Wiadomości z regionu

Marki Vizir i Fairy we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom ogłaszają kontynuację programu „Ubrania od Serca”. Dzięki niemu, każdy kupujący wybrane produkty pomagające utrzymać porządek w domu, przyczynia się do ufundowania nowych ubrań dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Trwa 7. edycja akcji 'Ubrania od serca'. Dowiedz się jak możesz pomóc dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych

Edycja: 2024-05-23 08:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 369)

Marki Vizir i Fairy we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom ogłaszają kontynuację programu „Ubrania od Serca”. Dzięki niemu, każdy kupujący wybrane produkty pomagające utrzymać porządek w domu, przyczynia się do ufundowania nowych ubrań dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. więcej»

Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na szkoleniu wojskowym pod hasłem Wakacje z wojskiem. Zaplanowano 3 turnusy szkoleń w całej Polsce. Pierwszy startuje już 10 czerwca. Można wybrać dowolne miejsce i termin. Za szkolenie każdy uczestnik otrzyma do 6 tys. zł.

Wakacje z Wojskiem: Szkolenie dla Ochotników

Edycja: 2024-05-22 17:15 - Komentarze: (2)  (odsłon: 986)

Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na szkoleniu wojskowym pod hasłem 'Wakacje z wojskiem'. Zaplanowano 3 turnusy szkoleń w całej Polsce. Pierwszy startuje już 10 czerwca. Można wybrać dowolne miejsce i termin. Za szkolenie każdy uczestnik otrzyma do 6 tys. zł. więcej»

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w środę ostrzeżenie przed burzami z gradem dla województwa świętokrzyskiego.

Ostrzeżenie meteorologiczne: Silny deszcz, burze i grad nadchodzą do województwa świętokrzyskiego

Edycja: 2024-05-22 17:00 - Komentarze: (2)  (odsłon: 9325)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w środę ostrzeżenie przed burzami z gradem dla województwa świętokrzyskiego. więcej»

Rusza ogólnopolska kampania Zdrowie w Zasięgu, mająca na celu promowanie osiągnięć i potencjału nowoczesnej medycyny, wynikających z rozwoju telekomunikacji, zwłaszcza usług mobilnych.

Eksperci i naukowcy na rzecz kampanii 'Zdrowie w zasięgu'

Edycja: 2024-05-22 09:47 - Komentarze: (0)  (odsłon: 357)

Rusza ogólnopolska kampania "Zdrowie w Zasięgu", mająca na celu promowanie osiągnięć i potencjału nowoczesnej medycyny, wynikających z rozwoju telekomunikacji, zwłaszcza usług mobilnych. więcej»

REKLAMA
Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje:     Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową,     Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe,     Pamiątki, Mapy.

Księgarnia HELIOS - dobra książka

Plac Zwycięstwa 25 ,I piętro. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@ksiegarniabusko.pl

https://www.ksiegarniabusko.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Księgarnia Helios w Busku-Zdroju oferuje: Beletrystykę, Literaturę popularno - naukową, Literaturę dla dzieci i młodzieży, Podręczniki szkolne, Artykuły szkolne i biurowe, Pamiątki, Mapy.

Kategorie: Sklepy / Księgarnie /

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Jerzy Szydłowski podpisał dziś kolejną umowę na realizację gminnej inwestycji drogowej. Tym razem chodzi o wyczekiwaną długo rozbudowę ul. Rehabilitacyjnej.

Nowa inwestycja drogowa: Rozbudowa ul. Rehabilitacyjnej w Busku-Zdroju (foto)

Edycja: 2024-05-21 16:54 - Komentarze: (7)  (odsłon: 2896)

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Jerzy Szydłowski podpisał dziś kolejną umowę na realizację gminnej inwestycji drogowej. Tym razem chodzi o wyczekiwaną długo rozbudowę ul. Rehabilitacyjnej. więcej»

We wtorek, 21 maja 2024 roku w Busku-Zdroju miało miejsce podpisanie umów na realizację zadań inwestycyjnych w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych-Edycja 8.

Nowe inwestycje drogowe w Powiecie Buskim: Podpisanie Umów (foto/video)

Edycja: 2024-05-21 13:27 - Komentarze: (4)  (odsłon: 1854)

We wtorek, 21 maja 2024 roku w Busku-Zdroju miało miejsce podpisanie umów na realizację zadań inwestycyjnych w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych-Edycja 8. więcej»

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Busku-Zdroju serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na Akcję Honorowego Oddawania Krwi, która odbędzie się w piątek, 24 maja 2024 r. Wydarzenie odbędzie się w Klubie Seniora przy ul. Bocznej 6A w Busku-Zdroju.

Akcja Honorowego Oddawania Krwi

Edycja: 2024-05-21 11:02 - Komentarze: (0)  (odsłon: 292)

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Busku-Zdroju serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na Akcję Honorowego Oddawania Krwi, która odbędzie się w piątek, 24 maja 2024 r. Wydarzenie odbędzie się w Klubie Seniora przy ul. Bocznej 6A w Busku-Zdroju. więcej»

W niedzielę, 12 maja, odbyła się kolejna zbiórka na rzecz Hospicjum w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Biechowie. W tym roku, wraz z księdzem proboszczem Kajetanem Burzyńskim, parafianie postawili na sprzedaż słodkości.

