Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ile kosztuje pozycjonowanie strony dietetyka?

Dodał: Milena Data: 2019-03-13 11:14:55 (czytane: 888)

Strony internetowe dietetyków to ich wizytówka. Jeśli jest dobrze przygotowana i zajmuje wysokie miejsce w rankingu wyszukiwarek, to wartość dietetyka w oczach klientów rośnie. Pozycjonowanie stron ma służyć profesjonalnemu wizerunkowi i pozyskiwaniu zasięgu.Jest to trudne w czasach, w których blogi dietetyczne i portale poświęcone zdrowemu stylu życia mnożą się bardzo dynamicznie. Jednocześnie to właśnie najlepszy moment, by podjąć próbę przebicia się i zwrócenia uwagi na swoją ofertę. Ile kosztuje pozycjonowanie strony dietetyka?

POZYCJONOWANIE STRONY DIETETYKA - NA CZYM POLEGA, ILE KOSZTUJE?
Nawet jeżeli jako dietetycy przekazujemy na swojej stronie wartościowe treści, trzeba skoncentrować się także na formie ich udostępniania. Pewne zasady możemy wprowadzić samodzielnie, optymalizując witrynę tak, by dało się ją skutecznie wyszukać. Co trzeba zrobić?

  • Pisać unikatowe teksty, nie kopiować i starać się nie stosować zbyt długich cytatów.
  • Założyć przy stronie bloga, na którym w niewielkich odstępach czasowych będą pojawiały się nowe teksty.
  • Pod każdy z takich wpisów na bloga warto podpiąć słowa kluczowe.
  • Wyodrębnić strefę komentarzy i możliwości wyrażania opinii.
  • Udostępniać linki do innych stron oraz blogów dietetycznych, a także programów na Youtube.
  • Poprawić wizualność strony - tekst przełamywać plikami obrazowymi lub filmowymi.
  • Zarejestrować swoją stronę w najbardziej popularnym programie statystycznym "Google Analytics" i analizować zebrane tam informacje.
Większość tych elementów może pozytywnie wpływać na długi czas przebywania użytkownika na stronie. To ważne i pomocne w pozycjonowaniu strony. Jeżeli jednak nie mamy czasu na zajmowanie się nią lub samodzielnie wprowadzane zmiany okazują się bezowocne, sięgnijmy po bezpieczne usługi pozycjonera. Koszty takiej pracy wynoszą kilka tysięcy złotych miesięcznie (średnio od 2 000 zł zaczynając). Określenie "miesięcznie" jest istotne, ponieważ umowę z pozycjonerem warto podpisać na co najmniej pół roku. Treści internetowe cały czas są w ruchu, dlatego obserwowanie, reagowanie i poprawianie działań wymaga czasu. Pozycjoner zajmie się analizą nie tylko największej konkurencji, ale całej branży dietetycznej. Swoją aktywność oprze na płatnych, najbardziej nowoczesnych i szczegółowych programach statystycznych. W ramach swojej pracy będzie mógł także zaplanować konkretną, spersonalizowaną strategię i pracować na kodzie HTML, co byłoby trudne bez specjalistycznej wiedzy. Pozycjoner przedstawi plan dotyczący wprowadzania zmian i z łatwością będziemy mogli rozpoznać, że jest to korzystne dla naszej witryny. Dlaczego? I jak wycofać się ze współpracy z oszustami?

pozycjonowanie.jpg

JAK NIE POZYCJONOWAĆ STRONY? - NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ
Zastanawiając się nad tym ile kosztuje pozycjonowanie strony dietetyka i wyszukując najtańszych ofert, możemy trafić na oszustów. Nie brakuje niestety ofert, w których pozycjonerzy proponują stawkę np. 100 zł miesięcznie. Nie jest to zazwyczaj nawet połowa stawki, którą prawdziwi pozycjonerzy biorą za godzinę swojej pracy. Fałszywi pozycjonerzy nie proponują też opcji dłuższej współpracy, choć są świadomi, że przez jeden miesiąc niewiele da się zmienić. Dlaczego tak się dzieje? Pozycjoner może tanim kosztem i niedużym wysiłkiem zamieścić odnośnik do strony dietetyka w dowolnych miejscach związanych lub zupełnie niezwiązanych z żywnością. Są to fora internetowe, Youtube, blogi z możliwością komentowania i Facebook. System Google dużą ilość linków interpretuje jako rekomendacje. Od 2014 roku za takie działania są jednak naliczane kary finansowe. To po prostu nielegalna aktywność, przechwytywana obecnie przez pracowników Google. Oczywiście poza koniecznością opłacenia kary, strona zostaje usunięta z najwyższych miejsc w rankingu wyszukiwarek i trafia do punktu wyjścia. Świadomość takich praktyk i wiedza na temat tego czym jest profesjonalne pozycjonowanie, pozwoli nam na wybór najlepszej dla siebie oferty. Pozycjoner, z którym zaczniemy współpracę np. dzięki zgłoszeniu się do agencji reklamowej, przedstawi swoje doświadczenie i plan pozycjonowania w dłuższej perspektywie czasu. Pozycjonerzy pracujący jako freelancerzy również mają bogate portfolio i wiedzę na temat zgodnego z prawem optymalizowania witryn pod zasady wyszukiwarki.

NOWI KLIENCI, NOWE WSPÓŁPRACE
Pozycjonowanie stron to nie tylko zdobywanie czytelników, klientów, pacjentów czy fanów witryny. To też ogromna szansa na nawiązanie współprac z różnymi przedsiębiorstwami lub blogerami. Im lepiej jesteśmy postrzegani w sieci, tym większa szansa na tworzenie wspólnych i opłacalnych kampanii żywieniowych. Budowanie sieci kontaktów i podejmowanie wyzwań przynosi realne zyski finansowe, niedostępne poza rzeczywistością Internetu. To właśnie w Internecie tkwi potencjał rozwoju - zaproszenia na udział w wydarzeniach, objęcie patronatem czy propozycja tekstu sponsorowanego na temat konkretnego towaru  jest owocem dbałości o odbiór i zasięg strony internetowej. Nawet najlepsi dietetycy muszą zadbać o wysokie miejsce w Internecie i odzwierciedlenie ich wartości na łamach stron internetowych.

/artykuł sponsorowany/

Zobacz także

Strażacy uszczelniają wał w Oblekoniu

Dodane: 2019-05-25 13:52 - Komentarze  (2)  czytane (225)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.234.51.17

Telewizja

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych 2019

Briefing prasowy Konrada Berkowicza i Dawida Lewickiego

Wicepremier Piotr Gliński honorowym obywatelem Wiślicy

VII Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju

Wicepremier Piotr Gliński honorowym obywatelem Wiślicy

VII Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - Część 2

Konkursy

Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Pakiet żywieniowy od 30 zł w Restauracji Pod Świerkiem

2017-11-15 - 2019-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona (foto/video)

Rozpoczęła się XII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina". UWAGA!!! Informujemy,...