Wysoka wygrana buskich trampkarzy

Dodał: Milena Data: 2017-10-26 12:30:10 (czytane: 6023)

Weekend był bardzo udany dla buskich trampkarzy. Podopieczni trenera Grzegorza Załęckiego, którzy, na co dzień występują w Świętokrzyskiej Lidze Trampkarzy Starszych, w meczu 12 kolejki tych rozgrywek pokonali wysoko na własnym stadionie Hetmana Włoszczowa 6:0.

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando buszczan. Hetman ograniczał się tylko do ataków z kontry, które szybko przerywali obrońcy Zdroju. W pierwszych minutach meczu było nieco nerwowości, ale z czasem młodzi busczanie zaczęli coraz śmielej atakować na bramkę gości. W 30 minucie po odbiorze piłki przez Miłosza Jabłońskiego i dograniu jej do Kacpra Załęckiego, ten drugi zdecydował się na strzał z 35 metrów i zaskoczył bramkarza umieszczając piłkę w siatce. Trzy minuty później zawodnicy Zdroju cieszyli się z drugiego gola. Strzał Franciszka Jabłońskiego odbił bramkarz Hetmana, ale z dobitką Emila Kopciary już sobie nie poradził.

Druga część meczu od początku była o wiele bardziej dynamiczna toteż sytuacji bramkowych było znacznie więcej, co było konsekwencją dobrej i szybszej gry. Już w 46 minucie Bartosz Kralka zdobył trzeciego gola. Dziesięć minut później, po najpiękniejszej akcji meczu i dograniu piłki do nadbiegającego w pole karne Franka Jabłońskiego było już 4:0. Zawodnik technicznym uderzeniem tuż przy słupku zupełnie zaskoczył bramkarza Hetmana. Kolejna bramka to znów trafienie Franka Jabłońskiego, który dobił strzał Kacpra Załęckiego. Ostatnia bramka meczu to składna akcja MKS-u, dogranie „rodzinne” Miłosza do swojego brata Franka, który popisując się hat-trikiem przypieczętował zwycięstwo 6:0!!!

Bramki: Załęcki 31’, Kopciara 34’, Kralka 46’, F.Jabłoński 56’, 67’ 69’.

Skład: Łudzik – Woźniak, Boś, Rodak, M.Jabłoński, Bomba, Bogacki, F.Jabłoński, Załęcki, Kralka, Zając oraz Brutkowski, Kopciara.