Juniorzy Zdroju pokonali Zenit Chmielnik

Dodał: Milena Data: 2016-09-26 10:14:57 (czytane: 4266)

Na bocznym boisku buskiego stadionu juniorzy Zdroju rozegrali mecz ligowy w ramach piątej kolejki Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych. Rywalem busczan była drużyna Zenitu Chmielnik. Zespół z Buska odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie pokonując rywali 3:0.
Pierwsza połowa była wyrównana, gra toczyła się w środku pola i żadna drużyna nie mogła dojść do klarownej sytuacji. Dopiero przed końcem pierwszej połowy po fatalnym błędzie obrońcy z Chmielnika sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Konrad Sikorski.

Początek drugiej połowy był pod dyktando gości. Świetnymi interwencjami popisywał się Albert Lasia, który kilkukrotnie ratował buski zespół przed stratą gola. Podopieczni Norberta Kuli wyprowadzali groźne kontry, a po jednej z nich Konrad Sikorski podwyższył wynik na 2:0. W 81 minucie Sebastian Borla przeprowadził fantastyczną indywidualną akcję i świetnie zagrał do Konrada Sikorskiego, który ustalił wynik na 3:0.

Źródło: zdrojbusko.futbolowo.pl