Otwarcie Zalewu w Radzanowie oraz Wybory Miss Lata Radzanowa.

Dodał: AT Data: 2011-08-06 08:59:29 (czytane: 60960)

6 sierpnia zapraszamy na otwarcie Zalewu w Radzanowie połączone z wyborem Miss Lata Radzanowa. Start o godz. 15.30.

Na gości czeka wiele atrakcji:

  • Pokaz artystyczny
  • Występ zespołu
  • Pokaz tańca
  • Pokaz makijażu

  • Pokaz kulturystów z buskiego klubu Bodymaniak

Dla najmłodszych  organizatorzy przewidzieli również moc atrakcji :

  • Konkursy
  • Karuzela
  • Trampolina
  • Zjeżdżalnia
  • Wata cukrowa, popcorn
miss_radzanow2009_1.jpg
Foto archiwum Miss Lata 2009

Zapraszamy piękne dziewczęta do wzięcia udziału w konkursie Miss Lata Radzanowa 2011r. Czekają atrakcyjne nagrody.


Zakończeniem imprezy będzie zabawa taneczna od  godz. 19.00 do 2.00 podczas, której będzie grał zespołu Magik Dance.



Wstęp wolny

Organizatorzy :
Echo Dnia -Patronat
Mirosław Kumór 607-042-605
Małgorzata Czapka 603-537-823
Restauracja ,,Vip"  Restauracja ,,Belwederska"


Sponsorzy:
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój - Waldemar Sikora
Starosta buski -  Jerzy Kolarz
Pływalnia Miejska - Ragan Marian
Hurtownia ,,Sawa"
Firma Sofnet Komputery  - Grzegorz Wybraniec
Studio Tatuaży BLCK LINE TATTOO & PIERCING STUDIO Hubert Górski


Zapraszamy również 30 lipca w sobotę na zabawę taneczną, która odbędzie się nad Zalewem w Radzanowie.

 

Zobacz video z wyborów Miss Lata Radzanowa 2009

 miss_radzanowa_video.jpg
Kliknij i oglądaj

 


Reklama

Reklama

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.97.9.174

-do Admina (2011-08-01 11:57:07)

CVo z ciebie za Admin siedzisz i kasujesz komenty a Shado wczesniej napisal prawde
a ty co tez siedzisz w kieszeni pana M.K. i jego szkoda gadac.

- (2011-08-01 00:01:41)

Ma być misss to lepiej w zimno i deszczowo wtedy lepiej sutki sterczą.

- (2011-07-31 18:15:29)

ponoć sierpień ma być taki sam kapryśny i nieprzewidywalny jak lipiec ,więc otwarcie zalewu na mur we wrześniu

-do poniżej (2011-07-31 16:09:48)

Jakie awanse?

-zespól SUPTUASTIC (2011-07-31 16:06:54)

własnie leci na telewizji TVR (POLSAT cyfrowy) powtórka koncertu z Buska-Zdroju z października 2010 w parku część 1.

-do Pana Waldemara (2011-07-31 15:30:43)

Jak tak dalej będą awanse rozdzielane to jak Walduś Kiepski będzie się śmiał i skakał będzie Ferdkom i swym mocodawcom po piwo

- (2011-07-31 15:23:21)

Tak to,że pada i niema słonca to też wina byłego burmistrza Wąsowicza,widac poziom inteligencji wypowiadających się poniżej pożal sie boże bajkopisarze.

-mądruś (2011-07-31 15:05:14)

przełóżmy to na przyszły rok, z tego sezonu wiele nie zostało...

-do pajacow (2011-07-31 11:34:25)

zgadzam sie tez z f,c i z kolega na dole. zawistne wsioki palaja krytyka.prezesi nie maja czasu na szarpanki .moga sie tylko z tych pajacow smiac

-jadźka (2011-07-31 10:12:03)

impreza się odbędzie, czy zostanie przełożona na dzień z lepszą pogodą?

-F.C. (2011-07-30 15:16:04)

Zgadzam się z kolega niżej Busko to wioska a mieszkańcy to zawistne wsioki, nie da się tego ukryć niestety:(

-busko (2011-07-30 12:37:05)

Pan Burmistrz robi oszczędności a na mis mokrego podkoszulka ufundował nagrody za parę tyś. zł.
Widocznie lubi sobie popatrzeć na....

-JOLA (2011-07-30 11:02:28)

no to biere UDZIOŁ w tych MISSSOCH

-dobrze, że ktoś napisał czyja to zasługa... (2011-07-30 08:10:15)

... wydania 1,3 mln zł na "remont" Radzanowa.
Wydawanie takich pieniędzy na ograniczenie parkingu dla ok. 20 samochodów, słynne grzybki (dwa już spalone), drewniane słupki i poręcze na molo, itd. ... powinno być przedmiotem prac odpowiednich ...
Autor zlecenia, autor projektu i wydający nasze pieniądze - burmistrz i radni powinni być rozliczeni lub chociaż powinni się próbować wytłumaczyć z tego bubla nie inwestycji.

- (2011-07-29 22:45:18)

ja jestm zły ze sa konkursy ze slonce swieci i ze pada i ze jest trawa i ze niebo. jestem zly i źle zycze wrrrrrrrrrrrrrrrr zly zly zly bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

-oliwka (2011-07-29 20:18:28)

O co chodzi z tą wsią? Otwarcie zalewu, wybory Miss Lata a komentarze o wsi!

