ponidzie.eu

Piątek, 25 kwietnia 2014, Do końca roku 250 dni Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Wiadomosci

Odpowiedż burmistrza na artykuł w TYGODNIKU PONIDZIA

Dodał: MCK Data: 2008-09-15 13:54:13 (czytane: 9713)  Wersja do druku

Na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy burmistrz Buska - Zdroju Piotr Wąsowicz odniósł się do spraw poruszanych na łamach 'Tygodnika Ponidzia w rubryce "Listy do redakcji".

W związku z tekstem, który ukazał się 19 sierpnia 2008 r. na łamach ,,Tygodnika Ponidzia” (w rubryce „Listy do redakcji”, burmistrz odniósł się do poruszanych w nim spraw, czyli rozwiązania umowy z dotychczasowym dyrektorem Pływalni Miejskiej oraz zamiaru sprzedaży nieruchomości komunalnej.

Tekst wypowiedzi można przeczytać na stronie www.umig.busko.pl 

Przeczytaj także: 

Odpowiedź Czesława Bednarskiego na list burmistrza 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (28)
     

-lion (2008-09-17 23:38:30)

a gdzie mozna wedlug ciebie odpowiedziec? zarzuty nie byly prywatne tylko dotyczyly burmistrza jako szefa urzedu.
co do klasy, to w czasie kampanii nie trzeba bylo wiele sie wysilac zeby przewyzszyc klasa kontrkandydatow ktorzy stawiali wodke na wsiach zeby zdobyc glosy

-do Piotra W. (2008-09-17 18:39:04)

Wykorzystywanie oficjalnej strony UMiG do osobistych rozgrywek to zachowanie co najmniej niewłaściwe. Brak Panu klasy, którą chciał Pan w kampanii zaimponować. Po czynach łatwo jednak Pana poznać.
Wstyd!!!!!

-do podszywającego się pod olo (2008-09-17 18:00:22)

brak ci klasy robaczku

- (2008-09-17 15:15:37)

Zasłynął także chamskim krzykiem.

-mieszkaniec Buska (2008-09-17 13:39:16)

Panowie zamiast kłócić się i tracić energię weżcie się do roboty...czy nie zauważacie, że po latach świetności kiedy to miastem władał Burmistrz Komenda, Busko chyli się ku upadkowi??? Swoim rządzeniem nie zabłysnął też Burmistrz Gajewski...(przepraszam, zabłysnął całowaniem po rękach spotkanych na ulicy kobiet)??? a praca??? Pan Panie Burmistrzu narazie narazie ładnie się uśmiecha...

-olo (2008-09-16 18:48:55)

Burmistrzu chrzań tych głupków - to pewnie stała ekipa pewnych oponentów. Jesteśmy z Tobą.

- (2008-09-16 12:53:59)

Sami Wybraliscie taki samorzad wiec gdzie ta radosc ze sprawowanych przez niego rzadow. Widac za to teraz placz i zgrzytnaie zebow. Przykre ale pretensje Mozecie miec tylko do siebie.

- (2008-09-16 11:56:52)

Tygodnik Ponidzia czyta się w 4 min max.

-Czarek (2008-09-16 11:49:49)

Przeczytałem oba listy.
Brawo Panie burmistrzu.

-Nieobiektywny (2008-09-16 11:41:49)

Co sądzicie o Tygodniku Ponidzie?
O dowcipach z ostatniej strony.
O poziomie jaki reprezentują autorzy tekstów.
Mnie się wydaje patrząc na pierwszą strone że ta gazetka powinna się nazywać "Anonse" albo "Tanie ogłoszenia" lub coś w tym stylu.

- (2008-09-16 11:23:35)

coś olo dziś mało pisze. pewnie jedzie autobusem do kawiarenki internetowej w kielcach aby się wyżyć

-obiektywny (2008-09-16 08:18:39)

Jeżeli chodzi o ławeczkę Wojtka, to sponsorem ławeczki jest Ziemia Buska. Temat pływalni. Proszę zobaczyć ile kasy do funkcjonowania pływalni dokłada gmina. Nie burmistrz tylko rada. Do Ejo kasa którą rzekomo przekazuje pływalnia gminie. Jeżeli byś tą kasę dostał to byś dnia nie przeżył. 0 zł. A sprzedaż pływalni to już przegięcie. Skąd masz takie informacje? Żyjesz chyba w innej bajce. Co do inwestycji gmina stara się o kolosalne pieniądze. Rewitalizacja około 40 mln, gospodarka wodna około 100. Nie siej fermentu, jak coś piszesz to staraj się pisać prawdę. A tak wszystko na nie. Krowa przestanie dawać mleko - burmistrz, opady deszczu - burmistrz. itp. Troszkę zdrowego rozsądku. Napisałeś komentarz pod oświadczeniem burmistrza na temat pływalni. Czy go przeczytałeś. Po tym co wypisujesz sądzę,że nie. Tak być złośliwym i zaślepionym, nic tylko współczuć.Pozdrawiam

- (2008-09-16 07:33:45)

arogancja tego człowieka nie zna granic.

-aga (2008-09-16 07:03:25)

w starej szkole można było zrobić przedszkole i żłobek lub drugą przychodnię

- (2008-09-15 23:32:34)

Ile kosztuje miejsce i słoneczko koło Marconiego. Chcę takie mieć swoje własne.



Nasz patronat

Data: 2014-04-01, godz:

TERMINARZ KINA ZDRÓJ

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ” na kwiecień 2014 r.

Wróć do góry

Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia czytelnikom komfortu podczas korzystania z naszego serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki Ustawienia przeglądarki możesz zmienić każdej chwili. Szczegóły w Polityce Prywatności