Dar Serca dla Hospicjum w Busku-Zdroju

Edycja: 2024-05-21 09:27 - Komentarze: (1)  (odsłon: 579)

W niedzielę, 12 maja, odbyła się kolejna zbiórka na rzecz Hospicjum w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Biechowie. W tym roku, wraz z księdzem proboszczem Kajetanem Burzyńskim, parafianie postawili na sprzedaż słodkości. więcej»

REKLAMA
eltraKON Komputery - dyskretny profesjonalizm od 1991.
Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis… i nie tylko…

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: eltrakon@eltrakon.pl

eltrakon.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

'eltraKON Komputery' - dyskretny profesjonalizm od 1991. Sprzęt komputerowy oraz klimatyzacje, monitoring (CCTV), alarmy, kontrola dostępu, domofony, automatyka bram/szlabanów, sieci lokalne (LAN), TV zbiorcza – instalacje/wdrożenia/konserwacja/serwis… i nie tylko…

Kategorie: Zabezpieczenia i alarmy / Komputery i oprogramowanie /

20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół, ustanowiony przez ONZ z inicjatywy Słowenii. Celem jest podkreślenie znaczenia pszczół dla pozyskiwania żywności i zwrócenie uwagi na zagrożenia dla tych owadów.

20 maja - Światowy Dzień Pszczół

Edycja: 2024-05-20 09:19 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6826)

20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół, ustanowiony przez ONZ z inicjatywy Słowenii. Celem jest podkreślenie znaczenia pszczół dla pozyskiwania żywności i zwrócenie uwagi na zagrożenia dla tych owadów. więcej»

Życie na kredyt nikogo już nie dziwi. Mieszkania i domy kupujemy na kredyt hipoteczny. Dzięki leasingom i kredytom jeździmy samochodami, których nie moglibyśmy kupić za gotówkę. Nawet sprzęt elektroniczny, czy sportowy kupujemy na raty. Kupno ubrań dla wielu równoznaczne jest z płatnościami odroczonymi, a nierzadko także z użyciem karty kredytowej.

Mam dług - czy otrzymam wsparcie z banku?

Edycja: 2024-05-17 09:04 - Komentarze: (0)  (odsłon: 381)

Życie na kredyt nikogo już nie dziwi. Mieszkania i domy kupujemy na kredyt hipoteczny. Dzięki leasingom i kredytom jeździmy samochodami, których nie moglibyśmy kupić za gotówkę. Nawet sprzęt elektroniczny, czy sportowy kupujemy na raty. Kupno ubrań dla wielu równoznaczne jest z płatnościami odroczonymi, a nierzadko także z użyciem karty kredytowej. więcej»

Na skrzyżowaniu ul. Grotta z ulicami Miodowicza i Wyszyńskiego już wkrótce powstanie pięciowlotowe rondo. Dziś burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Jerzy Szydłowski, podpisał umowę na realizację inwestycji.

Wkrótce nowe rondo i poprawa bezpieczeństwa na ul. Grotta

Edycja: 2024-05-16 17:05 - Komentarze: (26)  (odsłon: 4573)

Na skrzyżowaniu ul. Grotta z ulicami Miodowicza i Wyszyńskiego już wkrótce powstanie pięciowlotowe rondo. Dziś burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Jerzy Szydłowski, podpisał umowę na realizację inwestycji. więcej»

Trwa głosowanie National Geographic Traveler na największe cuda Polski 2024! Jednym z nominowanych miejsc jest niezwykła Sosna Krocząca w Wełczu koło Buska-Zdroju. Ta unikatowa sosna zaskakuje swoim nietypowym wyglądem, przypominając legendarnego Enta z opowieści J.R.R. Tolkiena.

Zagłosuj na Sosnę Kroczącą z Wełcza: Cuda Polski 2024!

Edycja: 2024-05-16 10:49 - Komentarze: (3)  (odsłon: 1875)

Trwa głosowanie National Geographic Traveler na największe cuda Polski 2024! Jednym z nominowanych miejsc jest niezwykła Sosna Krocząca w Wełczu koło Buska-Zdroju. Ta unikatowa sosna zaskakuje swoim nietypowym wyglądem, przypominając legendarnego Enta z opowieści J.R.R. Tolkiena. więcej»

REKLAMA

Nowo otwarta Kopalnia Młyny II oferuje wysokiej jakości rumosz szaniecki / piach / ziemię w promocyjnych cenach. Dobrej jakości, różnej gramatury materiał, drobniejszy lub grubszy w zależności od zapotrzebowania. Rumosz / piasek trzeciorzędowy to kruszywo służące do: zagęszcz

Kategorie: Dom i budownictwo / Materiały budowlane i wykończeniowe /

Statuetka BenchMan stanęła przy buskiej Tężni. Przypominamy, iż Kompleks Tężnia Busko został nagrodzony w ramach XXV Gali Izby Budownictwa, Nagrodą Sztuka i Design w Przestrzeni Publicznej oraz statuetką BenchMan za wyjątkowy architektonicznie kompleks tężni oraz propagowanie dobrego designu.

BenchMan zagościł obok buskiej Tężni: Oznaczenie prestiżowej nagrody za design

Edycja: 2024-05-15 10:09 - Komentarze: (1)  (odsłon: 910)

Statuetka BenchMan stanęła przy buskiej Tężni. Przypominamy, iż Kompleks Tężnia Busko został nagrodzony w ramach XXV Gali Izby Budownictwa, Nagrodą Sztuka i Design w Przestrzeni Publicznej oraz statuetką BenchMan za wyjątkowy architektonicznie kompleks tężni oraz propagowanie dobrego designu. więcej»

Putin, film reżysera Patryka Vegi, będący reinterpretacją życia rosyjskiego lidera, stał się gorącym tytułem dla niemieckiego dystrybutora i firmy sprzedaży Kinostar.

