Remis w Jędrzejowie

Dodał: Milena Data: 2015-05-25 09:09:10 (czytane: 4042)

W meczu 25 kolejki świętokrzyskiej IV ligi buski Zdrój rywalizował o ligowe punkty w Jędrzejowie. Podopieczni Artura Jagodzińskiego zagrali z Naprzodem. Niedzielne spotkanie po remisie 2:2 zakończyło się podziałem punktów.
Jako pierwsi prowadzenie obieli gospodarze po bramce w 15 minucie spotkania i to oni po pierwszej części spotkania prowadzili jedną bramką. Do wyrównania doprowadził Jakub Dytkowski w 59 minucie meczu. Kilka minut później ten sam zawodnik wpisał się po raz drugi na listę strzelców. Druga bramkę busczanie stracili na kilka minut przed końcowym gwizdkiem.

Drugą połową nasz zespół grał z przewagą jednego zawodnika. W końcowych minutach pierwszej połowy zawodnik Naprzodu ukarany został drugą żółtą, a w konsekwencji czerwona kartką i musiał opuścić plac gry.