Wiadomości - Aktualności

Odpowiedż burmistrza na artykuł w TYGODNIKU PONIDZIA

: MCK Data: 2008-09-15 13:54:13 (czytane: 9877)

Na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy burmistrz Buska - Zdroju Piotr Wąsowicz odniósł się do spraw poruszanych na łamach 'Tygodnika Ponidzia w rubryce "Listy do redakcji".

W związku z tekstem, który ukazał się 19 sierpnia 2008 r. na łamach ,,Tygodnika Ponidzia” (w rubryce „Listy do redakcji”), burmistrz odniósł się do poruszanych w nim spraw, czyli rozwiązania umowy z dotychczasowym dyrektorem Pływalni Miejskiej oraz zamiaru sprzedaży nieruchomości komunalnej.

Tekst wypowiedzi można przeczytać na stronie www.umig.busko.pl 

Przeczytaj także: 

Odpowiedź Czesława Bednarskiego na list burmistrza 

Zobacz także

Komentarze (28)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.196.204.15

-lion (2008-09-17 23:38:30)

a gdzie mozna wedlug ciebie odpowiedziec? zarzuty nie byly prywatne tylko dotyczyly burmistrza jako szefa urzedu.
co do klasy, to w czasie kampanii nie trzeba bylo wiele sie wysilac zeby przewyzszyc klasa kontrkandydatow ktorzy stawiali wodke na wsiach zeby zdobyc glosy

-do Piotra W. (2008-09-17 18:39:04)

Wykorzystywanie oficjalnej strony UMiG do osobistych rozgrywek to zachowanie co najmniej niewłaściwe. Brak Panu klasy, którą chciał Pan w kampanii zaimponować. Po czynach łatwo jednak Pana poznać.
Wstyd!!!!!

-do podszywającego się pod olo (2008-09-17 18:00:22)

brak ci klasy robaczku

- (2008-09-17 15:15:37)

Zasłynął także chamskim krzykiem.

-mieszkaniec Buska (2008-09-17 13:39:16)

Panowie zamiast kłócić się i tracić energię weżcie się do roboty...czy nie zauważacie, że po latach świetności kiedy to miastem władał Burmistrz Komenda, Busko chyli się ku upadkowi??? Swoim rządzeniem nie zabłysnął też Burmistrz Gajewski...(przepraszam, zabłysnął całowaniem po rękach spotkanych na ulicy kobiet)??? a praca??? Pan Panie Burmistrzu narazie narazie ładnie się uśmiecha...

-olo (2008-09-16 18:48:55)

Burmistrzu chrzań tych głupków - to pewnie stała ekipa pewnych oponentów. Jesteśmy z Tobą.

- (2008-09-16 12:53:59)

Sami Wybraliscie taki samorzad wiec gdzie ta radosc ze sprawowanych przez niego rzadow. Widac za to teraz placz i zgrzytnaie zebow. Przykre ale pretensje Mozecie miec tylko do siebie.

- (2008-09-16 11:56:52)

Tygodnik Ponidzia czyta się w 4 min max.

-Czarek (2008-09-16 11:49:49)

Przeczytałem oba listy.
Brawo Panie burmistrzu.

-Nieobiektywny (2008-09-16 11:41:49)

Co sądzicie o Tygodniku Ponidzie?
O dowcipach z ostatniej strony.
O poziomie jaki reprezentują autorzy tekstów.
Mnie się wydaje patrząc na pierwszą strone że ta gazetka powinna się nazywać "Anonse" albo "Tanie ogłoszenia" lub coś w tym stylu.

- (2008-09-16 11:23:35)

coś olo dziś mało pisze. pewnie jedzie autobusem do kawiarenki internetowej w kielcach aby się wyżyć

-obiektywny (2008-09-16 08:18:39)

