Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Weselnik > Dekoracje weselne


Nasza firma zajmuję się kompleksową obsługą wesel oraz imprez okolicznościowych.

Świadczymy usługi: fotobudka, DJ, dekoracje, nagłośnienie, oświetlenie, ciężki dym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

1. Fotobudka

Wynajmując nas mają Państwo pełen asortyment gadżetów, nielimitowaną ilość zdjęć, ściankę z tłem, wsparcie asystenta, napis/logo na zdjęciu,  dostają także Państwo od nas pendrive ze zdjęciami z fotobudki w wersji elektronicznej oraz galerię online - bez dodatkowych opłat.

O naszej Fotobudce:

Nasza fotobudka jest wyposażona w profesjonalny sprzęt fotograficzny, a dzięki szybkiej drukarce gotowe zdjęcia masz już po 12 sekundach.Fotobudka posiada lampę światła stałego, dzięki czemu zdjęcia są lepiej doświetlone. W przeciwieństwie do konkurencji - nie oślepiamy błyskiem flashu, czego efektem są przymrużone oczy na zdjęciach.

Dodatkowo nasza Fotobudka prezentuje się estetycznie, schludnie i przyjemnie, aniżeli inne fotobudki wykonane z podświetlanej pleksi lub dibondu, które nie wyglądają zbytnio do całego otoczenia w tym ważnym dla Państwa dniu!

fotobodka.jpg


2. DJ na wesele/poprawiny, imprezy okolicznościowe i klubowe

W kwestii oprawy muzycznej wesel oraz imprez firmowych, posiadam ogromny, stale aktualizowany repertuar muzyki rozywkowo-tanecznej, największe przeboje muzyki polskiej i światowej z lat 50-90, najnowsze hity z aktualnych list przebojów oraz w zależności od życzenia: dance, house, r'n'b, latino, jak również disco polo.

fotobodka1.jpg


3. Dekoracja sali światłem LED

Dzięki dekoracji światłem, nadajemy miejscom niepowtarzalną atmosferę. Oświetlenie Sali pozwala na uzyskanie bajecznego klimatu, a dzięki dużej gamie możliwości technicznych sprostamy Twoim wymaganiom.

fotobodka2.jpg


4. Dekoracja podświetlany Napis LOVE

Napis Love staje się coraz bardziej popularny na weselach i nie tylko ,to doskonała dekoracja sali weselnej. Napis ma 100 cm wysokości oraz 4 metry długości.

Do wyboru mają Państwo 3 rodzaje podświetlenia:
1. Podświetlenie RETRO - żarówki dają ciepłe żółte światło
2. Podświetlenie MODERN - żarówki dają zimne białe światło
3. Podświetlenie RGB - żarówki mogą świecić na wybrany kolor.

fotobodka3.jpg5. Ciężki dym - taniec w chmurach

Jako atrakcję na pierwszy taniec – proponujemy taniec w chmurach. Jest on idealny dla par, które nie czują się na siłach, by przezwyciężyć stres związany ze swoim występem. Dym zasłoni małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia podczas tych kilku minut i niebanalne wspomnienia.

fotobodka4.jpg


6. Nagłośnienie i oświetlenie

Oferujemy Państwu kompleksowe nagłośnienie i oświetlenie sceniczne sali weselnej, czy też innego miejsca związanego w Państwa imprezą. Obsługujemy imprezy typu: imprezy firmowe, wesela, pokazy mody, szkolenia i wiele innych.

fotobodka5.jpg


Działamy na terenie całego województwa świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego.


Zapraszamy na nasze strony:
  • www.eventnight.pl
  • www.fotosbudka.pl

Kontakt:
Paweł Prasałek

Tel: 509-121-645
kontakt@eventnight.pl


Galeria zdjęć:


Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 9050Data ostatniej weryfikacji: 2018-04-03

Kategorie