Film 'Putin', w reżyserii Patryka Vegi, zrealizowany z wykorzystaniem AI sprzedaje się na całym świecie w atmosferze ogromnego zainteresowania przywódcą Rosji

Edycja: 2024-05-15 09:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1111)

'Putin', film reżysera Patryka Vegi, będący reinterpretacją życia rosyjskiego lidera, stał się gorącym tytułem dla niemieckiego dystrybutora i firmy sprzedaży Kinostar. więcej»

Piękna opalenizna jest marzeniem wielu osób. Opalone ciało wygląda szczuplej, ponętniej, ładnie komponuje się z letnią garderobą. Niestety, opalanie na słońcu czy w solarium nie jest obojętne dla organizmu, może być przyczyną wielu niekorzystnych zmian. Dobrym sposobem na naturalną opaleniznę, bez narażania swojego ciała jest samoopalacz. Co to takiego? Jak działa?

Samoopalacz - sposób na zdrowsze opalanie

Edycja: 2024-05-15 09:38 - Komentarze: (0)  (odsłon: 434)

Piękna opalenizna jest marzeniem wielu osób. Opalone ciało wygląda szczuplej, ponętniej, ładnie komponuje się z letnią garderobą. Niestety, opalanie na słońcu czy w solarium nie jest obojętne dla organizmu, może być przyczyną wielu niekorzystnych zmian. Dobrym sposobem na naturalną opaleniznę, bez narażania swojego ciała jest samoopalacz. Co to takiego? Jak działa? więcej»

Wyobraź sobie, że prowadzisz salon fryzjerski w Lublinie. Gdzie będziesz szukał swoich klientów? Oczywiście, że w Lublinie i (ewentualnie) w najbliższej okolicy. Nie jest tajemnicą, że wiele małych i średnich firm - takich jak zakłady fryzjerskie - kieruje swoją ofertę do osób, które mieszkają w pobliżu. Czy oznacza to, że powinni zrezygnować z promocji w internecie? Wręcz przeciwnie. Zobacz dlaczego.

6 sprawdzonych sposobów na promocję firmy - czy wcześniej o nich słyszałeś?

Edycja: 2024-05-15 08:49 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1180)

Wyobraź sobie, że prowadzisz salon fryzjerski w Lublinie. Gdzie będziesz szukał swoich klientów? Oczywiście, że w Lublinie i (ewentualnie) w najbliższej okolicy. Nie jest tajemnicą, że wiele małych i średnich firm - takich jak zakłady fryzjerskie - kieruje swoją ofertę do osób, które mieszkają w pobliżu. Czy oznacza to, że powinni zrezygnować z promocji w internecie? Wręcz przeciwnie. Zobacz dlaczego. więcej»

REKLAMA
Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

GABINET LARYNGOLOGICZNY - dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak

Bohaterów Warszawy 106. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: kontakt@twojlaryngolog.pl

http://twojlaryngolog.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Specjalista otolaryngolog dr n. med Joanna Kobiorska-Nowak - leczenie i diagnostyka u dzieci i dorosłych nowotworów głowy i szyi, chorób zapalnych uszu, nosa, gardła, krtani, układu chłonnego szyi. Medycyna estetyczna. Gabinet lekarski: Busko-Zdrój, Jędrzejów i Włozczowa.

Kategorie: Przychodnie i poradnie / Gabinety lekarskie /

Z okazji Jubileuszu setnej rocznicy urodzin podpułkownika Michała Grabowskiego, 8 maja 2024 r., w kawiarni 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego w Busku-Zdroju, odbyło się uroczyste spotkanie Koła nr 5 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Busku-Zdroju.

Uroczystość Jubileuszowa Koła nr 5 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Busku-Zdroju (video)

Edycja: 2024-05-14 11:24 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1468)

Z okazji Jubileuszu setnej rocznicy urodzin podpułkownika Michała Grabowskiego, 8 maja 2024 r., w kawiarni 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego w Busku-Zdroju, odbyło się uroczyste spotkanie Koła nr 5 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Busku-Zdroju. więcej»

W nocy z piątku, 10 maja, na sobotę, 11 maja, nad Buskiem można było zaobserwować rzadkie zjawisko - zorzę polarną. Niesamowity spektakl był widoczny gołym okiem. Na zdjęciach zorza na buskim niebie w obiektywie Krzysztofa Kuzy.

Niesamowite zjawisko nad buskim niebem: Zorza polarna

Edycja: 2024-05-11 13:01 - Komentarze: (2)  (odsłon: 2168)

W nocy z piątku, 10 maja, na sobotę, 11 maja, nad Buskiem można było zaobserwować rzadkie zjawisko - zorzę polarną. Niesamowity spektakl był widoczny gołym okiem. Na zdjęciach zorza na buskim niebie w obiektywie Krzysztofa Kuzy. więcej»

W piątek, 10 maja 2024 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju odbył się uroczysty apel z okazji obchodów Dnia Strażaka.

Uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka w Busku-Zdroju (foto)

Edycja: 2024-05-11 09:44 - Komentarze: (1)  (odsłon: 1801)

W piątek, 10 maja 2024 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju odbył się uroczysty apel z okazji obchodów "Dnia Strażaka". więcej»

W kwietniu bieżącego roku jednostka OSP Mikułowice jako pierwsza OSP w Polsce, otrzymała innowacyjny sprzęt marki P.P.U.H. DEXWAL. Wśród wyposażenia, które otrzymali, znalazła się platforma do gaszenia baterii w samochodach elektrycznych, akumulatorowa zwijarka do węży oraz dogaszarka pożarów.

Pierwsza jednostka OSP w Polsce z innowacyjnym sprzętem marki Dexwal

Edycja: 2024-05-10 10:11 - Komentarze: (3)  (odsłon: 6649)

W kwietniu bieżącego roku jednostka OSP Mikułowice jako pierwsza OSP w Polsce, otrzymała innowacyjny sprzęt marki P.P.U.H. DEXWAL. Wśród wyposażenia, które otrzymali, znalazła się platforma do gaszenia baterii w samochodach elektrycznych, akumulatorowa zwijarka do węży oraz dogaszarka pożarów. więcej»

REKLAMA
POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Bristol Art & Medical SPA

1 Maja 1. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: recepcja@bristolbusko.pl

www.bristolbusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

POZIOM 3 NOWOŚĆ! W Bristol Art.& Medical Spa Na dachu powstała strefa saun i kąpielisk termalnych z widokiem na Park. Przestrzeń wyposażona w strefę relaksu oraz bar może być wynajmowana na prywatne spotkania towarzyskie i biznesowe.