-do poniżej (2011-07-29 13:17:37)

Dobre.Spadłem z krzesła.

-xxxxl (2011-07-29 12:03:07)

Kibel w Parku powinin miec wmurowana Tablice z nazwiskiem poprzedniego Burmistrza naprawde odniosl gosc zajebisty sukces i papier toaletowy ze zdjeciem :)

- (2011-07-28 13:59:42)

Busko to w 90% ludzie którzy napłynęli ze wsi.Poziom chamstwa i prostactwa jaki w Busku panuje dzięki tym właśnie ludziom jest widoczny gołym okiem,szczególnie przyjezdni to widzą...I widać poziom tych ludzi w poziomie ich wypowiedzi tutaj...

-gekasss (2011-07-28 13:41:22)

O w morde nawed wata cukrowa i popcorn bedzie xD

-Lucky (2011-07-28 10:25:17)

Pani Krysiu uważam, ze zbyt wiele uogólnień w Twoim komentarzu. Nie opisuj wsi jako raju na ziemi z cudownymi, kulturalnymi ludźmi a miast jako okropnych miejsc, w których nie ma wartościowych ludzi. Jak wszędzie, czy to na wsi, czy w mieście ludzie sa rożni, wszędzie można spotkać i jednych i drugich. Najgorzej jest oceniać nie będąc obiektywnym.

-Lucky (2011-07-28 10:24:19)

Pani Krysiu uważam, ze zbyt wiele uogólnień w Twoim komentarzu. Nie opisuj wsi jako raju na ziemi z cudownymi, kulturalnymi ludźmi a miast jako okropnych miejsc, w których nie ma wartościowych ludzi. Jak wszędzie, czy to na wsi, czy w mieście ludzie sa rożni, wszędzie można spotkać i jednych i drugich. Najgorzej jest oceniać nie będąc obiektywnym.

-ludzie (2011-07-27 15:37:32)

nikt wam nie każe na to iść jesli wam sie to nie podoba. a ci co lubia takie imprezy to pojdą. rzeczywiscie co do organizatorów to nie jest rewelacyjnie ale cóż...w Busku tak już jest. porządni ludzie chcący coś zrobić uczciwego dla społeczenstwa mają podkładane kłody pod nogi co chwila przez urzędasów, a ci którzy dorabiają się na kłamstwie i cwaniactwie pną się do góry. ehh

-Krysia. (2011-07-27 13:40:05)

Ja jestem ze wsi i nigdy sie tego nie wsydziłam .ale pracuję gdzie ,w mieście.i mam do czynienia z niby mieszczuchami to jes dopiero Wieśniactwo .ja nie chciałabym na mojej wsi takich ludzi ,niech ten Indyk pojedzie i zobaczy jak wyglądają wsie koło Buska.Sa poprostu piękne,a dlaczego zatrudniaja ze wsi Ludzi do pracy ,bo sa kulturalni a cham z miasta nie potrafi się zachować.

-Sebastian (2011-07-27 13:24:53)

Ludzie nie piszcie takich Bzdur .Żal wam dupe ściska to sie weżcie za robote .Ludzie ciężko pracują .a prostactwo ciągle to samo ,wezcie sie za robotę Wy a nie obelgami obsrywacie Tych ludzi. .Konkurencja jest podła ,ale oni z tego co wiem to sobie świetnie daja rade .PAMIETAJ kultura popłaca a podłość NIE! Brawo dla tych ludzi,szacunek

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

Restauracja Cechowa - Świeżo, Domowo, Pysznie

Busko-Zdrój, Partyzantów 22

Restauracja - Kawiarnia CYNAMONOWA

Busko-Zdrój, al. Mickiewicza 22

Restauracja VICTORIA w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój, Park Zdrojowy

Pensjonat SANATO SPA

Busko-Zdrój, 1-go Maja 29

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Konkursy



Oferty sponsorowane

Ogłoszenia

Dodano: 2026-06-09 23:18:37

Schody Rintal - pomiar, projekt oraz wizualizacja ...

Dodano: 2026-06-09 22:29:31

Praca

Dodano: 2026-06-09 22:23:21

Kierowca kat. B, C

Dodano: 2026-06-09 22:05:54

SKUP SAMOCHODÓW, AUT OSOBOWE DOSTAWCZE

Dodano: 2026-06-09 20:05:46

jaja wiejskie

Dodano: 2026-06-09 19:56:50

Posiadłość

Dodano: 2026-06-09 17:54:43

Szukam pracy

Dodano: 2026-06-09 16:48:35

Samochód Uno

Dodano: 2026-06-09 15:25:16

do Pani Zuzanny

Dodano: 2026-06-09 15:00:43

Wróżka karty klasyczne tarot rytuały

Dodano: 2026-06-09 14:34:06

Praca dla kobiety - prace przydomowe

Dodano: 2026-06-09 14:17:51

Szukam pracy

Dodano: 2026-06-09 14:14:04

Kuracjuszka

Dodano: 2026-06-09 13:21:37

Lokal do wynajęcia

Dodano: 2026-06-09 12:20:03

Zatrudnimy kierowcę kat. B