Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Lokale, Gastronomia > Restauracje


Restauracja "VICTORIA", położona w centrum parku Zdrojowego, serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej, dysponuje 140 miejscami konsumpcyjnymi.

Imponuje przepiękną lokalizacją, estetyką wnętrza, wyśmienitym i zróżnicowanym Menu oraz uprzejmą obsługą. Szczególnie poleca znakomite dania z ryb, które przyrządzane są na wiele sposobów i stanowią dumę Szefa Kuchni. W lecie oferuje również miejsca na tarasach, z widokiem na park Zdrojowy i muszlę koncertową.

restauracja_victoria001.jpg 

restauracja_victoria003.jpg 

 restauracja_victoria004.jpg

restauracja_victoria002.jpg 


Nasza restauracja jest znakomicie przystosowana do urządzania wszelkich uroczystości i imprez okolicznościowych - wesel, bankietów, przyjęć.

Gwarantuje znakomitą kuchnię oraz profesjonalną obsługę.

Restauracja "Victoria" zaprasza na organizowane codziennie dancingi, cieszące się popularnością nie tylko wśród kuracjuszy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić Państwu wspaniałą zabawę w nastrojowej atmosferze.

Zespół grający w Naszej restauracji powstał w 1999 roku. Wszyscy muzycy pochodzą z Ukrainy i posiadają wykształcenie muzyczne. W swoim programie zespół oferuje utwory jazzowe, pop, rock, folk, jak i przeboje światowej i polskiej sceny wykonywane w różnych językach.

Muzycy utrzymują przyjacielskie stosunki, oraz współpracują z gwiazdami Polskiej sceny takimi jak Krystyna Giżowska, Jan Wojdak, Zbigniew Wodecki. Swoim wykonaniem zadowolą potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz dancingów zespół obsługuje wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, a także wesela. 

DANCINGI ODBYWAJĄ SIĘ W GODZINACH:

Od poniedziałku do czwartku:  19:00 - 23:00

Piątek, sobota, niedziela: 19:00 - 1:00

 

Co roku organizuje się tutaj Bal Sylwestrowy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 100180Data ostatniej weryfikacji: 2011-12-13

Kategorie