Kategorie: Restauracje / Hotele i pensjonaty /

Świętokrzyska Grupa Eksploracyjna odnalazła w Górach Świętokrzyskich skarb monet z XVII i XVIII wieku, który najprawdopodobniej należał do eremity Antoniego Jaczewicza. Według legend osiemnastowieczny kaznodzieja zdobył fortunę, przekonując miejscową ludność o swoich nadprzyrodzonych zdolnościach uzdrawiania.

Legendarny skarb pustelnika odkryty w Górach Świętokrzyskich

Edycja: 2024-05-09 15:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4837)

Świętokrzyska Grupa Eksploracyjna odnalazła w Górach Świętokrzyskich skarb monet z XVII i XVIII wieku, który najprawdopodobniej należał do eremity Antoniego Jaczewicza. Według legend osiemnastowieczny kaznodzieja zdobył fortunę, przekonując miejscową ludność o swoich nadprzyrodzonych zdolnościach uzdrawiania. więcej»

Polskie Towarzystwo Periodontologiczne zwraca uwagę na higienę jamy ustnej Polaków.

Dzień Zdrowych Dziąseł: co dziąsła mówią o Twoim zdrowiu?

Edycja: 2024-05-09 14:09 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2174)

Polskie Towarzystwo Periodontologiczne zwraca uwagę na higienę jamy ustnej Polaków. więcej»

Jazda rowerem z dzieckiem może być świetnym pomysłem na wspólne spędzanie czasu. Jeśli dziecko jest jednak małe i nie potrafi samodzielnie jeździć na rowerze, pojawia się problem. Jak wozić dziecko, żeby nie rezygnować z ulubionego sportu? To prostsze niż ci się wydaje! Sprawdź, w jaki sposób bezpiecznie wozić dziecko.

Jak wozić dziecko rowerem? Przegląd bezpiecznych opcji

Edycja: 2024-05-09 09:58 - Komentarze: (0)  (odsłon: 482)

Jazda rowerem z dzieckiem może być świetnym pomysłem na wspólne spędzanie czasu. Jeśli dziecko jest jednak małe i nie potrafi samodzielnie jeździć na rowerze, pojawia się problem. Jak wozić dziecko, żeby nie rezygnować z ulubionego sportu? To prostsze niż ci się wydaje! Sprawdź, w jaki sposób bezpiecznie wozić dziecko. więcej»

Mastercard udostępnił nowe, oparte na danych narzędzie GdzieJakiBiznes, stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach - zarówno tych doświadczonych, szukających lokalizacji do ekspansji, jak i takich, którzy chcą znaleźć odpowiednie miejsce na otwarcie swojego pierwszego biznesu.

Mastercard udostępnia GdzieJakiBiznes.com

Edycja: 2024-05-07 16:50 - Komentarze: (0)  (odsłon: 6458)

Mastercard udostępnił nowe, oparte na danych narzędzie GdzieJakiBiznes, stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach - zarówno tych doświadczonych, szukających lokalizacji do ekspansji, jak i takich, którzy chcą znaleźć odpowiednie miejsce na otwarcie swojego pierwszego biznesu. więcej»

REKLAMA
Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy lego, murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

KWARC - Zakład Prefabrykatów Betonowych

Wełecz 144C. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: mail:kwarc.beton@gmail.com

https://kwarcbeton.pl/

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Firma KWARC oferuje w atrakcyjnych cenach: słupki sadownicze, płyty drogowe, blok betonowy "lego", murek czołowy skrzydełkowy, kruszywa, piaski. Wykonujemy roboty drogowe, brukarskie, ziemne. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym i transportowym. Prowadzimy sprzedaż kruszyw.

Kategorie: Materiały budowlane i wykończeniowe / Usługi remontowe i budowlane /

Mieszkańcy, władze samorządowe, przedstawiciele duchowieństwa, służb mundurowych, instytucji i organizacji, uczniowie, harcerze i liczni goście uczestniczyli w uroczystościach 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Uroczyste obchody 233. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Busku-Zdroju (foto/video)

Edycja: 2024-05-07 10:38 - Komentarze: (5)  (odsłon: 3613)

Mieszkańcy, władze samorządowe, przedstawiciele duchowieństwa, służb mundurowych, instytucji i organizacji, uczniowie, harcerze i liczni goście uczestniczyli w uroczystościach 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. więcej»

Z okazji 39 rocznicy śmierci Wojtka Belona wspominamy tak bliską dla Buska postać. Poetę, pieśniarza, jednego z najbardziej znanych twórców piosenki poetyckiej. Założyciela Wolnej Grupy Bukowiny, a przede wszystkim wielkiego miłośnika Ponidzia.

