Wygrany sparing w Stopnicy z Piastem

Dodał: Milena Data: 2015-07-30 09:50:18 (czytane: 7092)

W ramach przygotowań do rozgrywek czwartoligowych w sezonie 2015/2016, buski Zdrój rozegrał kolejne spotkanie sparingowe. W środowe popołudnie podopieczni Krzysztofa Treli zagrali w Stopnicy z Piastem. Mecz zakończył się zwycięstwem buskiej drużyny 5:3 (0:1).

Środowe spotkanie w wykonaniu obu zespołów nie było porywającym widowiskiem. W szeregach buskiej drużyny było widać jeszcze brak zgrania i opanowania. Busczanie mieli problemy z rozgrywaniem piłki i wykańczaniem akcji. To Piast prowadził po pierwszej połowie 1:0 po pięknym strzale ze stałego fragmentu gry.

Na początku drugiej połowy mimo wyrównującej bramki dla Zdroju, Piast odjechał na dwie bramki prowadząc 3:1. Około 65 minuty szczecie uśmiechnęło się do buskiej drużyny i rozsypał się worek z bramkami. Dobrą zmianę dał powracający z wypożyczenia do Kmity Zabierzów Piotr Kwiatkowski, który przy jednej z bramek asystował, a druga wpadła po jego odbiorze piłki.

Bramki dla buskiego zespołu zdobyli: Hubert Drej (dwie), Piotr Rajca (dwie), Paweł Sarna.

Kolejny mecz kontrolny zaplanowano na sobotę 1 sierpnia w Piaskach z Piaskowianką o godzinie 10. Planowany jest także sparing z Lubrzanką Kajetanów.

MKS Busko: Eryk Jankowski - Kamil Kolanowski, Norbert Kula, Karol Pedrycz, Jakub Mączyński, Sebastian Krupa, Karol Armata, Kamil Kosela, Sebastian Sztuk, Artur Ciepliński, Jakub Dytkowski oraz Piotr Kwiatkowski, Paweł Sarna, Hubert Drej, Piotr Rajca, Paweł Bandura, Dominik Domagała, Maciej Śliski.

Źródło: zdrojbusko.futbolowo.pl