Nasi nominowani do nagrody
Dodał: Milena Data: 2019-05-16 14:14:52 (czytane: 8023)
Poniżej przedstawiamy Państwu, wytypowane przez naszych pacjentów kandydatury:
Kategoria Ortopeda Roku – Mateusz Majcher
Specjalista ortopedii i traumatologii – starszy asystent na Oddziale Chirurgii Urazowo Ortopedycznej buskiego szpitala.
Swój głos można oddać TUTAJ --> https://echodnia.eu/p/kandydat/mateusz-majcher%2C568507/
Kategoria Ortopeda Roku – Ireneusz Bogunia
Specjalista ortopedii i traumatologii – starszy asystent na Oddziale Chirurgii Urazowo Ortopedycznej buskiego szpitala.
Swój głos można oddać TUTAJ --> https://echodnia.eu/p/kandydat/ireneusz-bogunia%2C568483/
Kategoria Kardiolog Roku – Wojciech Skawski
Specjalista chorób wewnętrznych – zastępca kierownika Oddziału Wewnętrznego buskiego szpitala.
Swój głos można oddać TUTAJ --> https://echodnia.eu/p/kandydat/wojciech-skawski%2C568549/
Kategoria Ortopeda Roku – Marcin Zioło
Specjalista ortopedii i traumatologii – zastępca kierownika Oddziału Chirurgii Urazowo Ortopedycznej buskiego szpitala.
Swój głos można oddać TUTAJ --> https://echodnia.eu/p/kandydat/marcin-ziolo%2C568503/
Kategoria Pediatra Roku – Krystyna Rokitiańska
Specjalista neonatologii i pediatrii – kierownik Oddziału Neonatologicznego buskiego szpitala.
Swój głos można oddać TUTAJ --> https://echodnia.eu/p/kandydat/krystyna-rokitianska%2C567991/
Kategoria Pediatra Roku – Krzysztof Brudek
Specjalista pediatrii – kierownik Oddziału Pediatrycznego buskiego szpitala.
Swój głos można oddać TUTAJ --> https://echodnia.eu/p/kandydat/krzysztof-brudek%2C567993/
Kategoria Lekarz Rodzinny Roku – Piotr Cysewski
Specjalista chorób wewnętrznych – kierownik POZ, oraz starszy asystent na Oddziale Gruźlicy i Chorób Płuc buskiego szpitala.
Swój głos można oddać TUTAJ --> https://echodnia.eu/p/kandydat/piotr-cysewski%2C567825/
Kategoria Lekarz Rodzinny Roku – Sylwia Kędziora
Specjalista chorób wewnętrznych, oraz nefrologii – starszy asystent na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Stacji Dializ buskiego szpitala.
Swój głos
można oddać TUTAJ --> https://echodnia.eu/p/kandydat/sylwia-kedziora%2C567827/
Kategoria Ratownik Medyczny Roku – Dawid Powroźnik
Pracuje na Izbie Przyjęć buskiego szpitala.
Swój głos można oddać TUTAJ --> https://echodnia.eu/p/kandydat/dawid-powroznik%2C572737/
Kategoria Pielęgniarka / Położna Roku – Teresa Michałek
Pracuje na Oddziale Ginekologiczno – Położniczym buskiego szpitala.
Swój głos można oddać TUTAJ --> https://echodnia.eu/p/kandydat/teresa-michalek%2C568279/
Kategoria Pielęgniarka / Położna Roku – Lidia Kosela
Pracuje na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii (OIOM) buskiego szpitala.
Swój głos można oddać TUTAJ --> https://echodnia.eu/p/kandydat/lidia-kosela%2C568277/
Miło nam również poinformować, że nasza placówka głosami pacjentów została wytypowana do kategorii plebiscytu „Szpital Roku”.
/artykuł sponsorowany/