Wspominamy Wojtka Belona

Edycja: 2024-05-03 09:58 - Komentarze: (0)  (odsłon: 3543)

Z okazji 39 rocznicy śmierci Wojtka Belona wspominamy tak bliską dla Buska postać. Poetę, pieśniarza, jednego z najbardziej znanych twórców piosenki poetyckiej. Założyciela Wolnej Grupy Bukowiny, a przede wszystkim wielkiego miłośnika Ponidzia. więcej»

Ruszył konkurs mający na celu zmniejszenie zjawiska wykluczenia społecznego oraz zwiększenie świadomości konsumenckiej jak również rodzicielstwa zastępczego i adopcyjnego wśród mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

Ruszył nabór wniosków w otwartym konkursie ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych

Edycja: 2024-05-02 13:37 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2266)

Ruszył konkurs mający na celu zmniejszenie zjawiska wykluczenia społecznego oraz zwiększenie świadomości konsumenckiej jak również rodzicielstwa zastępczego i adopcyjnego wśród mieszkańców województwa świętokrzyskiego. więcej»

Polska Agencja Prasowa zaprasza dziennikarzy i nauczycieli na seminarium Wybory do Parlamentu Europejskiego. W programie m.in. wystąpienie prof. Jarosława Flisa, który opowie o ciekawostkach i pułapkach dotyczących tegorocznych eurowyborów.

PAP zaprasza na seminarium 'Wybory do Parlamentu Europejskiego'

Edycja: 2024-05-02 12:06 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1326)

Polska Agencja Prasowa zaprasza dziennikarzy i nauczycieli na seminarium 'Wybory do Parlamentu Europejskiego'. W programie m.in. wystąpienie prof. Jarosława Flisa, który opowie o ciekawostkach i pułapkach dotyczących tegorocznych eurowyborów. więcej»

REKLAMA

Gorące Baseny Mineralne to jedyne w Polsce baseny z wysokozmineralizowaną wodą mineralną (nie są chlorowane)! Atrakcje wodne, zjeżdżalnie, hydromasaże,sauny oraz leczniczy basen solankowo-siarczkowy. To idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci, rodzin i seniorów.

Kategorie: Baseny / Sanatoria, obiekty sanatoryjne /

Już 11 maja w sali kinowej PSCK odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu poetyckiego O laur Adama 2024.

Rozstrzygnięcie konkursu poetyckiego 'O Laur Adama 2024'

Edycja: 2024-05-02 11:33 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2228)

Już 11 maja w sali kinowej PSCK odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu poetyckiego 'O laur Adama 2024'. więcej»

W krajach Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Norwegii i Szwajcarii na choroby skóry może cierpieć nawet 195 mln osób: 10 proc. z nich na grzybicę, nieco ponad 5 proc. na trądzik i atopowe zapalenie skóry - wynika z badania przeprowadzonego w 2021 r. na zlecenie European Academy of Dermatology and Venerology (EADV).

Laseroterapia skutecznie wspomaga farmakologię w leczeniu chorób skóry

Edycja: 2024-05-02 08:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2490)

W krajach Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Norwegii i Szwajcarii na choroby skóry może cierpieć nawet 195 mln osób: 10 proc. z nich na grzybicę, nieco ponad 5 proc. na trądzik i atopowe zapalenie skóry - wynika z badania przeprowadzonego w 2021 r. na zlecenie European Academy of Dermatology and Venerology (EADV). więcej»

233 lat temu, 3 maja 1791 r., Sejm Czteroletni przyjął ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 maja. Była to druga na świecie i pierwsza w Europie ustawa regulująca organizację władz państwowych, a także prawa i obowiązki obywateli, wciąż jeszcze podzielonych na stany.

233 lata temu uchwalono Konstytucję 3 maja

Edycja: 2024-05-02 08:46 - Komentarze: (2)  (odsłon: 10621)

233 lat temu, 3 maja 1791 r., Sejm Czteroletni przyjął ustawę rządową, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 maja. Była to druga na świecie i pierwsza w Europie ustawa regulująca organizację władz państwowych, a także prawa i obowiązki obywateli, wciąż jeszcze podzielonych na stany. więcej»

Na razie jeszcze nie kolej wąskotorowa, a drezyny rowerowe, ale to bardzo dobry początek aby odświeżyć niebanalny zabytek jakim jest sieć wąskich torów na Ponidziu. Stowarzyszenie Sympatyków Zabytkowej Jędrzejowskiej Kolei Dojazdowej po raz kolejny pokazują, że warto dbać o tę ponidziańską perłę.

Ruch na wąskim torze wraca do Gminy Kije! Wybierz się drezyną na majówkę!

Edycja: 2024-04-30 23:37 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2768)

Na razie jeszcze nie kolej wąskotorowa, a drezyny rowerowe, ale to bardzo dobry początek aby 'odświeżyć' niebanalny zabytek jakim jest sieć wąskich torów na Ponidziu. Stowarzyszenie Sympatyków Zabytkowej Jędrzejowskiej Kolei Dojazdowej po raz kolejny pokazują, że warto dbać o tę ponidziańską perłę. więcej»

REKLAMA
Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: apartamentbajkowy@onet.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Zamieszkaj w komfortowym, słonecznym, kompletnie wyposażonym mieszkaniu, położonym w Centrum Uzdrowiska Busko-Zdrój. Oferujemy Państwu kompletnie wyposażony apartament, znajdujący się w strefie uzdrowiskowej miasta Busko-Zdrój. Apartament położony jest w bliskim sąsiedztwie Pa

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Kwatery, pokoje gościnne /

Za pośrednictwem naszego Portalu Jadwiga i Jerzy Stodolni składają serdeczne podziękowania za zorganizowanie uroczystości przyznania tytułu Buskowianin Roku 2023 i wręczenia statuetki Siewcy.

Jadwiga i Jerzy Stodolni składają serdeczne podziękowania

Edycja: 2024-04-30 23:13 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1684)

Za pośrednictwem naszego Portalu Jadwiga i Jerzy Stodolni składają serdeczne podziękowania za zorganizowanie uroczystości przyznania tytułu Buskowianin Roku 2023 i wręczenia statuetki Siewcy. więcej»

Nominację na stanowisko Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa wręczył wojewoda świętokrzyski Józef Bryk.

