Wiadomości - Aktualności

Busko: Jak dojechać do cmentarza

: MC Data: 2007-10-31 21:33:32 (czytane: 3962)

Jak co roku, w okresie zaduszkowym zostaje wprowadzona nowa organizacja ruchu w rejonie buskiego cmentarza parafialnego przy ulicy Langiewicza.

Obowiązywać będzie ruch jednostronny dla pojazdów. Kierowcy, którzy chcą dojechać do cmentarza od "obwodnicy pińczowskiej”, muszą skręcić w ulicę Langiewicza. Z kolei wyjazd będzie możliwy ulicą Szaniecką. Należy stosować się do nowych oznaczeń, znaków drogowych oraz poleceń funkcjonariuszy "drogówki”. Samochody będzie można zostawić na dużym parkingu obok cmentarza, w miejscach do tego wyznaczonych.

Tradycyjnie, w okresie Wszystkich Świętych kursować będą dodatkowe autobusy PKS, którymi można jutro dojechać do cmentarzy w podbuskich miejscowościach. Wyjadą one z Buska rano lub przed południem, kursy powrotne zaplanowano w godzinach popołudniowych. Takie autobusy jeździć będą między innymi do Szańca, Galowa, Młynów, Skorzowa, Mikułowic, a także do Oleszek i w stronę Pacanowa.

źródło: Echo

Zobacz także

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.92.150.98