W sobotni wieczór wróciły zmagania w 2 Lidze Futsalu. Do buskiej hali przy ul. Kusocińskiego przyjechała drużyna AZS UEK Kraków. Maxfarbex Busko Zdrój jednak po raz kolejny udowodnił, że ma apetyt na awans i pewnie sięgnął po 3 pkt.

Owczary, ul. Długa 48. 28-100, Busko-Zdrój

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

www.grupacobra.pl,ochrona obiektów, ochrona osób, elektroniczne systemy antywłamaniowe, przeciwpożarowe, systemy powiadamiające przywołujące Grupy Interwencyjne, systemy telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, wideofony, radiofonizacja,  nagłośnienie, ochrona mienia

ul. Bohaterów Warszawy 114. 28-100, Busko-Zdrój

KARABELA OCHRONA OSÓB I MIENIA
www.karabela.com.pl,karabela,ochrona,osób,mienia,zabezpieczenia ochrona fizyczna,monitoring,system,systemy zabezpieczeń, doradztwo,szkolenia specjalistyczne

Bohaterów Warszawy 69 a. 28-100, Busko Zdrój

Mecz rozpoczął się dobrze dla drużyny z Krakowa, która po kilku minutach wyszła na prowadzenie. Do przerwy jednak drużyna z Buska odrobiła straty z nawiązką, i schodziła na przerwe z wynikiem 3:1 po dwóch golach Marcina Talera i Adama Imieli. Po przerwie bramki dołożyli Imiela i Bizoń i było pewne, że 3 pkt zostaną w Busku.

Cieszą kolejne 3 pkt. Zagraliśmy bardzo dobry mecz w ofensywie, strzeliliśmy 5 bramek, a spokojnie mogło być ich dwa razy tyle. Stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji, cztery lub pięć razy obijaliśmy słupek bramki rywali.

W niedzielę, 18 lutego o 14:00 zagramy przed własną publicznością mecz z Bochnią, chciałbym zachęcić wszystkich kibiców do przyjścia na hale. Będzie to dla nas najważniejszy mecz jak do tej pory, który może zadecydować o końcowej klasyfikacji.

Liczymy na wsparcie kibiców i czekamy z niecierpliwością na niedzielny mecz – podsumował trener drużyny Wiesław Francuz.