Edmund Kaczmarek nowym świętokrzyskim Wojewódzkim Inspektorem Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Edycja: 2024-04-30 15:17 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2185)

Nominację na stanowisko Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa wręczył wojewoda świętokrzyski Józef Bryk. więcej»

Przewodnicząca Rady Miejskiej Kazimiera Gołdyn, Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn Paweł Zagaja zapraszają mieszkańców na uroczystości związane z obchodami Święta Konstytucji 3 maja.

Obchody Święta Konstytucji w Nowym Korczynie

Edycja: 2024-04-29 12:42 - Komentarze: (0)  (odsłon: 895)

Przewodnicząca Rady Miejskiej Kazimiera Gołdyn, Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Korczyn Paweł Zagaja zapraszają mieszkańców na uroczystości związane z obchodami Święta Konstytucji 3 maja. więcej»

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi zaprasza do udziału w kolejnej edycji Programu Potańcówki Wiejskie, którego celem jest wspieranie i upowszechnianie idei organizowania tanecznych spotkań społeczności lokalnych.

Potańcówki Wiejskie

Edycja: 2024-04-29 12:04 - Komentarze: (2)  (odsłon: 8032)

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi zaprasza do udziału w kolejnej edycji Programu 'Potańcówki Wiejskie', którego celem jest wspieranie i upowszechnianie idei organizowania tanecznych spotkań społeczności lokalnych. więcej»

REKLAMA
Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: blackline@o2.pl

www.tatuazebusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Black Line tattoo&piercing wykonuje: tatuaże jednokolorowe, covery, tatuaże wielokolorowe, microdermale, piercing(kolczykowanie). Zapraszamy do salonu tatuażu i pierscingu w Busku-Zdroju, ul Kopernika 8.

Kategorie: Salony mody / Gabinety kosmetyczne /

Instytut Pamięci Narodowej prezentuje kolejny odcinek cyklu Nie tylko Ulmowie. Film Uciekł z płonącego domu przedstawia historię rodziny Lechów, ubogich rolników z przysiółka Wólka niedaleko Chmielnika pod Kielcami.

'Uciekł z płonącego domu' z cyklu IPN 'Nie tylko Ulmowie' (video)

Edycja: 2024-04-26 16:58 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4345)

Instytut Pamięci Narodowej prezentuje kolejny odcinek cyklu 'Nie tylko Ulmowie'. Film 'Uciekł z płonącego domu' przedstawia historię rodziny Lechów, ubogich rolników z przysiółka Wólka niedaleko Chmielnika pod Kielcami. więcej»

W piątek rok szkolny kończą maturzyści - uczniowie ostatnich klas liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych II stopnia. W dniu tym odbiorą świadectwa ukończenia szkoły. 7 maja rozpoczną się egzaminy maturalne.

W piątek rok szkolny kończą maturzyści

Edycja: 2024-04-26 09:18 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4495)

W piątek rok szkolny kończą maturzyści - uczniowie ostatnich klas liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych II stopnia. W dniu tym odbiorą świadectwa ukończenia szkoły. 7 maja rozpoczną się egzaminy maturalne. więcej»

Wiele firm działających w Polsce jest biznesowo powiązanych z podmiotami, które mają swoją siedzibę na terenie Słowacji. W związku z tym coraz więcej osób podejmuje pracę u naszych południowych sąsiadów, co wymaga przygotowania dokumentów i ich przetłumaczenia na język słowacki. Jakie dokumenty warto przetłumaczyć przed podjęciem pracy w Słowacji?

Tłumaczenia na słowacki - jakie dokumenty warto przetłumaczyć przed podjęciem pracy u naszych południowych sąsiadów?

Edycja: 2024-04-26 08:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 504)

Wiele firm działających w Polsce jest biznesowo powiązanych z podmiotami, które mają swoją siedzibę na terenie Słowacji. W związku z tym coraz więcej osób podejmuje pracę u naszych południowych sąsiadów, co wymaga przygotowania dokumentów i ich przetłumaczenia na język słowacki. Jakie dokumenty warto przetłumaczyć przed podjęciem pracy w Słowacji? więcej»

Majówka tuż, tuż, a większość z nas ma w tym czasie wiele spraw na głowie. Niezależnie od tego, czy wybieramy się nad Morze Bałtyckie, czy na zagraniczne wojaże, szukamy noclegów, atrakcji do zwiedzania i nieustannie odświeżamy prognozy pogody.

Na majówkę warto zabrać bank w telefonie

Edycja: 2024-04-26 08:33 - Komentarze: (0)  (odsłon: 2296)

Majówka tuż, tuż, a większość z nas ma w tym czasie wiele spraw na głowie. Niezależnie od tego, czy wybieramy się nad Morze Bałtyckie, czy na zagraniczne wojaże, szukamy noclegów, atrakcji do zwiedzania i nieustannie odświeżamy prognozy pogody. więcej»

REKLAMA
Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości Pensjonatu. Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Willa Helena - Otrębowska Helena - noclegi, kwatery, pokoje

ul. Lipowa 2. 28-100, Busko-Zdrój,

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Willa Helena - noclegi, pokoje w lokalizacji parku zdrojowego,Sanatorium Włókniarz,dworca PKS, kościoła, ulica cicha i spokojna. Parking bezpłatny wyłącznie dla gości "Pensjonatu". Posesja zamykana na noc.Pokoje 1 osobowe i 2 osobowe, w każdym pokoju łazienka, tapczaniki zdrowot

Kategorie: Kwatery, pokoje gościnne /

W czwartek, 25 kwietnia w Warsztatach Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie samochodu przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych.

