Zdrój przegrał z ŁKS-em Łagów

Dodał: Milena Data: 2015-05-19 10:30:27 (czytane: 5738)

W niedzielnym meczu, zapowiadanym jako "mecz o życie", piłkarze MKS Busko-Zdrój na własnym stadionie przegrali z ŁKS Łagów 2:0. Porażka z sąsiadem z ligowej tabeli komplikuje sytuację buskiej drużyny.
Pierwsza część spotkania była dość wyrównana, druga natomiast z przewagą gości. Konsekwencją była bramka dla gości, po ewidentnym błędzie buskiego obrońcy - Pawła Bandury w 73 minucie.

W drugiej połowie przy stanie 0:0 mógł odwrócić losy spotkania Jakub Dytkowski, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Swoich szans nie wykorzystali również - Kamil Kosela i Paweł Bandura. W doliczonym czasie gry goście z Łagowa zdobyli drugą bramkę i z Buska wywieźli cenne trzy punkty.