konkursów dla wykonawców muzyki ludowej w Polsce. więcej»

W sobotę, 16 marca 2024 roku o godzinie 16:00 w Galerii Sztuki Hotelu Gromada odbędzie się wyjątkowy wernisaż twórczości dr hab. Katarzyny Ziołowicz, profesor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Galeria Sztuki Hotelu Gromada prezentuje: Wernisaż Dr hab. Katarzyny Ziołowicz

Edycja: 2024-03-16 08:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 977)

W sobotę, 16 marca 2024 roku o godzinie 16:00 w Galerii Sztuki Hotelu Gromada odbędzie się wyjątkowy wernisaż twórczości dr hab. Katarzyny Ziołowicz, profesor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. więcej»

Zaplanujcie wieczór w Restauracji Polonia w Hotel Polonia Park Medical Center & SPA ! W sobotę, 16 marca o godz. 20:00 zapraszamy na koncert utalentowanej wokalistki - Marty Dutki.

Koncert Marty Dutki w Restauracji Polonia

Edycja: 2024-03-15 10:28 - Komentarze: (0)  (odsłon: 724)

Zaplanujcie wieczór w Restauracji Polonia w Hotel Polonia Park Medical Center & SPA ! W sobotę, 16 marca o godz. 20:00 zapraszamy na koncert utalentowanej wokalistki - Marty Dutki. więcej»

Dom Zdrojowy, wspierając sztukę i kulturę, stał się niedawno nietypową scenerią dla sesji fotograficznej. Młody artysta, Sebastian Marzec, oraz utalentowana modelka, Agata Kwiecień, postanowili wykorzystać malownicze wnętrza Domu Zdrojowego do stworzenia  sesji fotograficznej.

Dom Zdrojowy w Busku-Zdroju jako inspirujące miejsce sesji fotograficznej

Edycja: 2024-03-13 16:34 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1445)

Dom Zdrojowy, wspierając sztukę i kulturę, stał się niedawno nietypową scenerią dla sesji fotograficznej. Młody artysta, Sebastian Marzec, oraz utalentowana modelka, Agata Kwiecień, postanowili wykorzystać malownicze wnętrza Domu Zdrojowego do stworzenia sesji fotograficznej. więcej»

REKLAMA

To kompleks uzdrowiskowy, w którym korzystać można z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Zapraszamy na kuracje i pakiety lecznicze. Wykorzystujemy najsilniejszą na świecie wodę siarczkową, zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Doświadczeni lekarze i rehabilitacji

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Rehabilitacja /

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na koncert z okazji 72. rocznicy urodzin Wojtka Belona - poety, pieśniarza i założyciela legendarnej Wolnej Grupy Bukowina. Koncert, będący hołdem dla artysty, przeniesie nas do Krainy Łagodności, gdzie melodia połączy się z poezją, a wspomnienia odkryją się w dźwiękach gitar.

Koncert dla Wojtka Belona - Hołd dla Barda Ponidzia z okazji 72. urodzin

Edycja: 2024-03-13 15:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1509)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na koncert z okazji 72. rocznicy urodzin Wojtka Belona - poety, pieśniarza i założyciela legendarnej Wolnej Grupy Bukowina. Koncert, będący hołdem dla artysty, przeniesie nas do Krainy Łagodności, gdzie melodia połączy się z poezją, a wspomnienia odkryją się w dźwiękach gitar. więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na otwarcie wystawy Małe Formy Rzeźbiarskie autorstwa Piotra Klamerusa. Wydarzenie odbędzie się 14 marca 2024 roku o godzinie 16:30 w Holu Głównym Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Wernisaż 'Małe Formy Rzeźbiarskie' Piotra Klamerusa

Edycja: 2024-03-13 15:03 - Komentarze: (0)  (odsłon: 709)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na otwarcie wystawy "Małe Formy Rzeźbiarskie" autorstwa Piotra Klamerusa. Wydarzenie odbędzie się 14 marca 2024 roku o godzinie 16:30 w Holu Głównym Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. więcej»

Zapraszamy do udziału w  II Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim O Laur Adama - 2024. Jury w składzie: Adam Gwara, Adam Ochwanowski oraz Adam Ziemianin wybierze i nagrodzi najlepsze prace.

Ogólnopolski Konkurs Poetycki 'O Laur Adama - 2024'

Edycja: 2024-03-13 11:45 - Komentarze: (1)  (odsłon: 4378)

Zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O Laur Adama - 2024". Jury w składzie: Adam Gwara, Adam Ochwanowski oraz Adam Ziemianin wybierze i nagrodzi najlepsze prace. więcej»

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Busku - Zdroju oraz Klub Pięć aSÓW zapraszają na rozgrywki gier planszowych.