Nowy samochód dla Warsztatów Terapii Zajęciowej w Busku-Zdroju (foto)

Edycja: 2024-04-25 12:55 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1973)

W czwartek, 25 kwietnia w Warsztatach Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie samochodu przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych. więcej»

Kolejne darmowe dostawy zawitały do drogerii internetowej www.rossmann.pl oraz aplikacji Rossmann PL. Tym razem tematycznie z wiosną akcją objętą są kosmetyki z SPF. Szczegóły promocji znajdą Państwo poniżej.

Darmowa dostawa w Rossmannie na produkty z SPF

Edycja: 2024-04-24 15:53 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1380)

Kolejne darmowe dostawy zawitały do drogerii internetowej www.rossmann.pl oraz aplikacji Rossmann PL. Tym razem tematycznie z wiosną akcją objętą są kosmetyki z SPF. Szczegóły promocji znajdą Państwo poniżej. więcej»

Czy zaopatrujesz firmę w wodę dla pracowników? Poszukujesz pewnego dostawcy wody w butelkach dla Twojego przedsiębiorstwa lub instytucji? Oczekujesz atrakcyjnej oferty cenowej? Mamy dla Ciebie dobre wieści!

Najtańsza woda butelkowana dla przedsiębiorstw i instytucji - dostawa Gratis

Edycja: 2024-04-24 08:48 - Komentarze: (0)  (odsłon: 632)

Czy zaopatrujesz firmę w wodę dla pracowników? Poszukujesz pewnego dostawcy wody w butelkach dla Twojego przedsiębiorstwa lub instytucji? Oczekujesz atrakcyjnej oferty cenowej? Mamy dla Ciebie dobre wieści! więcej»

Dr Kasper Jakubowski dostał dwie minuty, by przekonać prezeskę firmy deweloperskiej do swojego pomysłu. Wystarczyło. Szymon Bujalski w swojej książce Recepta na lepszy klimat pisze: Gdy miesiące przygotowań później nadszedł ten dzień, (...) pojawiły się tłumy. W ciągu dwóch dni w akcji sadzenia około 1,5 tysiąca drzew i krzewów wzięło udział ponad tysiąc osób. Dzięki ich pracy (...) powstał pierwszy las Miyawakiego w polskim mieście.

Mikrolasy Miyawaki - japoński koncept ratunkiem dla polskich miast

Edycja: 2024-04-24 08:21 - Komentarze: (0)  (odsłon: 4256)

Dr Kasper Jakubowski dostał dwie minuty, by przekonać prezeskę firmy deweloperskiej do swojego pomysłu. Wystarczyło. Szymon Bujalski w swojej książce 'Recepta na lepszy klimat' pisze: 'Gdy miesiące przygotowań później nadszedł ten dzień, (...) pojawiły się tłumy. W ciągu dwóch dni w akcji sadzenia około 1,5 tysiąca drzew i krzewów wzięło udział ponad tysiąc osób. Dzięki ich pracy (...) powstał pierwszy las Miyawakiego w polskim mieście'. więcej»

REKLAMA
Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS

ul. Bohaterów Warszawy 106 (Fontis-Med). 28-100, Busko-Zdrój,

e-mail: biuro@rehabilitacjadziecibusko.pl

https://rehabilitacjadziecibusko.pl

zobacz na mapie

otwarte

pracujemy online

Centrum Rehabilitacji Dzieci PROGRESS w Busku-Zdroju to zespół wykwalifikowanych terapeutów z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Prowadzi rehabilitację najmłodszych na najwyższym poziomie. Podjęliśmy współpracę ze specjalistą w dziedzinie Neurofeedback- mgr Karoli

Kategorie: Gabinety masażu / Rehabilitacja /

W związku z rozpoczęciem inwestycji polegającej na remoncie ul. Wojska Polskiego w Busku-Zdroju realizowanej w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg konieczne jest wprowadzenie od dnia 22.04.2024 r. tymczasowej organizacji ruchu.

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu

Edycja: 2024-04-23 15:40 - Komentarze: (1)  (odsłon: 2510)

W związku z rozpoczęciem inwestycji polegającej na remoncie ul. Wojska Polskiego w Busku-Zdroju realizowanej w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg konieczne jest wprowadzenie od dnia 22.04.2024 r. tymczasowej organizacji ruchu. więcej»

Wieloaspektowy bilans dwóch dekad członkostwa Polski w Unii Europejskiej to temat zaprezentowanego w środę raportu 20 lat Polski w Unii Europejskiej przygotowanego przez zaproszonych do współpracy przez Polską Agencję Prasową naukowców i ekspertów, m.in. Andrzeja Porawskiego, dyrektora Związku Miast Polskich.

Jak dwie dekady członkostwa w UE przeobraziły Polskę

Edycja: 2024-04-22 12:10 - Komentarze: (0)  (odsłon: 1325)

Wieloaspektowy bilans dwóch dekad członkostwa Polski w Unii Europejskiej to temat zaprezentowanego w środę raportu "20 lat Polski w Unii Europejskiej" przygotowanego przez zaproszonych do współpracy przez Polską Agencję Prasową naukowców i ekspertów, m.in. Andrzeja Porawskiego, dyrektora Związku Miast Polskich. więcej»

W minionym tygodniu w Busku-Zdroju odbyło się szkolenie dla funkcjonariuszy pod okiem doświadczonego instruktora, Mariusza Urbaniaka. Uczestnicy szkolenia mieli możliwość doskonalenia swoich zdolności w strzelaniu oraz taktyce.

Busko-Zdrój miejscem szkolenia funkcjonariuszy

Edycja: 2024-04-22 09:30 - Komentarze: (2)  (odsłon: 1686)

W minionym tygodniu w Busku-Zdroju odbyło się szkolenie dla funkcjonariuszy pod okiem doświadczonego instruktora, Mariusza Urbaniaka. Uczestnicy szkolenia mieli możliwość doskonalenia swoich zdolności w strzelaniu oraz taktyce. więcej»

W procesie transformacji energetycznej wodór ma potencjał stać się kluczowym czynnikiem napędowym. Jednak osiągnięcie tego wymaga współpracy na szczeblu międzynarodowym, obniżenia kosztów oraz integracji z istniejącymi systemami energetycznymi. Dopiero wtedy będziemy mogli wykorzystać jego pełny potencjał.

