Kolejna wygrana juniorów!

Dodał: Milena Data: 2018-05-29 10:32:01 (czytane: 3839)

W sobotnie południe juniorzy MKS "Zdrój" podejmowali na własnym stadionie "Naprzód" Jędrzejów. Podopieczni trenera Lecha Malczewskiego pokonali rywali 3:1.
Mecz lepiej zaczęli goście, którzy od pierwszego gwizdka sędziego rzucili się do ataku. Jędrzejowianie grali szybko i z polotem, raz po raz zagrażając bramce gospodarzy. W 10 minucie spotkania błąd naszych obrońców wykorzystał napastnik gości i z bliska wpakował piłkę do bramki.

Buscy zawodnicy nie zrazili się takim obrotem sytuacji i powoli zaczęli przejmować inicjatywę. Akcje nabierały tempa i były coraz groźniejsze.

W 29 minucie Adrian Chłopecki dośrodkował w pole karne na wbiegającego Samira Bouchachiego. Ten uderzył z woleja pod poprzeczkę i doprowadził do wyrównania. Chwilę później aktywny S. Bouchachi przeprowadził indywidualną akcję ale jego strzał wybił na rzut rożny bramkarz gości.

W 37 minucie Bouchachi minął dwóch rywali i wyłożył piłkę wbiegającemu w pole karne Jakubowi Prośniakowi, który strzelił nie do obrony.

Trzy minuty później kapitalną akcją popisał się Krystian Bracisiewicz. Przejął piłkę przed polem karnym, minął trzech rywali, położył bramkarza i z bliska strzelił do pustej bramki.

W drugiej połowie gra była wolniejsza. Zawodnikom obydwu drużyn dawał się we znaki upał oraz tempo pierwszej połowy. "Naprzód" stworzył sobie jedną dogną sytuację ale na posterunku był bramkarz gospodarzy Krystian Brutkowski. MKS kontrolował sytuację i w końcówce spotkania stworzył trzy groźne sytuacje. Strzał Huberta Malary minimalnie minął bramkę gości, piłka po uderzeniu Bouchachiego trafiła w słupek a Kamil Czajor minimalnie przestrzelił w ostatniej minucie spotkania.

MKS "Zdrój" - "Naprzód" Jędrzejów  3 : 1 (3:1).
Bramki dla MKS: 29' Samir Bouchachi, 37' Jakub Prośniak, 40' Krystian Bracisiewicz
Skład MKS: Brutkowski - Malara, Sowula, Socha, Chłopecki - Prośniak (80' Gąsior), Bracisiewicz, Tokarz, Chmura - Czajor, Bouchachi