Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce

Dodał: Milena Data: 2018-09-11 14:46:28 (czytane: 3496)

Bardzo dobry występ zaliczyli lekkoatleci buskiego Słoneczka w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Bełchatowie.
Jeden medal brązowy oraz wiele wartościowych wyników uzyskali zawodnicy najmłodszej kategorii wiekowej na stadionie w Bełchatowie. Najlepiej zaprezentował się Krystian Brutowski który zdobył brązowy medal w skoku w dal wynikiem 5,72m oraz 4 miejsce na 100m z wynikiem 12:03 .Pozostali zawodnicy również mogą uznać swoje starty za udane ponieważ poprawili swoje rekordy życiowe: Izabela Sala uzyskała wynik 4,62 w skoku w dal co dało jej piąte miejsce, Katarzyna Rokita w biegu na dystansie 300m uzyskała czas 45:41 i zajęła 7 miejsce, Martyna Chmielewska startująca w pchnięciu kulą uzyskała wynik 6,48 i zajęła 11 miejsce, Weronika Jędrzejowska w biegu na dystansie 1000m uzyskała czas 3:59,91 co jest jej nowym rekordem życiowym i zajęła 10 miejsce, Patrycja Stachowicz startująca w biegu sprinterek na 100m uzyskała czas 14:67 i zajęła 26 miejsce.

Bardzo dobrze pobiegły zawodniczki w sztafecie 4 x 100m w składzie Katarzyna Rokita,Patrycja Stachowicz, Izabela Sala, Martyna Chmielewska zajmując 6 miejsce z wynikiem 56:27. W klasyfikacji klubów Słoneczko zdobyło 9 pkt i zajęło 14 miejsce.