Wodorowa rewolucja czy ewolucja?

Edycja: 2024-04-22 09:20 - Komentarze: (0)  (odsłon: 14232)

W procesie transformacji energetycznej wodór ma potencjał stać się kluczowym czynnikiem napędowym. Jednak osiągnięcie tego wymaga współpracy na szczeblu międzynarodowym, obniżenia kosztów oraz integracji z istniejącymi systemami energetycznymi. Dopiero wtedy będziemy mogli wykorzystać jego pełny potencjał. więcej»

REKLAMA

Do dyspozycji gości jest 9 pokoi 2-osobowych z opcją dostawek, apartament dwuosobowy oraz 2 samodzielne apartamenty. Rezydencja Elżbiecin w niedalekiej odległości od uzdrowiska Busko-Zdrój. Obiekt położony na jest na na 4,5 ha ogrodzonej działce, z parkiem, stawem z którego możn

Kategorie: Hotele i pensjonaty / Gospodarstwa agroturystyczne /

W ciągu ostatnich lat rynek nieruchomości w Sofii, stolicy Bułgarii, rozkwitał. Rozwój gospodarczy miasta, w połączeniu z bogatym dziedzictwem kulturowym i gorącą atmosferą, przyciągnął do tego malowniczego miasta licznych inwestorów i nabywców domów. Agencja Bulgariadom, która chętnie i często pośredniczy między Polakami zainteresowanymi nabyciem bułgarskich nieruchomości i właścicielami takich nieruchomości w Bułgarii, bacznie obserwuje tendencje rynkowe. Oto porady jej ekspertów, skierowane do osób zainteresowanych kupnem domu lub apartamentu w Sofii

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości w Sofii? Oto na co powinieneś zwrócić uwagę!

Edycja: 2024-04-21 15:35 - Komentarze: (0)  (odsłon: 18)

W ciągu ostatnich lat rynek nieruchomości w Sofii, stolicy Bułgarii, rozkwitał. Rozwój gospodarczy miasta, w połączeniu z bogatym dziedzictwem kulturowym i gorącą atmosferą, przyciągnął do tego malowniczego miasta licznych inwestorów i nabywców domów. Agencja Bulgariadom, która chętnie i często pośredniczy między Polakami zainteresowanymi nabyciem bułgarskich nieruchomości i właścicielami takich nieruchomości w Bułgarii, bacznie obserwuje tendencje rynkowe. Oto porady jej ekspertów, skierowane do osób zainteresowanych kupnem domu lub apartamentu w Sofii więcej»

Bardzo często zakup nowego domu to automatycznie konieczność załatwienia mnóstwa różnorodnych formalności. Zanim dojrzejesz do ostatecznej decyzji związanej ze zmianą miejsca zamieszkania, warto bardzo dokładnie i rzetelnie zbadać i określić własne potrzeby oraz preferencje. Nie jest niczym dziwnym, że każdy z nas szuka idealnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny. Sprawdź koniecznie jakie domy oferuje rynek w Poznaniu!

Wybór idealnej nieruchomości w Poznaniu - sprawdź nowe domy w okolicy!

Edycja: 2024-04-20 11:29 - Komentarze: (0)  (odsłon: 31)

Bardzo często zakup nowego domu to automatycznie konieczność załatwienia mnóstwa różnorodnych formalności. Zanim dojrzejesz do ostatecznej decyzji związanej ze zmianą miejsca zamieszkania, warto bardzo dokładnie i rzetelnie zbadać i określić własne potrzeby oraz preferencje. Nie jest niczym dziwnym, że każdy z nas szuka idealnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny. Sprawdź koniecznie jakie domy oferuje rynek w Poznaniu! więcej»

Szkoła Języków Obcych Europa College

Busko-Zdrój, ul. Batorego 3

Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

Busko-Zdrój, os. Sikorskiego 9

Centrum Helen Doron Busko-Zdrój

Busko Zdrój, Pl. Zwycięstwa 18, 2 piętro

Szkoła Jazdy Libuda - kursy na prawo jazdy B, A1, A2, A

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 7Konkursybusko.com.pl poleca

Ogłoszenia

Dodano: 2024-05-24 20:55:00

Szukam Seex Przyjaciela

Dodano: 2024-05-24 20:33:39

Praca w przetwórni/punkcie skupu

Dodano: 2024-05-24 19:54:57

Szukam Seex Przyjaciela

Dodano: 2024-05-24 18:54:59

Poznam Pana na spotkania

Dodano: 2024-05-24 18:23:09

Sprzedam

Dodano: 2024-05-24 18:18:06

Wynajem

Dodano: 2024-05-24 17:55:00

Poznam Dyskretnego Faceta

Dodano: 2024-05-24 17:03:05

Sprzedam działkę budowlaną

Dodano: 2024-05-24 16:54:55

Młoda Kobieta Szuka Mężczyzny

Dodano: 2024-05-24 15:54:56

Poznam Fajnego Faceta

Dodano: 2024-05-24 14:54:56

Szukam Luźnej Relacji Z Mężczyzną

Dodano: 2024-05-24 12:54:59

Zdecydowana szuka mężczyzny

Dodano: 2024-05-24 12:46:05

PRACA DLA KIEROWCY kat.B

Dodano: 2024-05-24 12:14:30

Poderwij moja żonę

Dodano: 2024-05-24 11:54:57

Urocza Gosia Szuka Faceta