Remis w zaległym meczu z ŁKS-em Łagów

Dodał: Milena Data: 2016-09-09 10:03:04 (czytane: 5707)

Na Stadionie Miejskim w Busku-Zdroju rozegrano zaległy mecz 4 kolejki, IV ligi świętokrzyskiej pomiędzy MKS-em Busko, a ŁKS-em Łagów. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:1). Bramkę dla buskiego zespołu zdobył Mateusz Janiec w 55 minucie.
W pierwotnym terminie (21 sierpnia), gdy rozgrywana była 4 kolejka IV ligi świętokrzyskiej, mecz nie odbył się z powodu zalanego boiska po ulewie jaka przeszła nad Buskiem. W środę udało się nadrobić zaległości.

Faworytem spotkania była drużyna gospodarzy. Zdrój w mecz chciał wejść szybko strzeloną bramką, lecz mimo wielu okazji w pierwszej części spotkania żadnej nie wykorzystał. Co się nie udało piłkarzom z Buska, udało się zawodnikom z Łagowa. Goście w 43 minucie strzelili bramkę i na przerwę zeszli z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego musieli gonić wynik. ŁKS natomiast szukał szans atakując z kontrataku. Bramkę, jak się później okazało na wagę remisu zdobył Mateusz Janiec w 55 minucie spotkania, po prostopadłym podaniu od Adama Imieli.

W szeregach buskiej drużyny widać było brak Mateusza Dziubka, który nie może grać ze względu na kontuzję której nabawił się w meczu z Alitem Ożarów. Z dobrej strony pokazał się Mateusz Janiec, który ewidentnie wyróżniał się na tle innych zawodników. Dobre recenzje zebrał też Adam Imiela.

Kolejny mecz buski zespół zagra w sobotę (10 wrzesień) na własnym stadionie. Rywalem będzie druga drużyna Korony Kielce. Początek meczu zaplanowano na godzinę: 16:00. Serdecznie zapraszamy na buski stadion.