Jeżeli chodzi o ławeczkę Wojtka, to sponsorem ławeczki jest Ziemia Buska. Temat pływalni. Proszę zobaczyć ile kasy do funkcjonowania pływalni dokłada gmina. Nie burmistrz tylko rada. Do Ejo kasa którą rzekomo przekazuje pływalnia gminie. Jeżeli byś tą kasę dostał to byś dnia nie przeżył. 0 zł. A sprzedaż pływalni to już przegięcie. Skąd masz takie informacje? Żyjesz chyba w innej bajce. Co do inwestycji gmina stara się o kolosalne pieniądze. Rewitalizacja około 40 mln, gospodarka wodna około 100. Nie siej fermentu, jak coś piszesz to staraj się pisać prawdę. A tak wszystko na nie. Krowa przestanie dawać mleko - burmistrz, opady deszczu - burmistrz. itp. Troszkę zdrowego rozsądku. Napisałeś komentarz pod oświadczeniem burmistrza na temat pływalni. Czy go przeczytałeś. Po tym co wypisujesz sądzę,że nie. Tak być złośliwym i zaślepionym, nic tylko współczuć.Pozdrawiam

- (2008-09-16 07:33:45)

arogancja tego człowieka nie zna granic.

-aga (2008-09-16 07:03:25)

w starej szkole można było zrobić przedszkole i żłobek lub drugą przychodnię

- (2008-09-15 23:32:34)

Ile kosztuje miejsce i słoneczko koło Marconiego. Chcę takie mieć swoje własne.

-boze (2008-09-15 22:47:44)

co wladza robi z ludzmi....przykre ze mozna az tak upasc

-Ejo (2008-09-15 22:36:37)

Trochę diwne,że w takiej sytuacji drdzy użytkownicy nie zachowujecie powagi.Albo jesteście zbyt młodzi by poważnie myśleć albo porostu nie myślicie.Ja jestem przekonany,że Burmistrz co tylko będzie mógł to sprzeda,przecież doskonale wie,że jego kadencja kiedyś się skończy a teraz ma czas żniw, więc zbiera plony gdzie tylko może, sprzedaje na lewo i prawo wszystko co można zamienić na gotówkę. A co robi z gotówką ?
Dziś w programie emitowanym przez radio Kielce pan Wąsowicz i pan Gradzik oświadczyli,że Busko jest w trakcie tak poważnych inwestycji,że potrzebna jest im bardzo duża ilość pieniędzy.Gdzie te inwestycje ? Czy pomnik Krystyny Jamroz i ławeczka Wojtka Belona tyle pochłaniają kasy ?
W radio Burmistrz oświadczył,że nie interesuje go temat braku mieszkań dla wielu rodzin po ma na głowie inne inwestycje.Napewno ma bo sprzedaż Okrąglaka czy pływalni to poważna inwestycja,tylko czy przyczynił sie do jej powstania ?
W sprawie mieszkania dla Grześka pan Burmistrz w radio oświadczył,że Grzegorzowi przyznano mieszkanie zastępcze- gdzie panie Burmistrzy w zakładzie dla psychicznie chorych ?
Głód pieniędzy pana Burmistrza najwyższy czas powstrzymać. Ludzie nie widzicie do czego to wszystko zmierza. Niedługo Burmistrz zacznie sprzedawać ulice, place,skwerki, park itd w Wy będziecie fruwać bo na chodzenie czy spacery po prywatnym mieniu nie będzie Was stać.
Pływalnia jest niezłym kąskiem bo zagospodarowana wzorcowo- jej dyrektor włożył masę pracy i czasu by tak wyglądała, podziwiają ja ludzie z całej Polski- da niezły wpływ do kasy pana Wąsowicza i co dalej?
Ludzie się opamiętają i zrozumieją o co chodzi -oby nie za póżno,ale wowczas ławeczkę Belona zaimie kto?

- (2008-09-15 21:34:15)

osiołki skok do góry i rączki w górę

- (2008-09-15 21:33:19)

to być. Nareszcie będzie spokój na forum :-)

- (2008-09-15 21:33:18)

to być. Nareszcie będzie spokój na forum :-)

-olo (2008-09-15 21:27:58)

Pocałujcie się w d..pę z takimi wiadomościami barany. Ja, ja chcę być burmistrzem. Ja chcę!!!

-talala (2008-09-15 21:21:37)

Już nie będę dzisiaj więcej pisał komentarzy bo muszę na jutrzejszą galę wyprasować spodnie i wypastowac buty. Pozdrawiam

- (2008-09-15 21:06:52)

Co jest złego w drugim komentarzu. Przecież wiadomo, że mieszkania socjalne nie będą w Okrąglaku tylko za pieniądze uzyskane ze sprzedaży tego budynku.

-kokos (2008-09-15 19:01:00)