Strona startowa

Wiadomości - Sport

Od sukcesów rozpoczęli sezon kolarze REGESTY

Dodał: Marta Data: 2022-05-11 09:58:01 (czytane: 1978)

W dniach 7- 8 maja w Dobczycach i Myslenicach rozgrywane były wyścigi kolarskie GRANF FONDO MAJKA pod patronatem medalisty olimpijskiego oraz zwycięzcy etapów Tour de France Rafała Majki.

Bristol Art & Medical SPA
www.bristolbusko.pl,luksusowy hotel, hotel, sanatorium, galeria, restauracja, busko zdrój, bristol, hotel brisol, restauracja, spa, basen, zabiegi, odnowa, rehabilitacja

1 Maja 1. 28-100, Busko Zdrój

GABINET FIZJOTERAPII mgr Adam Wolański
http://wolanskirehabilitacja.pl/,rehabilitacja, fizykoterapia, balneologia, taping, opieka pielęgniarska, masaż, fizjoterapeuta,zabiegi rehabilitacyjne,leczenie kontuzji, masaż, terapia manualna, terapia, terapia odchudzania, kontuzje, rehabilitacja neurologiczna, dzieci, pooperacyjna

ul. Kusocińskiego 2A I-piętro. 28-100, Busko-Zdrój

Centrum Okulistyczne - Waligóra
www.okulistawaligora.pl,okulista, gabinet okulistyczny, kompleksowe badania okulistyczne, badanie okulistyczne, USG gałki ocznej, usg oczodołu, 3D OCT, pomiar ciśnienia Śródgałkowego, pachymetria, gonioskopia, badania pola widzenia, refraktometria.

Batorego 4. 28-100, Busko-Zdrój

7 maja w Dobczycach rozegrano konkurencję jazdy indywidualnej na czas, a w jej ramach odbyły się Mistrzostwa Polski Policji, w której w składzie Reprezentacji Polskiej Policji startował kolarz REGRESTY asp. Paweł Szymański.

Zobacz

Kolarz REGESTY pokonał trasę ,"czasówki" ze średnia prędkością ponad 41 km/h i zwyciężył zdobywając tytuł Mistrza Polski Policji. Na drugi dzień w Myślenicach odbył się wyścig ze startu wspólnego gdzie inny tu zawodnik REGERTA CYCLING TEAM Sławomir Wyrzycki zajął wysokie drugie miejsce na górzystej selektywnej trasie.

Zobacz

Zobacz

W tym dniu odbyły się także Mistrzostwa Polski Policji ze startu wspólnego gdzie kolejny tym razem brązowy medal zdobył Paweł Szymański - REGESTA. Podsumowując kolarze REGESTY wypełnili wszystkie stopnie podium podczas weekendowego ścigania.