Zapraszamy na rozgrywki gier planszowych

Edycja: 2024-03-13 09:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3709)

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Busku - Zdroju oraz Klub 'Pięć aSÓW' zapraszają na rozgrywki gier planszowych. więcej»

REKLAMA

Nowo otwarta Kopalnia Młyny II oferuje wysokiej jakości rumosz szaniecki / piach / ziemię w promocyjnych cenach. Dobrej jakości, różnej gramatury materiał, drobniejszy lub grubszy w zależności od zapotrzebowania. Rumosz / piasek trzeciorzędowy to kruszywo służące do: zagęszcz

Kategorie: Dom i budownictwo / Materiały budowlane i wykończeniowe /

W buskiej bibliotece odbyło się niezwykłe spotkanie z cenionym pisarzem Januszem Leonem Wiśniewskim, które przyciągnęło miłośników literatury i oddanych czytelników.

Janusz Leon Wiśniewski w Bibliotece: Rozmowy o literaturze, życiu i inspiracjach

Edycja: 2024-03-12 09:15 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1417)

W buskiej bibliotece odbyło się niezwykłe spotkanie z cenionym pisarzem Januszem Leonem Wiśniewskim, które przyciągnęło miłośników literatury i oddanych czytelników. więcej»

W niedzielę, 10 marca, Wiejski Dom Kultury w Szańcu otworzył swoje drzwi dla miłośników tradycji i sztuki ludowej, prezentując V jubileuszową wystawę Szopek Krakowskich.

Wernisaż wystawy Szopek Krakowskich w Szańcu (foto/wkrótce video)

Edycja: 2024-03-11 11:15 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2766)

W niedzielę, 10 marca, Wiejski Dom Kultury w Szańcu otworzył swoje drzwi dla miłośników tradycji i sztuki ludowej, prezentując V jubileuszową wystawę Szopek Krakowskich. więcej»

Willa Polonia w Busku-Zdroju otworzyła swoje drzwi dla wyjątkowego wydarzenia artystycznego - wystawy malarstwa Mateusza Kędziory. Wernisaż w Buskiej Galerii Sztuki był nie tylko okazją do spotkania z samym artystą, ale także do podziwiania jego fascynujących dzieł.

Wystawa malarstwa Mateusza Kędziory w Buskiej Galerii Sztuki Willa Polonia (foto)

Edycja: 2024-03-09 10:30 - Komentarze: (4)  (odsłon: 2169)

Willa Polonia w Busku-Zdroju otworzyła swoje drzwi dla wyjątkowego wydarzenia artystycznego - wystawy malarstwa Mateusza Kędziory. Wernisaż w Buskiej Galerii Sztuki był nie tylko okazją do spotkania z samym artystą, ale także do podziwiania jego fascynujących dzieł. więcej»

Drogie Panie, z okazji Waszego Święta przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, zadowolenia i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech każdego dnia towarzyszy Wam szacunek, miłość i zrozumienie. Wszystkiego Najlepszego! - życzy Michał Maroński oraz KWW POROZUMIENIE GMINA BUSKO 2024.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet od Michała Marońskiego kandydata na Burmistrza Buska-Zdroju

Edycja: 2024-03-08 12:11 - Komentarze: (23)  (odsłon: 1914)

Drogie Panie, z okazji Waszego Święta przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, zadowolenia i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech każdego dnia towarzyszy Wam szacunek, miłość i zrozumienie. Wszystkiego Najlepszego! - życzy Michał Maroński oraz KWW POROZUMIENIE GMINA BUSKO 2024. więcej»

REKLAMA
Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój,

fax 41 370 95 10

e-mail: busko@karabela.com.pl

www.karabela.com.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferujemy ochronę fizyczną i techniczną obiektów, urządzeń i terenu. Opracowujemy plany ochrony, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia specjalistyczne.

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Ochrona osób i mienia /

W Dniu Kobiet, z okazji tego wyjątkowego święta, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom. Niech ta wyjątkowa okazja będzie czasem pełnym radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil.

Święto Kobiet - Życzenia od Redakcji

Edycja: 2024-03-08 09:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 33323)

W Dniu Kobiet, z okazji tego wyjątkowego święta, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom. Niech ta wyjątkowa okazja będzie czasem pełnym radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil. więcej»

Restauracja Polonia mieszcząca się w Hotelu Polonia Park, po raz drugi otwiera swoje drzwi na niezwykły koncert z wyjątkowym gościem - Andrzejem Pisulą, znanym i cenionym saksofonistą.

