MAXFARBEX Busko-Zdrój odniósł trzecie zwycięstwo w 2 lidze futsalu (nowe video)

Dodał: admin Data: 2017-12-06 19:40:12 (czytane: 43202)

W sobotni wieczór buska drużyna pokonała zespół AZS UEK Kraków. Po emocjonującym spotkaniu, drużyna Maxfarbexu zwyciężyła 3:2 i zrobiła kolejny krok w drodze do awansu. Kibice wypełnili hale do ostatnich miejsc.

Maxfarbex przegrywał do przerwy 1:0, po bramce straconej w 16 sekundzie. Zawodnicy buskiej drużyny nie mogli znaleźć sposobu na dobrze prosperującą obrone drużyny gości. Druga połowa zaczęła się od zdecydowanych ataków buskiej drużyny, co zaowocowało trzema bramkami. Niestety stracona bramka wprowadziła na boisko troche nerwów, drużyna gości wycofała bramkarza i do ostatnich chwil prowadziła gre. Maxfarbex utrzymał prowadzenie i po meczu cieszył się z kolejnych trzech punktów.

Maxfarbex Busko Zdrój – AZS UEK Kraków 3:2

Bramki: Charyga, Mika, Taler

Maxfarbex: Robert Augustyn, Mateusz Majcherczyk, Tomasz Armatys, Łukasz Mika, Dariusz Kuźma, Rafał Charyga, Marcin Taler, Michał Krzemiński, Mateusz Janiec, Rafał Witkowski, Norbert Kula

Trener drużyny: Wiesław Francuz, Kierownik : Szymon Rewaj.