Strona startowa

Wiadomości - Sport

MKS Busko wygrywa w Jędrzejowie

Dodał: Milena Data: 2017-09-25 09:21:26 (czytane: 1717)

23 września r. na stadionie w Jędrzejowie odbył się mecz miejscowego Naprzodu z buskim MKS-em. Po 90 minutach lepsi okazali się piłkarze z Buska-Zdroju, którzy zwyciężyli 2:0. Gole strzelali Damian Pietras i Krzysztof Słaby.

Perfekt-Bruk - układanie kostki brukowej, granitowej

Owczary, ul. Długa 48. 28-100, Busko-Zdrój

eltraKON Komputery Wojciech P. Kowalczyk
eltrakon.pl,eltrakon, komputery, sieci, alarmy, monitoring, telewizja dozorowa, klimatyzacje, CB, Busko, Busko-Zdrój,

ul. Poprzeczna 1. 28-100, Busko-Zdrój

Inntax Biuro Rachunkowe - Magdalena Marchewka
www.inntax.pl,Biuro rachunkowe, busko księgowość, księgowe, rachunkowość, kadry, płace, rozliczenia, nfz, pit, vat,cit, usługi informatyczne, strony, www,

ul. Partyzantów 78. 28-100, Busko-Zdrój

Początek sobotniego meczu należał do gospodarzy, którzy co chwilę nękali obrońców Zdroju, jednak to podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego jako pierwsi zdobyli bramkę. W 15 minucie Damian Pietras wpisał się na listę strzelców.

Od 30 minuty drużyna z Jędrzejowa grała w osłabieniu co wykorzystali buszczanie i pięć minut przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Krzysztof Słaby zdobył drugą bramkę dla Zdroju. W drugiej połowie kibice goli już nie oglądali i mecz zakończył się zwycięstwem Zdroju 2:0.

Źródło: zdrojbusko.futbolowo.pl