Dzień Kobiet w Restauracji Polonia

Edycja: 2024-03-07 14:58 - Komentarze: (0)  (odsłon: 881)

Restauracja Polonia mieszcząca się w Hotelu Polonia Park, po raz drugi otwiera swoje drzwi na niezwykły koncert z wyjątkowym gościem - Andrzejem Pisulą, znanym i cenionym saksofonistą. więcej»

W Busku-Zdroju odbyło się wyjątkowe wydarzenie w ramach jubileuszowego, piątego sezonu projektu edukacji ekologicznej Eco Studio ELECTRO - SYSTEM. Na miejscu pojawiły się gwiazdy młodego pokolenia, eksperci od recyklingu oraz liczna grupa dzieci i młodzieży.

Była świetna zabawa z Eco Studio ELECTRO - SYSTEM w Busku-Zdroju! (foto/video)

Edycja: 2024-03-07 10:02 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1339)

W Busku-Zdroju odbyło się wyjątkowe wydarzenie w ramach jubileuszowego, piątego sezonu projektu edukacji ekologicznej Eco Studio ELECTRO - SYSTEM. Na miejscu pojawiły się gwiazdy młodego pokolenia, eksperci od recyklingu oraz liczna grupa dzieci i młodzieży. więcej»

Klasyczne hity The Beatles, takie jak Yesterday, Let It Be, czy Hey Jude, są znane każdemu. Ich piosenki inspirowały kolejne pokolenia artystów na całym świecie. Dlatego też serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 26 maja o godzinie 19:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Koncert Miki Urbaniak & Victora Davies z udziałem Urszuli Dudziak 'The Beatles i nie tylko...'

Edycja: 2024-03-06 16:24 - Komentarze: (0)  (odsłon: 778)

Klasyczne hity The Beatles, takie jak "Yesterday", "Let It Be", czy "Hey Jude", są znane każdemu. Ich piosenki inspirowały kolejne pokolenia artystów na całym świecie. Dlatego też serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 26 maja o godzinie 19:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza w środę, 20 marca  na niezapomniane przygody w magicznej krainie teatralnych opowieści. W tym wyjątkowym dniu organizatorzy przygotowali trzy wspaniałe spektakle, które przeniosą wszystkich w świat fantazji, emocji i refleksji.

Bajkowy Dzień Teatru w Pacanowie

Edycja: 2024-03-05 10:36 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2763)

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza w środę, 20 marca na niezapomniane przygody w magicznej krainie teatralnych opowieści. W tym wyjątkowym dniu organizatorzy przygotowali trzy wspaniałe spektakle, które przeniosą wszystkich w świat fantazji, emocji i refleksji. więcej»

Dobre wieści dla miłośników teatru i doskonałego humoru! Ponownie, 7 marca o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury będziemy mieli okazję zobaczyć spektakl Związek otwarty w wykonaniu niezwykle utalentowanego małżeństwa aktorskiego - Eweliny Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieja Nowosielskiego.

'Związek Otwarty' - Farsa i Komedia na Scenie BSCK

Edycja: 2024-03-05 09:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 5115)

Dobre wieści dla miłośników teatru i doskonałego humoru! Ponownie, 7 marca o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury będziemy mieli okazję zobaczyć spektakl 'Związek otwarty' w wykonaniu niezwykle utalentowanego małżeństwa aktorskiego - Eweliny Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieja Nowosielskiego. więcej»

W czwartek, 25 kwietnia, w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert Natalii Lubrano i Sceny 104, przenoszący nas w romantyczny świat Paryża lat 70-tych za sprawą ponadczasowych kompozycji francuskich ikon muzyki.

Paris! Najpiękniejsze Piosenki Francuskie na scenie BSCK

Edycja: 2024-03-04 16:33 - Komentarze: (0)  (odsłon: 811)

W czwartek, 25 kwietnia, w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert Natalii Lubrano i Sceny 104, przenoszący nas w romantyczny świat Paryża lat 70-tych za sprawą ponadczasowych kompozycji francuskich ikon muzyki. więcej»

Stowarzyszenie Razem Dzieciom z siedzibą w Busku-Zdroju, działając na rzecz promocji kultury, zorganizowało wyjazd do Krakowa na multimedialną wystawę poświęconą twórczości Vincenta Van Gogha.

Wyjazd na multimedialną wystawę Van Gogha dzięki Stowarzyszeniu 'Razem Dzieciom' (foto)

Edycja: 2024-03-04 14:03 - Komentarze: (0)  (odsłon: 953)

Stowarzyszenie 'Razem Dzieciom' z siedzibą w Busku-Zdroju, działając na rzecz promocji kultury, zorganizowało wyjazd do Krakowa na multimedialną wystawę poświęconą twórczości Vincenta Van Gogha. więcej»

REKLAMA
Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

GABINET LARYNGOLOGICZNY - dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak

Bohaterów Warszawy 106. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@twojlaryngolog.pl

http://twojlaryngolog.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Gabinety lekarskie /

Bristol ART & Medical SPA w Busku-Zdroju stanie się areną pełną śmiechu i humoru 4 marca 2024 roku o godzinie 19:00. Na scenie pojawią się dwaj utalentowani komicy z Zielonej Góry - Wojtek Kamiński i Michał Mimi Zenkner.

