Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Mobilna myjnia parowa - wygoda, ekologia, nowoczesność, rewolucja w branży myjni samochodowych i nie tylko

Dodał: Milena Data: 2018-08-24 10:25:29 (czytane: 2843)

Czy wyobrażasz sobie sprzątanie praktycznie bez użycia detergentów? Z ekologicznymi myjniami parowymi to możliwe.. Ekomyjnie to urządzenia, których działanie opiera się na zastosowaniu podgrzanej do bardzo wysokiej temperatury pary wodnej pod wysokim ciśnieniem.Gorąca, sucha para rozpuszcza tłuszcz, rozmiękcza brud i nawet najgłębsze zanieczyszczenia. Ponadto zabija bakterie, roztocza i zarodniki grzybów, czyli działa dezynfekująco.

mmp_myjnia8.jpg

Ta uniwersalna, nowoczesna metoda pomoże w wyczyszczeniu domu, sklepu, biura, hal produkcyjnych, samochodu i wielu innych. Czyszczenie parowe sprawdza się świetnie we wszystkich przestrzeniach, w których przebywają alergicy, małe dzieci i osoby ze skłonnością do podrażnień.

PAROWE MYCIE SAMOCHODÓW
to nowoczesna metoda wykorzystująca temperaturę aż 120 stopni. Para rozbija struktury brudu i usuwa nawet ciężkie zabrudzenia, których nie doczyszczą zwykłe myjnie ciśnieniowe. Zapobiega to niszczeniu lakieru przez wżerający się w niego niedomyty bród. MMP Mobilna Myjnia Parowa Busko, dzięki zastosowaniu suchej albo wilgotnej pary usuwa wszelkie zabrudzenia, a następnie, używając mikrofibry, pozostawia powierzchnię sterylnie czystą. Kolejnym plusem myjni parowych jest fakt, że w zimie po myciu parowym nie zamarzają uszczelki. I to wszystko z dojazdem do klienta, na jego posesji, bo mycie parowe samochodu to jedyna metoda, jaką można legalnie wykorzystać do umycia auta poza stacjonarną myjnia samochodową. Podczas mycia parowego zużywa się zaledwie około 4 litrów wody, jest to ilość kilkadziesiąt razy mniejsza niż w tradycyjnej myjni. Wybierając myjnię parową, dbamy o środowisko.

mmp_myjnia4.JPG

Co jeszcze myjnia parowa potrafi zrobić dla Twojego samochodu? Za pomocą pary można wyczyścić także felg i, progi, zawiasy, uszczelki, dywaniki, podsufitki, deskę rozdzielczą, bagażnik, silnik, a nawet tapicerkę skórzaną. Parowe mycie samochodu upora się także z usunięciem asfaltu i resztek owadów.

REWOLUCYJNA METODA PRANIA TAPICEREK I SAMOCHODOWEJ
gorącą pianą pozwala na usunięcie nawet trudnych do zlikwidowania zabrudzeń, a co najważniejsze czas schnięcia jest zaskakująco krótki - maksymalnie 60 minut!

mmp_myjnia6.jpgmmp_myjnia7.jpg

Mobilna myjnia parowa to nie tylko usługi związane z branżą motoryzacyjną, ale także szereg usług DLA DOMU:

• ekologiczne, praktycznie bez użycia chemii pranie dywanów i tapicerki meblowej,

• usuwanie pleśni, roztoczy, bakterii,

• czyszczenie płytek ceramicznych i fug,

• odtłuszczanie i dezynfekcja podłóg,

• usuwanie kamienia z kabin prysznicowych,

• czyszczenie kominków,

• czyszczenie wózków dziecięcych i fotelików samochodowych.

mmp_myjnia.jpg

Jednym z najważniejszych zastosowań myjni parowej w domu jest DEZYNFEKCJA MATERACY. Łuszczący się naskórek i kurz gromadzący się w nieczyszczonych materacach tworzą doskonałe środowisko dla rozwoju roztoczy kurzu domowego. Ich wydzieliny to jeden z najbardziej uczulających alergenów. Czyszczenie materacy to oferta nie tylko dla alergików. Odchody roztoczy, bakterie i inne drobnoustroje zalegające w materacach pogarszają jakość snu, a regularna ekspozycja na szkodliwe czynniki może prowadzić do rozwoju alergii również u osób, nie zgłaszających wcześniej żadnych dolegliwości. Dezynfekcja materaca parą o bardzo wysokiej temperaturze i ciśnieniu do 6 Bar zabija wszystkie drobnoustroje.

mmp_myjnia1.jpg

Usługi mobilnej myjni parowej są także skierowane dla BRANŻY GASTRONOMICZNEJ I HOTELARSKIEJ, A TAKŻE GABINETÓW LEKARSKICH, STOMATOLOGICZNYCH, FIZJOTERAPEUTYCZNYCH, KOSMETYCZNYCH, SAL WESELNYCH, SAL FITNESS, SIŁOWNI, OBIEKTÓW SPORTOWYCH, WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH, SAL ZABAW DLA DZIECI, FIRM TRANSPORTOWYCH, KOMUNIKACJI ZBIOROWEJ, OBIEKTÓW PRZESTRZENI PUBLICZNEJ.

mmp_myjnia9.jpg

Mobilna myjnia parowa świadczy także usługi czyszczenia i dezynfekcji powierzchni w PRZEDSZKOLACH I ŻŁOBKACH, gdzie szczególnie ważne jest zachowanie czystości bez użycia szkodliwych środków chemicznych.

mmp_myjnia5.jpg

Kolejnym zastosowaniem mobilnej myjni parowej jest MYCIE NAGROBKÓW, które bywa prawdziwym wyzwaniem. Narażone są one na wiele specyficznych, trudnych do wywabienia zabrudzeń jak wosk, tłuste plamy, mchy, jednak dla myjni parowej to żaden problem.

Myjnia parowa to najczęściej polecana metoda czyszczenia. Dzięki niej dbamy o środowisko i nie zużywamy ogromnych ilości wody. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami.

MMP Mobilna Myjnia Parowa zaprasza do skorzystania z usług.

Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego.

Busko-Zdrój i okolice dojazd gratis.

www.mmpbusko.pl

www.facebook.com/mmpbusko

tel.: 883 226 726


mmp_myjnia3.jpg

/artykuł sponsorowany/

Reklama.

Zobacz także

Czym charakteryzuje się nowoczesny monitoring GPS pojazdów?

Dodane: 2019-06-18 14:06 - Komentarze  (0)  czytane (361)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.161.31.247

Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 2

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Część 3

Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych - Występ grupy Skrzydła Kruka

Koncert Konkursowy XII OFP im. Wojtka Belona w Busku-Zdroju

Koncert Finałowy - XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona

Praktyczna strona edukacji w ZSTiO

Konkursy

Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Pakiet żywieniowy od 30 zł w Restauracji Pod Świerkiem

2017-11-15 - 2019-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

2 maja Dzień Flagi

2 maja - dzień flagi narodowej. Flaga, godło narodowe i hymn to obok tradycji, historii, kultury i języka podstawa świadomości narodowej...