BSF Busko-Zdrój vs. AZS UEK Kraków 2:3 (0:1) - zapis transmisji LIVE!

Dodał: Marta Data: 2019-12-22 08:44:26 (czytane: 11880)

Pierwsza połowa zdecydowanie dla zawodników AZS. Rzadko wypuszczali przeciwnika z ich pola karnego. W 8 minucie strzelili pierwszą bramkę. Mimo wielu strzałów na bramkę Wilków pierwszą połowę Krakowianie zakończyli jednobramkową przewagą.

W drugiej połowie Wilki przeszły do ofensywy. W 25 minucie wyrównały na 1:1. To dodało im skrzydeł. Mecz nabrał dynamiki. Obie drużyny atakowały - akcja za akcją.

W 34min AZS-owi udało się strzelić drugą bramkę. Busczanie trochę się pogubili i tylko dzięki dobrej postawie bramkarza nie stracili kolejnych bramek. Trener Lech Malczewski poprosił o czas i uspokoił drużynę.

Końcówka meczu wyrównana. W 39 minucie po obronie bramki ręką zawodnik BSF dostaje czerwoną kartkę i sędzia dyktuje rzut karny. AZS wykorzystuje okazję i podwyższa wynik na 1:3.
Po chwili Wilki strzelają bramkę na 2:3 dając kibicom nadzieję na remis. Niestety, AZS utrzymuje wynik do końca meczu i wywozi z Buska 3 punkty.