Stand-up: Wojtek Kamiński i Michał 'Mimi' Zenkner

Edycja: 2024-03-04 09:00 - Komentarze: (0)  (odsłon: 929)

Bristol ART & Medical SPA w Busku-Zdroju stanie się areną pełną śmiechu i humoru 4 marca 2024 roku o godzinie 19:00. Na scenie pojawią się dwaj utalentowani komicy z Zielonej Góry - Wojtek Kamiński i Michał "Mimi" Zenkner. więcej»

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju została nominowana do tytułu Najlepszej Biblioteki w Polsce. A teraz Ty możesz pomóc jej zdobyć to prestiżowe wyróżnienie.

Oddaj głos na Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Busku-Zdroju!

Edycja: 2024-03-01 13:25 - Komentarze: (0)  (odsłon: 806)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju została nominowana do tytułu Najlepszej Biblioteki w Polsce. A teraz Ty możesz pomóc jej zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. więcej»

Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, zespół Czerwone Gitary, serdecznie zaprasza na wyjątkowy Platynowy koncert z okazji 55-lecia istnienia zespołu. Koncert odbędzie się 1 marca o godz. 19:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Czerwone Gitary: Zapraszamy na 'Platynowy Koncert' w BSCK!

Edycja: 2024-02-29 09:11 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1426)

Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, zespół Czerwone Gitary, serdecznie zaprasza na wyjątkowy 'Platynowy koncert' z okazji 55-lecia istnienia zespołu. Koncert odbędzie się 1 marca o godz. 19:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. więcej»

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na wystawę prac Jacka Szostaka. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 1 marca o godz. 17:00 w Galerii Antresola w BSCK. Prace artysty będzie można podziwiać do 22 marca.

Sztuka piękna w realizmach Jacka Szostaka: Wernisaż Wystawy w BSCK

Edycja: 2024-02-29 09:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1011)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na wystawę prac Jacka Szostaka. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 1 marca o godz. 17:00 w Galerii Antresola w BSCK. Prace artysty będzie można podziwiać do 22 marca. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji  parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników podróży, fotografii, muzyki i literatury na niezwykłe spotkanie z Marcinem Kydryńskim. Spotkanie odbędzie się 22 maja o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BSCK.

Spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim

Edycja: 2024-02-28 14:41 - Komentarze: (0)  (odsłon: 737)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników podróży, fotografii, muzyki i literatury na niezwykłe spotkanie z Marcinem Kydryńskim. Spotkanie odbędzie się 22 maja o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BSCK. więcej»

W dniu 29 lutego o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się niezwykłe wydarzenie teatralne - minimusical, oparty na tekstach Agnieszki Osieckiej Apetyt na czereśnie.

Spektakl 'Apetyt na czereśnie' - Rozmowa dwóch serc na peronie życia

Edycja: 2024-02-28 09:14 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1308)

W dniu 29 lutego o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się niezwykłe wydarzenie teatralne - minimusical, oparty na tekstach Agnieszki Osieckiej 'Apetyt na czereśnie'. więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-04-13 21:04:20

Alufelgi Renault 16, 5x114.3

Dodano: 2024-04-13 19:48:28

Szukam Luźnej Relacji Z Mężczyzną

Dodano: 2024-04-13 19:21:19

Rower dziecięcy Kross Lea F3 jak nowy ! Rama XS -...

Dodano: 2024-04-13 18:06:20

wynajmę dom

Dodano: 2024-04-13 18:03:45

wynajmę garaż

Dodano: 2024-04-13 16:48:28

Spotkanie Bez Zobowiązań

Dodano: 2024-04-13 13:48:44

Szukam Seex Przyjaciela

Dodano: 2024-04-13 12:58:40

Lokal do wynajęcia

Dodano: 2024-04-13 12:05:15

PRACA

Dodano: 2024-04-13 11:42:45

Działka na sprzedaż

Dodano: 2024-04-13 11:31:45

FLAMA

Dodano: 2024-04-13 11:30:59

Jajka

Dodano: 2024-04-13 10:12:55

Pielęgnacja zieleni

Dodano: 2024-04-13 09:20:09

Ziemniaki typ sadzenika

Dodano: 2024-04-13 08:50:58

Lokal do wynajęcia