MKS „Czarni” Połaniec - MKS „Zdrój” Busko Zdrój 1-0

Dodał: admin Data: 2019-08-29 23:19:19 (czytane: 5581)

W piątej kolejce czwartej ligi świętokrzyskiej "Czarni" Połaniec podejmowali na swoim boisku MKS Zdrój Busko-Zdrój. Po emocjonującym meczu gospodarze wygrywają to spotkanie 1:0.

Pierwsza  połowa to badanie z jednej i drugiej strony i bramka dla gospodarzy, MKS natomiast groźnie atakował ale bez konkretnego skutku. Najbardziej wyborna sytuacja to słupek po strzale z rzutu wolnego przez Janka Kowalskiego. Druga połowa to dominacja buskich piłkarzy, kilka dogodnych sytuacji (Kowalski , Zawierucha, Zawadzki, Janiec) - i nic "nie chce wpaść" co pozytywnie świadczy o defensywie Połańca.

"Długo zastanawiałem się jak podsumować ten mecz, nie ukrywam, że mimo sentymentu bardzo chciałem wygrać to spotkanie – bo taki jest zawód trenera iż o przeszłości trzeba zapominać i iść do przodu. Wielokrotnie  przed tym spotkaniem powtarzałem, że w tym pojedynku możliwy  jest każdy wynik. Mimo prowadzenia gry przez nasz zespół to jednak gospodarze wyprowadzili jeden cios  który dał im 3 punkty - mówi po meczu trener MKS - Tomasz Kiciński

"Ta porażka bardzo boli , bo gramy dobrze stwarzamy sytuacje, a piłka nie chce wpaść do bramki przeciwnika. Temat jednak zamykamy bo w niedzielę kolejne spotkanie  z Wierną Małogoszcz i jeśli tylko będziemy skuteczni to jestem spokojny o wynik" - dodaje trener Kiciński.