Strona startowa

Ogłoszenia

Dodaj Ogłoszenie

Montaż serwis LTE/WIFI/LAN Radiolinie, światłowody, serwery proxy, cups całe świętokrzyskie tel. 501655140 (2018-11-15 07:27:46)
Korzystasz z Internetu mobilnego LTE od PLUS, PLAY, T-MOBILE, ORANGE ? Nie masz zasięgu lub jest on bardzo słaby i przez to Twój Internet mobilny LTE działa wolno i niestabilnie? Strony otwierają się długo a połączenie często zostaje zerwane? Nawet gdy Internet w miarę dobrze działa to wieczorami lub w weekendy albo podczas brzydkiej pogody prędkość znacznie spada? brak internetu lub jego prędkość powoduje nerwowość i straty finansowe? Mamy wszystko aby rozwiązać twój problem! Można wielokrotnie przyśpieszyć prędkość Internetu mobilnego korzystając z anten zewnętrznych LTE. poprawiamy zasięg modemów i routerów LTE. U Ciebie też może pojawić się pełen zasięg – wszystkie kreski na modemie. Możemy skutecznie pomóc w przypadku , słabego zasięgu Internetu LTE wszystkich operatorów po przez montaż zewnętrznych anten LTE. Nawet w miejscach gdzie jest to pozornie niemożliwe do 20km od nadajnika BTS operatora. Podstawowym elementem tego typu instalacji jest przeprowadzenie odpowiednich pomiarów, ich jakość oraz dokładność wykonania będą decydować o sukcesie i powodzeniu całej operacji. Na podstawie przeprowadzonych pomiarów i testów dobieramy odpowiednie anteny oraz ich ukierunkowanie. Dla każdej osoby używającej Internetu LTE oczywistym jest aby sieć działała możliwie szybko i stabilnie a strony otwierały się w błyskawicznym tempie. Jednak nie zawsze i wszędzie jest to możliwe, niekiedy przez warunki terenowe, dużą odległość od nadajnika BTS lub grube mury budynku albo materiały z jakich jest wykonany. – słaby zasięg – zerwane połączenia – wysokie czasy dostępu tzw. ping do serwera – zawieszanie modemu – błędy sprzętowe Przyjedziemy, dobierzemy i zainstalujemy antenę do twojego routera abyś mógł się cieszyć szybkim i stabilnym Internetem. Dysponujemy specjalistycznym i profesjonalnym sprzętem do pomiarów sygnałów nadawanych z nadajników BTS wszystkich operatorów we wszystkich technologiach GSM-2G, 3G, 4G - LTE. ( mamy aktywne karty sim wszystkich operatorów: Plus, Play, T- Mobile, Orange, niezbędne do rzetelnych pomiarów) Posiadamy niezbędną wiedzę, wykształcenie, uprawnienia i urządzenia pomiarowe oraz oprogramowanie komputerowe gwarantujące skuteczną i znaczną poprawę prędkości i stabilności Internetu LTE. Z reguły jest to poprawa o kilkaset procent. Jesteśmy zawsze wyposażeni w róznego rodzaju i typu anteny, we wszystkie niezbędne wtyki, złącza przewody, narzędzia i akcesoria montażowe. Posiadamy specjalne zagniatarki, lutownice .
Kontakt: Łukasz, ,
Miejscowość: ., .
tel. 501655140
email: .
Cena:

Tworzenie stron WWW (2018-10-23 21:18:46)
Tworzę storny internetowe od zera do wpełni działającego serwisu. Stworzę każda stronę według Twojej inwencji już od 400zł. Zapraszam do kontaktu.
Kontakt: Michał, ,
Miejscowość: 28-100, Busko-Zdrój
tel. 722243778
email: szer_klys@o2.pl
Cena:
Dodaj Ogłoszenie

więcej

Imprezy

2018-11-18

Terminarz IV ligi świętokrzyskiej piłki nożnej

Patronat
2018-11-18

BMUKS 'RING' Busko-Zdrój zaprasza na towarzyski mecz

Patronat
2018-11-21

ANDROPAUZA 3 w Busku-Zdroju

Patronat
2018-12-03

Spektakl Przepraszam, co Pan tu robi? w BSCK

Patronat
2018-12-14

Koncert Live w Kręgielni Chicago! YELLOW HORSE!

Patronat
2018-12-31

Bal Sylwestrowy 2018/2019 w Łatanicach